راه حل برای عدم تطابق پا

همه بیشتر عدم تطابق سر برداران گنجانده شده است. وجود دارد مقدار زیادی از تاریخچه از واحدهای مختلف از ظهر (Convert-Me.com تاریخی از ظهر مبدل) از جمله حداقل هشت متفاوت “پا” اندازه گیری. به این روز وجود دارد دو پا اقدامات برای نقشه برداران در ایالات متحده به عنوان شرح داده شده در این ویدئو کوتاه از National Geodetic Survey (NGS) و این خلاصه ای از موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی (NIST) از آینده تراز در سال 2022 (NGS). نیست همچنین دارای یک پرسش و پاسخ, اگر شما می خواهید به دانستن حتی بیشتر در مورد بین المللی “پا” و “آمریکا نظرسنجی پا.” اما اگر انسان خود را سر پا هستند و اندازه های مختلف و شما می خواهید برای تعویض کفش و یا شما یک معیوب است که یکی از فوق العاده کفش وجود دارد Shoewap.com های عجیب و غریب کفش مبادله. ارسال شده توسط گه نور دزد (3 نظر تعداد) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
فایل زیر: چیزهایی که من آموخته ام در برگزاری geospatial کارشناسان.

آن چیزهایی که هر دو بین المللی “پا” و “آمریکا نظرسنجی پا” تفاوت یعنی حال که ایالات متحده نظرسنجی پا بلندتر باشد بین المللی پا فقط 2 قسمت در میلیون وجود دارد و آن را از یک وب سایت به مبادله کفش اگر پای خود را به اندازه های مختلف است.
ارسال شده توسط گه نور دزد در 9:10 PM در مارس 10

من عاشق تو نیست خیلی.
ارسال شده توسط گلوله کردن در 9:53 PM در مارس 10 [1 علاقه]
Nastiest ترفند شما می توانید بر روی یک کودک است که با ارسال آنها را به مدرسه با اعشار پا حاکم است. از من بپرسید که چگونه من می دانم این است. در واقع من بپرسید معمار پدربزرگ که فکر کردم این خنده دار است.
ارسال شده توسط bonehead در 10:49 PM در مارس 10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im