برخی از سقط جنین ممکن است ادامه در تگزاس در طول همه گیر قوانین قاضی

ایالات متحده قاضی در روز پنج شنبه گفت: برخی از سقط جنین می تواند همچنان در تگزاس در حالی که دولت جنگ coronavirus همه گیر برخورد قانونی جدید شکست به مقامات در تلاش برای به طور چشمگیری محدود کردن دسترسی به روش پزشکی.

ایالات متحده منطقه قاضی لی Yeakel در آستین گفت تگزاس مقامات نقض قانون اساسی ایالات متحده, طبقه بندی ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به عنوان یک دولت که مورد نیاز تعویق افتادن غیر فوری پزشکی برای حفظ تخت بیمارستان و تجهیزات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Yeakel حاکم اگر تایید توسط یک دادگاه تجدید نظر اجازه می دهد تگزاس ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به ادامه با دارو سقط جنین و همچنین رویه سقط جنین برای زنان که در معرض خطر نشست دولت قطع در 22 هفته از بارداری است.

در یک دارو سقط جنین قرص تجویز می شود به خاتمه بارداری است. Yeakel در حکم توصیف یک رویه سقط جنین به عنوان یک روش غیر جراحی است که در اوایل بارداری انجام شده است با استفاده از یک تکنیک است که در آن پزشک با استفاده از مکش ملایم از باریک انعطاف پذیر tube برای خالی کردن محتویات بیمار میشود.

Yeakel صادر گسترده تر حاکم بر مارس 30, اما تصمیم عوض شد پنجم ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در روز سه شنبه. در 2-1 تصمیم دادگاه تجدید نظر گفت: Yeakel حال تجاوز اقتدار خود و غصب تگزاس فرماندار گرگ ابوت قدرت به سادگی اضطراری بهداشت اقدامات است.

در عرض چند ساعت از قرآن وکلا برای ارائه دهندگان خدمات سقط جنین بازگشت به Yeakel دادگاه با باریک تر درخواست که او اجازه می دهد داروهای سقط جنین و رویه سقط جنین در برخی از موقعیت ها.

تگزاس دادستان کل کن Paxton که تحمیل محدودیت های سقط جنین در بیانیه ای گفت: که Yeakel به مبارزه طلبیده بود مدار 5 و نشان داده شده است عدم احترام به حکومت قانون است.

“فقط دو روز پیش مدار پنجم حل شده دادگاه بخش قبلی ضابط سفارش و دلیل آن موفق به اعمال قانون حل و فصل به حقایق” پکستون گفت. “ما یک بار دیگر درخواست مدار پنجم به حمایت فرماندار ابوت تصمیم به توقف همه الکتيو با روش های پزشکی در طول COVID-19 بحران است.”

تگزاس و کشورهای دیگر که قبلا عمل کرده و برای محدود کردن سقط جنین به دنبال سرکوب در دسترس خود را در طول همه گیر باعث یک سری از دادگاه جنگ آورده و با حمایت از گروه هایی مانند برنامه ریزی والدین.

روز دوشنبه سینسیناتی بر اساس ششم متحده مدار دادگاه تجدید نظر کاهش یافته است به بلوک مشابه دادگاه منطقه ای حاکم است که مانع از ایالت اوهایو از ممنوعیت سقط جنین روش.

طرفداران سقط جنین را به انتقاد از اقدامات دولت به عنوان فرصت طلبی سیاسی در طول بیماری همه گیر. (گزارش شده توسط Jan ولف ویرایش توسط لسلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im