برخی از گرجستان ادارات بهداشت توقف COVID تست بیش از تعطیلات آخر هفته

این دکالب هیئت مدیره شهرستان های بهداشتی خود را تایید کرد COVID-19 مرکز تماس و تست سایت خواهد دید و نه از سرگیری عملیات تا روز دوشنبه گفت: این تصمیم را “در راستای بهداشت و سلامت دیگر مناطق در مترو آتلانتا و در بخش دیگر از دولت است.”

شمال مرکزی بهداشت و درمان منطقه اطراف مکن ارسال شده در رسانه های اجتماعی که در آن تست سایت خواهد بود بسته بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. دیگر مناطق خارج از مترو آتلانتا گفت: دفاتر خود خواهد بود بسته به عنوان به خوبی.

پوشش بیشتر: گرجستان coronavirus موارد همچنان رکورد افزایش

یک سخنگوی Gwinnett نیوتن و Rockdale County ادارات بهداشت گفت: آزمایش در دسترس خواهد بود و جمعه و شنبه صبح. Fulton County وب سایت ذکر شده حداقل سه تست سایت های باز در روز جمعه.

مقامات با کاب و داگلاس بهداشت عمومی در ابتدا گفت: خود را تست سایت در جیم R. Miller Park خواهد بود بسته شد اما بعد از آن گفت: آنها می خواهم تصمیم به باز کردن این مرکز از ساعت 8 صبح تا ظهر روز جمعه است.

گرجستان وزارت بهداشت سخنگوی نانسی Nydam گفت که “بسیاری از” تست سایت هنوز عامل این آخر هفته و بعد از ارائه یک لیست 19 سایت در سراسر کشور. (نگاه کنید به لیست در پایین این مقاله).

او گفت که برخی از سایت های است که به طور معمول در روزهای دوشنبه بسته نیز باز خواهد شد 6 جولای برای رسیدگی به مقید کردن تقاضا از آخر هفته.

“هر روز سلامت عمومی مناطق در حال بررسی افزایش تقاضا برای تست و کار برای راه اندازی و کارکنان [مجموعه سایت] به ارائه تست برای گرجی” Nydam نوشت: در یک ایمیل به Atlanta Journal-Constitution.

دکالب مدیره از سلامت سخنگوی اریک Nickens در ضمن اشاره کرد که “دیگر ارائه دهندگان خدمات مانند مراقبت های فوری و مراکز و داروخانه های که ارائه می شود تست در طول تعطیلات آخر هفته باید یک فرد تمایل COVID-19 تست.”.

دکالب شهرستان سومین شماره از تایید coronavirus موارد در گرجستان است. مقامات شهرستان شده است بنابراین نگران اخیر تجدید حیات از موارد که آنها را به ارسال پیام های متنی, پیام های صوتی و هشدار به صدها نفر از هزاران نفر از ساکنان شهرستان در این هفته یادآوری آنها را از ویروس’ “تهدید قریب الوقوع است.”

“تعداد تایید COVID-19 مواردی است که به سرعت در حال افزایش در دکالب و در سراسر گرجستان” یک هشدار ارسال می شود در اوایل صبح روز پنج شنبه گفت:.

هشدار گفت گیرندگان به پوشیدن یک ماسک عمل اجتماعی فاصله شستشو و بهداشتی کردن دست خود در خانه بمانند در صورت امکان — و تست کنید.

کاب و داگلاس بهداشت عمومی صادر شده خود را در بهداشت عمومی هشدار روز چهارشنبه.

“مدارک و شواهد از افزایش انتقال در سراسر جامعه ما خارج از آزمون های اضافی دسترسی به پشتیبانی مثبت نرخ در تست ما سایت های که
پیشی گرفته اند و 10%” هشدار گفت. “این روند شده است در مسیر رو به بالا در طول چند هفته گذشته. در هفته گذشته ما شاهد بیشترین تعداد موارد گزارش شده در منطقه ما از همه گیری آغاز شد.”

و در Gwinnett County, تعداد فزاینده ای از موارد جلب بازدید از ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

با بیش از 3000 گرجستان مجموعه جدید رکورد روزانه برای تایید COVID-19 موارد در روز چهارشنبه. آن را در صدر این رکورد در روز پنج شنبه.

بیش از 2800 گرجی فوت کرده اند در طول این بیماری همه گیر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>