برخی از باستر کیتون را شگفت انگیز ترین مانع

در دهه 1920 باستر کیتون یکی از معروف ترین فیلم صامت ستاره در جهان است. در آثار کلاسیک مانند Steamboat Bill, عمومی و شرلوک جونیوراو انجام تمام خود مانع بسیاری از که می تواند او را کشته اگر چیزی را اشتباه رفت. در اینجا خلاصه ای از برخی از بهترین و تجزیه و تحلیل خود را نابغه کمدی.

او صدمه دیده است اغلب ، یک سکانس در فیلم شرلوک جونیور چپ او را با گردن شکسته که رفت برای سال تشخیص داده نشده. و costars بیش از حد بود. فیلمبرداری یک صحنه در کلاو شکست خورده هشدار به بازیگر, Marion Mack که او در مورد به دریافت فرو برد و سخت. واکنش او در فاینال کات واقعی است. (من هیچ ایده چگونه او کشیده کردن این یکی بدون جابجا یک شانه است.)

ارسال شده توسط gottabefunky (11 نظر تعداد) 18 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

با تشکر برای این پست gottabefunky. بازگشت هنگامی که هواپیما سفر بود چیزی که من تا به حال یک سنت از تماشای فیلم صامت در پرواز. این فقط احساس نیمه شاعرانه به تماشای این 90+ سال, فیلم بر روی یک کمی لاغر, قرص با بلوتوث هدفون 35000 پا در هوا.

من عاشق چارلی چاپلین و هارولد لوید اما کیتون در لیگ از خود را دارد. راه آهن-کراوات-tiddlywinks-از-این-گاو-جالب شیرین کاری – از جلوی یک قطار در حال حرکت! – واقعا چیزی و بسیاری از نزد شوخی از یک هفته بالا نشانه ، هنوز یک انفجار به تماشای. من خودم با صدای بلند خندیدن.

من انجام بهترین من به تلقین بچه ها. او درست یک هنرمند واقعی.
ارسال شده توسط AgentRocket در 12:02 PM در مارس 31 [2 علاقه]

من هیچ ایده چگونه او کشیده کردن این یکی yt بدون جابجا یک شانه است.

من فکر می کنم آن را به یک مثال عالی خود را mime مهارت های خود را با او در واقع هرگز روسی, ماشین. من حدس می زنم او به نوعی جهش کردن و خاموش کردن لبه روی صفحه نمایش با زمان بندی کامل.
ارسال شده توسط کاغذ chromatographologist در 12:07 PM در مارس 31

وجود دارد یک داستان در مورد یک جوان مرغزار منتقد فیلم به نام راجر ایبرت جلسه یک فیلم صامت افسانه باستر کیتون و ابراز تحسین خود را با ناشیانه تعبیر سوال “چگونه شما جعلی تمام کسانی که مانع از?” کیتون فقط به او نگاه کرد و گفت: “هیچ تقلبی است.” سپس او کشیده باز پیراهن خود را و نشان داد ایبرت کل نیم تنه پوشیده شده در سیاه و سفید و آبی و بنفش و زرد و کبودی. این عملی اثرات. کیتون واقعا مصرف آن ضربات و آنها صدمه دیده است به عنوان بسیاری به عنوان شما فکر می کنم آنها.
ارسال شده توسط seasparrow در 12:08 PM در مارس 31
من فقط آن را تماشا دوباره در سه ماهه با سرعت و توضیح من نمی تواند درست باشد.
ارسال شده توسط کاغذ chromatographologist در 12:09 ب. ظ در تاریخ 31 مارس
او همچنین یک استاد از اوایل فیلم تکنولوژی سوق دادن آن از راه دورتر از هر کسی قبل از او. در روز کامپوزیت صحنه های ایجاد شده توسط پوشش بخشی از یک لنز فیلمبرداری و سپس برگرداندن فیلم, در حال حرکت, پوشش به کشف تحت پوشش و پوشش کشف و فیلمبرداری دوباره. این مورد نیاز مجنون سطح مراقبت برای به دست آوردن حق. شرلوک جونیور برخی از معروف ترین نمونه از این اما ذهن من دمیده می شود هر زمان که من به تماشای تاتر.

(محتوای هشدار مختصر blackface)
ارسال شده توسط lumpenprole در 12:22 PM در مارس 31

کیتون رو زود شروع: “به دنیا آمد و در سال 1895 به جو و توطیه, جوزف فرانسیس Keaton کردم نام خود را هنگامی که در شش ماه او را در یک پرواز از پله ها. رسیدن به پایین شد و نسبتا دست نخورده او بود و توسط هری هودینی که گفت: بچه ها واقعا می تواند یک “buster” و یا سقوط. از آن پس پدر و مادر او و جهان او را می دانستند به عنوان Buster Keaton. سن سه Keaton پیوست خانواده واریته عمل بود که تغییر نام سه Keatons. برای سال او زدم پرتاب از طریق ویندوز کاهش یافته و به پایین پله ها و در اصل به عنوان یک زندگی سرپا نگه داشتن. این آموزش در واریته است که او را آماده برای سریع ء کمدی دلقک بازی از فیلم صامت.” (pbs.org)

کیتون شد می گوید: “سنگ چهره” اما به عنوان یک کودک انجام با خانواده او شناخته شده به عنوان “پسر کوچک که نمی تواند آسیب دیده است.” بیشتر شکن (از جمله شرکت ستاره ‘جنگ’ داستان) در گاردین.
ارسال شده توسط Iris جست و خیز کردن در 12:27 PM در مارس 31

سن سه Keaton پیوست خانواده واریته عمل بود که تغییر نام سه Keatons. برای سال او زدم پرتاب از طریق ویندوز کاهش یافته و به پایین پله ها و در اصل به عنوان یک زندگی سرپا نگه داشتن

شنیده مصاحبه با او که در آن او گفت: زبان به سادگی در گونه های او مجاز به انجام عمل در چنین سن جوانی, اما زمانی که او نمی گویند هر چیزی پرتاب او را به عقب و جلو مثل یک عروسک کهنه فقط شمارش به عنوان ساده و قدیمی پدر و مادر.
ارسال شده توسط علامت k در ساعت 12:30 در مارس 31

من خواندن زندگینامه خود را. یک بار یک کودک آزاری مدافع ایستاده بود تا در طول عمل و گفت: “شما نمی تواند انجام دهد.” پدرش برداشت شکن و انداخت او را در ،
ارسال شده توسط dances_with_sneetches در 12:42 ب. ظ در مارس 31 [5 علاقه]
یکی از من تمام زمان های مورد علاقه Buster Keaton بیت است از آهنگر — آنچه او می کند به این ماشین های اطراف شروع 13:00. آن را فقط به نابغه است.
ارسال شده توسط BlahLaLa در 12:43 PM در مارس 31 [1 علاقه]
من تو را دیدم همسایه وقتی که من حدود 9 یا 10 و در عشق با او بوده است.
ارسال شده توسط kokaku در 1:00 PM در مارس 31
شرلوک جونیور برخی از معروف ترین نمونه از این

شما به احتمال زیاد اشاره به رویای توالی زمانی که او “قدم به فیلم” و سپس صحنه را تغییر دهید او را بارها و بارها. من شنیده ام او را در یک نقشه بردار برای کمک به مطمئن شوید که هر یک از عکس بود تا صف درست و مناسب است.
ارسال شده توسط EmpressCallipygos در 1:10 PM در مارس 31

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im