برخی از قفسه های فروشگاه به سرعت خالی اما کارشناسان می گویند این مدت کوتاه

در Costco در نزدیکی بازار گرجستان روز جمعه صبح حدود 800 نفر صف خارج قبل از این فروشگاه افتتاح شد. در عرض هفت دقیقه فروشگاه عرضه کل از کاغذ توالت—شش پالت’ ارزش—رفته بودند. به زودی, حوله کاغذی و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و Lysol نیز زد.

“من در Costco برای 20 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” یکی از کارگران گفت.

این صحنه تکرار در درجات مختلف در سراسر منطقه آتلانتا به عنوان مصرف کنندگان در پاسخ به شیوع کروناویروس با انباشت کاغذ و محصولات ضد عفونی کننده دست بطری آب منجمد مواد غذایی و سایر ملزومات. بسیاری از گرجی ها از ترس اینکه گیر در خانه برای هفته ها بدون لوازم به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 موارد به طور پیوسته افزایش می یابد.

اما آن را بی اساس ترس است که قفسه های فروشگاه نیست که پر گفت: گرگ سفید و یک آتلانتا مبتنی بر زنجیره عرضه متخصص اضافه کردن این مواد غذایی سیستم توزیع در آمریکا بسیار پیچیده است و به سرعت بهبود می یابند.

“مصرف کنندگان در این مرحله لازم نیست به نگرانی در مورد بلند مدت فروشگاه های خارج از بورس گفت:” یک شریک در سه پره مشاوره. “ایالات متحده در زنجیره تامین است که به اندازه کافی انعطاف پذیر برای دوباره پر کردن به سرعت در حال.”

برخی از محصولات ممکن است به نظر می رسد در “متناسب و شروع می شود” کرد در قفسه های فروشگاه برای یک زن و شوهر از روز قبل از بیرون رفتن از سهام دوباره, او گفت:. “آن را در هر نقطه از یک هفته تا چهار هفته تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به حالت عادی دوباره.”

مواد غذایی زنجیره خدمت مترو آتلانتا در روز جمعه گفت که تقاضا بود به طور غیر منتظره ای شدید تشدید تعطيلي مدرسه. فروشگاه زد و محصولات کاغذی بهداشتی اقلام و محصولات بهداشتی.

مصرف کنندگان نباید ایراد گرفت برای وحشت پس به آنها داده شده کمی راهنمایی در مورد آنچه انتظار گفت: Dan Ariely استاد روانشناسی و اقتصاد رفتاری در دانشگاه دوک است.

“ما نمی توانیم به مردم این است که برای رفتن به وحشتناک و سپس به آنها بگویید که هیچ چیز” او گفت:.

فروشندگان اذعان دارند که عجله ناگهانی تخلیه برخی از فروشگاه ها از برخی از محصولات اما اصرار دارند که کمیابی است که فقط در قفسه ها – نه دورتر تا زنجیره تامین در شرکت انبارها و یا در میان هزاران نفر از تامین کنندگان.

شرکت فقط نیاز به برخی از زمان به عقب گفت: فلیکس Turner, شرکت, مدیر امور برای Kroger در گرجستان, اما او کاهش یافته است به تاریخ. “ما سخت در حال کار برای پر کردن قفسه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

به سرعت تخلیه بسیاری از موارد Publix تعیین سهمیه گفت: ماریا Brous مدیر ارتباطات Publix. در میان کالاها محدود به دو در-خرید صابون عفونی بافت سفید کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب. اما این افزایش شده است متناقض و برنامه تحویل معنی برخی از فروشگاه ها در حال resupplied قبل از اینکه دیگران او گفت:. “همانطور که شما ممکن است تصور کنید موجودی متفاوت از فروشگاه به فروشگاه و تحویل به تحویل.”

برخی از خرده فروشان و افراد گرفته اند استفاده از این وضعیت overcharging برای بالا و تقاضای محصولات. گرجستان دادستانی کل دریافت کرده است حدود ده شکایت از قیمت سنگ آهن در بازار و در حال بررسی است, گفت: سخنگوی کتی برد.

وزارت امنیت داخلی توصیه می کند مردم باید دو هفته تامین آب و مواد غذایی وجود دارد و اگر به یک بیماری همه گیر اگر چه دیگران پیشنهاد کرده اند مصرف کنندگان ساخت سه ماه به انبارهای مواد غذایی و لوازم.

سه ماه است به مراتب بیشتر از معمولی گرجستان نیاز دارد گفت: Trefoil سفید است. “چین و ایتالیا به طور کامل آمادگی و در عین حال مردم وجود دارد که هنوز هم قادر به دریافت کالاهای,” او گفت: دو کشور بودند که ضربه قبلا توسط COVID-19.

تامین کنندگان به مدرسه و سالن های غذاخوری و رستوران ها داشتن مخالف مشکل — آنها در حال نشستن در unsold در آن زمان به عنوان موجودی مدارس تعطیل هستند و مردم نمی رفتن به غذا خوردن. رویال سرویس غذا در آتلانتا می توانید فروش برخی از آن عرضه بیش از حد به سوپر مارکت ها که پایین هستند در موارد خاص گفت: آدم فلمینگ افسر ارشد عامل.

در Publix همراه کمبلی-Dunwoody جاده در دانوودی در صبح روز جمعه, خطوط طبيعی است.

اما تقریبا تمام شیر گاو فروخته شد و وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه گوشت چرخ کرده یا مرغ تازه در قفسه. تمیز کردن وسایل بودند برداشت و قفسه کاغذ توالت خالی شد.

اما شرکت های باربری تا به حال خود را انتخاب کنید از روز سنت پاتریک, مورد علاقه, گوشت گاو corned بود که در انبار. فروشگاه تا به حال مقدار زیادی از غلات و حبوبات و اما موز و توت فرنگی به نظر می رسد به فروش می رسد همراه با بسیاری از انواع دیگر تولید کند.

لیندسی Medwed از دانوودی گفت که او آمد به فروشگاه صبح روز جمعه به انبار کردن اقلام منجمد و تنقلات است که نمی خواهد از بین بردن. تمیز کردن وسایل او رفته بودند. او گفت که او شگفت زده بود برای دیدن بسیاری از مناطق خالی در بخش تولید. “این برداشت بیش از” Medwed گفت. “این ترسناک است.”

Medwed آیا پیدا کردن یک ترکیب برای پخت یک کیک برای تولد دختر در هفته آینده. “پیروزی های کوچک,” او گفت:.

امی رودا از چشمه های شنی نیز در جستجو از تنقلات و غذاهای دیگر است که نمی خواهد به سرعت فاسد. او گفت: پس از دیدن dystopian عکس های بی ثمر قفسه شنبه شب او شگفت زده برای پیدا کردن به عنوان بسیاری از موارد به عنوان او انجام داد. مانند بسیاری از پدر و مادر رودا گفت: بچه های مدرسه بسته است برای آینده قابل پیش بینی. که تنظیم کردن یک تقلا برای پدر و مادر برای انبار کردن غذا برای روز کودکان خود را به طور معمول می تواند تغذیه در مدرسه.

“ما باید آن را ترسناک نیست برای بچه های ما” رودا گفت.

در Costco در نزدیکی بازار گرجستان در Buford منطقه برنج در تامین کوتاه مدت صبح روز جمعه و مشتریان محدود بود به دو مورد از آب در Costco عضویت. در عرض یک ساعت وجود دارد صدها نفر از مردم ایستاده در پرداخت خطوط که snaked به پشت کاورنو فروشگاه. سپس کارگران پایین کشیده ورودی درب نگران آنها ممکن است شروع به بیش از حد بسیاری از مردم در ساختمان است. به آنها اجازه دهید در افراد در گروه 100, به عنوان خریداران به اندازه کافی به سمت چپ.

مردم در داخل به نظر می رسد عمدتا مدنی, اما آنها به طور تصادفی چرخ دستی های فرار بیش از هر یک از دیگران’ پاشنه بلند شد و اشتباه با چرخاندن خطوط از جمله آنهایی که پشت فر به اجرا در چه شبیه جهت اشتباه است.

“این خط به پرداخت” یکی از مفید خریداران گفت: خود را به دیگری. “چه ؟” زن پاسخ داد. “من فقط می خواهم آب مرد.” او راه می رفت دور.

یک کارگر کاستکو گفت که او تا به حال مشغول به کار در فروشگاه در فلوریدا در طول طوفان است. حتی پس از آن او گفت: “هرگز این بد است.”

نویسنده کارکنان J. Scott Trubey کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im