در روز ولنتاین یک شهرستان دکالب خانواده دوربین های امنیتی دستگیر لحظات 28 سال به سمت چپ برای یک پیاده روی.

مادر آنجلا قهوه ای کرد و گفت: اختلال اسکيزوافکتيو و دوست داشتم پیاده روی برای مقابله با احساسات خود را از اضطراب.

او نمی آمد خانه از راه رفتن خود را.

مقامات کشف بدن BillyDee “خنجر” ویلیامز همراه Lithonia صنعتی بلوار نزدیکی سنگ Chapel Road, اما راننده که آمار و او را کشته بود و نه ماندن در صحنه کانال 2 اخبار گزارش.

“این دشوار است برای تمام اعضای خانواده. این شده است از دست دادن بزرگ برای ما” براون گفت: کانال 2. “کسی می داند … من مطمئن هستم که کسی چیزی می داند.”

او خانواده را ترک کرد این خانه در 12:28 بعد از ظهر با توجه به تصویری و قهوه ای شروع به تماس با او هنگامی که او متوجه شده که این اواخر و او بازگشت.

“او پاسخ نمی,” او گفت:. “گوشی خود را فقط با رفتن به پست صوتی.”

او گفت که او لذت می برد و راه رفتن به عنوان یک روش درمانی برای آرام کردن خود به خود اختلال است. اختلال اسکيزوافکتيو مشخص شده است با علائم اسکیزوفرنی مانند توهم یا هذیان همراه با اختلال خلقی علائمی مانند افسردگی یا شیدایی به گفته کلینیک مایو. براون گفت: علائم پسرش تراز وسط قرار دارد از نزدیک با اختلال دوقطبی.

او در نهایت دریافت یک تماس تلفنی بود اما این یکی از او می خواستم. آن را از پلیس پس از کسی که او را در بر داشت دروغ گفتن در امتداد جاده.

“او سزاوار نیست این” براون گفت: در حالی که عدم برگزاری اشک است. “اگر آنها می دانند که هر چیزی در همه لطفا … لطفا فقط تماس بگیرید. به دلیل آن می تواند فرزند خود را.”

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با دکالب پلیس در 770-724-7850. پلیس منتظر نتایج کالبد شکافی به طور رسمی تعیین ویلیامز علت مرگ.

خانواده و همچنین ایجاد یک GoFundMe صفحه برای جمع آوری پول برای هزینه های مراسم تشییع جنازه.

“BillyDee فوق العاده بود پسر و برادر و برادرزاده و دوستان که لمس زندگی می کند از تمام کسانی که اطراف او” صفحه گفت. “هر کسی که می دانست او می تواند شهادت به آنچه که یک فرد شگفت انگیز او بود. وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف شکستگی و ویرانی و از دست دادن BillyDee ‘خنجر.'”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im