“گاهی خدا طول می کشد یک موضع رادیکال در برابر ظلم و ستم”

نویسنده و موسیقیدان و سخنران آندره هنری [توییتر] استخدام شد به سردبیر مسیحی شیوه زندگی انتشار مجله مربوطه که خوب پیش رفت سمت راست تا زمانی که او می خواست به انتشار هر روز چیزی برای ماه تاریخ سیاه در 2019.
یک مورد به صورت مداوم سیاه خروج از سفید Evangelicalism – “امتناع از خیلی از سفید انجیلی جهان — از جمله megachurches, non-profits, همایش ها و سیستم عامل های رسانه — به صحبت پیامبرانه و عمل شجاعانه در برابر جهانی حیات سفید ناسیونالیسم شده است یک خیانت بزرگ به بسیاری از سیاه مسیحیان بودند که متعهد به چند فرهنگی و “نژادی آشتی.””

سابق کارکنان loved مربوطه ماموریت اما سمی فرهنگ خود را آزمایش ایمان و مسیحی مجله بنیانگذار متهم پرورش “با نژاد حساس” فرهنگ “آنها با استفاده از ما به عنوان غرفه برای نشان دادن” و بنیانگذار انجیلی, مجله, مراحل کنار

Andre هنری نوشت: یک سری متوسط به نام خدا از گتو در سال 2017:
Exodus (pt. 1): معرفی خدا از گتو

برای سال گذشته یا بیشتر سفید مسیحیان — که بسیاری از آنها کشیشان پروتستان شده اند در تلاش برای توضیح به من که عیسی نمی مراقبت در مورد من.
در واقع آن نیست و شخصی است. این است که نه فقط من که عیسی نمی مراقبت در مورد این مسیحیان می گویند این همه مردم سیاه و سفید.
شما ممکن است وسوسه به فکر می کنم من صرف سال گذشته تماس سرد ریچارد Spencers و دیوید دوک انجیلی جهان است. که باید همین دلیل این سفید شبان شد و گفت: چیزی که به وضوح غیر حساس (به آن حساسیت). شما اشتباه خواهد بود. این را به خوبی معنی, اخلاق خوب, عیسی محبت وزیران که “بسیاری از سیاه دوستان” و نمی توانید به یاد بیاورید تا به حال انجام گفت یا هر چیزی فکر آشکارا نژادپرست است.
آنها فقط نگران بود که من در نظر گرفتن ایده های زیر کمی بیش از حد: عیسی موجب صرفه جویی در.
من فکر کردم که این ایده نیز اعمال می شود برای نجات از تهدیدات مانند خشونت پلیس, جرم, حبس, و دیگر اشکال اجتماعی درد که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم سیاه و سفید.
من درست بود در مورد عیسی موجب صرفه جویی در بخش ازدواج سفید انجیلی برادران و خواهران اما نه در مورد تهدید فوری به من بدن و حقوق بشر ، به گفته آنها عیسی بیشتر در مورد صرفه جویی در روح من برای خوشبختی ابدی با خدا در بهشت است. بنابراین من می خواهم بهتر است من امیدوار است تا در مورد خدا دخالت در صورتی که من در هر نوع مادی خطر است.”

Exodus (pt. 8): انجیل برای این محله

بله وجود دارد در واقع بار که در آن خدا نیست پشت سر هم و به طور معجزه آسایی نجات مردم از مشکلات خود را. بله یک زمان وجود دارد را در نظر بگیرید که نکات دقیق وظریف. اما آن زمان است نه در لحظه ای که صدمه زدن به مردم دعا برای خدا کمک کند.
کشیش کلمات فوق هستند چه من اشاره به جاهای دیگر به عنوان انجیل از مرگ: دراز بکشید و آن را از امپراتوری. همین حالا خود را تنظیم امید خدا به مداخله چون هیچ رستگاری وجود دارد — در اینجا نیست به هر حال. بنابراین نمی توان با وسواس چه اتفاقی می افتد به شما در این زندگی. زمانی که شما مرده هیچ کس می تواند به توقف-و-frisk شما و یا به شما شلیک به دلیل تعصب نژادی. شما امن باشد در بهشت با عیسی مسیح که هیچ کدام از این مسائل وجود دارد. مرگ این را حل کند. که خبر خوبی است.
چیزی شبیه به الحاد به نظر می رسد به امد و شد زیاد بسیاری از انجیلی برادران و خواهران. آنها می گویند که آنها به خدا اعتقاد دارند و در عین حال آنها نیز به من بگویید که نماز در مقابل نژادی و بی عدالتی بیهوده هستند. آنها را انتخاب کرده اند به متمرکز بر آنچه خدا انجام داده است و نه به جای صرفه جویی در خدا اعمال را متوقف کرده اند و اعتقاد داشتند که خدا بدتر ، آنها به طور غریزی پاسخ با حساس کلمه از احتیاط به کسانی که صبر و انتظار برای خدا. اولیه خود فرض این است که خدا نیست و به احتمال زیاد به صرفه جویی در.

Exodus (pt. 16): هر جا که وجود دارد یک محله یهودی نشین

این شکست از تخیل خود را برای جامعه است و نه منحصر به فرد ایشان: آن شایع در میان بسیاری از جوامع بشری است. آن را نیز نشان می دهد یک درس مهم برای کسانی که علاقه مند به دنبال یک جامعه فقط در حال حاضر: که وجود دارد این است که جذابیت خاصی به ظلم و ستم و بی عدالتی — یعنی که ما دیده ایم آن کار می کنند.
بر خلاف ما دیده نمی شود عدالت کار می کنند تا آنجا که ظلم و ستم. بنابراین آن را بسیار آسان تر برای ما به تصور جامعه ای که در آن بی عدالتی است و از ویژگی های ضروری.
اگر ما نمی گارد خاطرات ما از تجربیات خود ما را از بی عدالتی و پرورش تصورات ما را به همدردی با دیگران و به تصور زندگی در خارج از جامعه عادی بی عدالتی و سپس ما را به ادامه زندگی در همان چرخه بی عدالتی است. بدون تنظیم به تصورات ما بهترین ما قادر خواهد بود به انجام این است که تصویر شخص دیگری در فرعون صندلی زمانی که ما نیاز به تصور یک راه کاملا متفاوت به زندگی می کنند در دسترس نباشد.

من معرفی شد به آندره هنری از طریق این Liturgists پادکست:
ضد نژاد پرستی با آندره هنری

همه تاریخچه سفید تاریخ ؟

چگونه برای گفتن اگر آن زمان برای کشیدن یک دیوانه سنگین تخته سنگ در حدود لس آنجلس (و یا هر آنچه در شهر شما زندگی می کنند در)

من تا به حال خیلی از دست من اشتها در هفته است که به دنبال کاستیا مرگ است. اما در جولای 25, من نشستم و خودم مجبور به خوردن. همانطور که من شروع به بلند کردن چنگال به دهان من…افکار پوچ?

در رویای من قدم زدن در کنار یک پارک در مرکز شهر پاسادنا. از داخل پارک من شنیده ام یک خیابان واعظ. و اگر من نه علاقه خیابان واعظان کنجکاو شدم. پس من رفتم به پارک آن را به اتمام.

من نگاه به جایی که صدا از آینده بود و شگفت زده شد. خیابان واعظ به من بود. من ایستاده بود کنار یک تخته سنگ بزرگ است که به رنگ سفید است. کلماتی مانند “جرم حبس” و “خشونت پلیس” پس بر روی آن نوشته شده. آن را نشسته در بالای یک نوع واگن.

سپس برگشتم به خودم نشسته بر بشقاب باقی مانده و شروع به گریه. من گریه کردم چون من احساس مانند چشم انداز بود یک دستورالعمل و من نمی خواهم به انجام این کار چیزی.

“من عاقل فرد هوشمند!” من با خودم فکر کردم “من نمی کشیدن یک سنگ در حدود لس آنجلس!”

اما روز بعد به من بود و باعث اغتشاش در درب من آغاز یونانی کلاس به عنوان من سعی کردم به رول چرخ پلت فرم در سراسر threshhold با بزرگترین تخته سنگ من می تواند مدیریت در دو.

ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش (3 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

وجود دارد یک بحث پیدا کنم قانع کننده است که به این دلیل است که بشارت واقعا نمی تواند صحبت می کنند به آفریقایی-آمریکایی تجربه است چون بشارت (یک بار شناخته شده به عنوان باپتیست جنوبی) توسط یک فرقه دقت طراحی شده به عنوان یک شکل از مسیحیت است که می تواند توجیه برده داری. تاکید بر contextless به نقل از کتاب مقدس و ‘ادبی’ خوانش کتاب مقدس طراحی شده است برای جلوگیری از این کتاب مقدس را بسیار روشن و آشکار ضد ظلم و ستم موضع; اگر شما تنها می تواند به بحث در مورد آنچه که کتاب مقدس می گوید و نه آنچه در آن به معنی شما می توانید توجیه مناجات از گناهان.

و در واقع آنها – از توجیه برده داری به تفکیک برای شکستن مخلوط نژاد, دو فاک, به تعصب در برابر همجنسگرایی به مخالفت با سقط جنین, این روش را مجاز پروتستان های انجیلی به چشم پوشی از این خبر خوب وعده داده شده در مقابل متن خود را در حمایت از توجیه خود تعصب.
ارسال شده توسط Merus در 10:55 PM در فوریه 23 [7 علاقه]

Merus که نگران کننده است به احتمال زیاد. من نیاز به نشستن با این ایده در حالی که برای. به نظر می رسد همه چیز اشتباه است با امریکا و هر تغییر ناگهانی عجیب و غریب است که حس را ندارد و باعث می شود تمام زندگی ما بدتر می آید به گناه برده داری و تمام راه های ما پیچیده روح ما و قوانین ما و برای توجیه آن به خودمان.

هر میوه این درخت حمل سم از ریشه آن است.
ارسال شده توسط JDHarper در 11:28 PM در فوریه 23 [1 علاقه]

من تا به حال به توقف برای یک لحظه وقتی دیدم پاسادنا ذکر و کیر سر من. پاسادنا است آن را به اشتراک نژادی و مشکلات پس از آن من فکر می کنم, تلخه, شهر redlined هر کس سیاه/لاتین شمال افرا و بین دریاچه و لینکلن حداقل از نظر مالکیت.

و سپس آن را به من زده – اه او در فولر و سپس مقاومت مواجه شروع می شود و بیشتر حس. کسانی… خوب که موسسه را تهدید به ترک پاسادنا چرا که آن را بیش از حد گران بود و بیش از حد لیبرال و سپس شهر دولت دست تکان داد برخی از سحر و جادو ترکه برای جلوگیری از چهار شهر کامل بلوک فقط در پشت سالن شهر از تبدیل شدن به طور ناگهانی خالی است.

من نظرات.
ارسال شده توسط drewbage1847 در 11:34 PM در فوریه 23

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im