روح در عرشه می درخشد مانند طلا در زمان تاریک.

سیگنال آتش سوزی و دوران تاریک “ما این است که وظیفه رفع تمام جهان همه در یک بار اما از کشش به ترمیم بخشی از جهان است که در دسترس ما است. هر کوچک و آرام چیزی است که یک روح می توانید انجام دهید برای کمک به دیگر روح به کمک برخی از بخشی از این ضعیف رنج می برند جهانی کمک خواهد کرد که فوق العاده است. آن است که به ما داده به می دانم که در عمل و یا توسط چه کسی باعث می شود توده مهم از نوک به سمت پایدار خوب است. مبارزه نفس گرفتن نور از دیگر روح است که به طور کامل روشن و مایل به آن را نشان می دهد.”
ارسال شده توسط stoneweaver (5 نظر تعداد) 16 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
با تشکر از شما. چیزی به یاد داشته باشید این روزها وقتی که من باید مراقب باشید برای محدود کردن چقدر اخبار من مصرف به منظور اجتناب از اخذ بیش از اضطراب و استرس و نگران است.
ارسال شده توسط سایه های آبی در 4:15 PM در فوریه 23 [1 علاقه]
زیبا. تصویر چوب با من.
ارسال شده توسط sallybrown در 4:30 بعد از ظهر در فوریه 23 [1 علاقه]
وای stoneweaver – این فوق العاده است و من خیلی خوشحالم که شما آن را ارسال.

من عذر خواهی برای تکرار خودم – اگر چه تکرار یک ابزار قدرتمند و شاید برخی از MeFites دیده نمی شود من نظرات قبلی و شاید من فقط نیاز به تکرار برخی از چیزهایی که برای خودم – اما:

این روزها من تمرکز خودم را در سوال “چه نوع از جهان شما می خواهم به زندگی می کنند؟” من باید این سوال این روزها به نوبه خود چشم من دور از تنها شاهد خشونت و به دیدن برخی از سند چشم انداز از آنچه که می تواند – و حتی چه بود یک بار می تواند دوباره. و من فکر می کنم آن می تواند مفید سوال برای به اشتراک گذاشتن با افرادی که به نظر می رسد مخالفان اگر چه من تا به حال به اندازه کافی فرصت برای آن را امتحان کنید.

و همچنین پیدا کردن من خیلی الهام بخش را در فعالیت های بومی و برای اولین بار سازمان ملل رهبران و گروه ها و رهبران حقوق مدني و گروه های این گروه در یک اقدام امیدواریم که آنها هیچ دلیل منطقی برای, آغوش, اما, انتخاب کنید به تجسم به هر حال افراد و صحبت کردن در مورد عشق برای همه حتی کسانی که در حال تلاش برای صدمه زدن به آنها را پیدا کردن یک راه برای ایستادن برای عشق برای خود و خانواده و مردم خود را در حالی که همچنین اصرار بر عشق برای هر انسانی که سهام این جهان با ما.

این نوع از جهان من می خواهم به زندگی می کنند در جهان است که در آن برای هر انسانی اساسی است و در جایی که عشق نیز اصرار بر عدالت و حمایت از مظلومان و پایان دادن به ظلم و ستم. این نوع از جهان من می خواهم به زندگی می کنند در یک جهان که در آن هایدی Barr و Clarissa Pinkola Estes صحبت قلب خود صحبت می کنند و حقایق را از ساخت فضا برای یکی خوب عمل شما می توانید مدیریت امروز

جایی که آنها یک گروه کر از هزاران نفر از صداهای نشان دادن روح خود را و ایستاده برای عشق.

از شما بسیار سپاسگزارم برای این stoneweaver.
ارسال شده توسط کریستی در 4:49 PM در فوریه 23 [2 علاقه]

در اینجا این مقاله از آن خطی نقل قول گرفته شده بود: نامه ای به یک جوان فعال در طول زمان مشکل توسط Clarissa Pinkola Estés, Ph. D.
نوشته شده توسط جانی زرد در 4:59 PM در فوریه 23 [2 علاقه]
از شما بسیار سپاسگزارم stoneweaver. من نقل مکان کرد به خصوص این:

به عنوان Joanna Macy می نویسد فعال امیدواریم که نیازی نیست ما خوش بینی و ما اعمال می شود آن را حتی در مناطق که در آن ما احساس نا امید کننده است. هدایت انگیزه است و قصد ما را انتخاب کنید آنچه که ما را به هدف مورد عمل یا بیان. به جای وزن شانس ما و اقدام تنها زمانی که ما احساس می کنیم امیدوار ما تمرکز بر قصد ما و اجازه دهید آن را راهنمای ما.
ارسال شده توسط Bella Donna در 6:47 PM در فوریه 23 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>