کره جنوبی هشدار از اخراج قرنطینه زندان برای متخلفان

سئول — کره جنوبی هشدار داد در روز پنج شنبه که آن را اخراج خارجی ها در حالی که شهروندان آن می تواند به صورت زندان اگر آنها را نقض خود قوانین قرنطینه بعد از یک افزایش در وارد coronavirus موارد است.

کره جنوبی است سخت تر از ورود قوانین برای مسافران از کشورهای درد و رنج بزرگ شیوع بیماری در معرض آنها را به دو هفته از اجباری قرنطینه اما حداقل 11 نفر تجاوز خود به قرنطینه قوانین بین مارس 13 و 24 وزارت بهداشت گفت. آن هم نه ملیت خود را مشخص کنید.

“ما اعمال خواهد شد تحمل صفر اصول در اقدام علیه کسانی که خود را ترک self-جداسازی محل بدون دلایل قانونی,” Yoon Tae-ho مدیر برای سیاست های بهداشتی در وزارت بهداشت و درمان گفت: در یک جلسه.

“اتباع خارجی خواهد بود که به زور عودت و کره شهروندان خواهد شد و گزارش به پلیس برای علت مجازات و از دست دادن حمایت های مالی ارائه شده برای کسانی که صادقانه اجرا 14 روز در قرنطینه.”

کره جنوبی که نقض قوانین می تواند به حبس تا یک سال و جریمه 10 میلیون برنده ($8,100).

کره جنوبی گزارش 104 جدید کروناویروس موارد روز پنجشنبه برای دومین روز متوالی بیشتر وارداتی موارد از آنهایی داخلی با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC).

آورده است که مجموع آن موارد به 9,241 با جدید مرگ و میر 142 تا از 126.

از موارد جدید, 57 وارد شده از خارج از کشور 49 از آنها کره جنوبی و هشت نفر از آنها خارجی Yoon گفت.

کشورهای دیگر در آسیا از جمله چین و سنگاپور نیز دیده می شود افزایش شدید در وارداتی موارد بیش از چند هفته گذشته تهدید خود را تا حد زیادی موفق تلاش برای به دست آوردن داخلی شیوع تحت کنترل است.

بسیاری از مردم به آینده را در حال شهروندان از آن کشورهای آسیایی که تحصیل در بریتانیا و ایالات متحده در حال حاضر ترک به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش وجود دارد و مدارس و دانشگاه ها به حالت تعلیق در کلاس.

مردم از ورود به کره جنوبی در دراز مدت ویزا از اروپا باید آزمایش ویروس و صرف دو هفته در قرنطینه.

مردم از ورود به ایالات متحده را نیز تحت قرنطینه از روز جمعه هر چند تنها مردم نشان علائم کروناویروس تست خواهد شد.

نزدیک به 90 درصد از اتباع خارجی منوط به قوانین را امضا کرده اند تا به صورت یک برنامه تلفن هوشمند است که آهنگ حرکت خود را در حالی که در قرنطینه در حالی که برخی از 60 درصد از کره جنوبی یک وزارت کشور گفت.

این KCDC گفت که به دنبال در به راه هایی برای نگه داشتن در تماس با کسانی که قادر به استفاده از نرم افزار.

“تا 90 درصد از خارج از کشور و ورود به شهروندان ما وجود دارد و بسیاری از موارد جدید در میان آنها” معاون مدیر Kwon Jun-wook گفته جداگانه جلسه.

“مسافران لطفا با ماندن در خانه به مدت دو هفته پس از بازگشت و پیوستن به تلاش های ما برای جلوگیری از گسترش ویروس.” (گزارش شده توسط Hyonhee Shin; گزارش های اضافی توسط Sangmi چا ویرایش توسط شری Navaratnam رابرت Birsel)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im