جنوب غربی و ایالات متحده هواپیمایی می گویند بلیط لغو کاهش تقاضا بهبود

دو برترین خطوط هوایی ایالات متحده روز سه شنبه گفت: بلیط لغو شد, کاهش و تقاضا نشان دادن برخی از نشانه هایی از بهبود Southwest Airlines Co ضبط بیشتر سفر رزرو از لغو تا کنون در این ماه است.

شرکت های هواپیمایی بوده است در میان بدترین ضربه coronavirus همه گیر آورده که سفر جهانی برای متوقف مجازی و 10 میلیارد دلار جمعی نقدی ماهانه رایت برای خطوط هوایی ایالات متحده است که باید کاهش ظرفیت خود را.

با نشانه هایی از بهبود باد از جنوب غرب با یک داخلی بیشتر تمرکز بیش از آن بزرگ همسالان — اضافه کردن برخی از پروازهای بازگشت به شبکه خود را در ماه ژوئن که به طور کلی ظرفیت سالانه کاهش و از بین 45% تا 55% در مقایسه با کاهش 60% تا 70% است.

هواپیمایی متحده Holdings Inc, که بیشتر قرار گرفتن در معرض بین المللی گفت: ژوئن ظرفیت هنوز هم می تواند در حدود 90% در سال در سال و 75 درصد در ماه جولای.

هر دو شرکت همچنان به تمرکز بر کاهش هزینه ها.

غربی گفت: روزانه آن سوختگی نقدی نرخ کاهش به پایین 20 میلیون دلار در محدوده ژوئن از $30 میلیون به 35 میلیون در کل سه ماهه دوم.

ایالات گفت: مجموع آن تنظیم هزینه های سرمایه برای سال 2021 خواهد بود نزدیک به 2 میلیارد دلار در مقابل حدود 4.5 میلیارد دلار در این سال در حال سقوط به زیر 500 میلیون دلار در سال 2022 که آن را نمی کند انتظار برای تحویل هر یک هواپیمای جدید است.

شیکاگو ایالات مصرف تحویل هواپیما که به طور کامل تامین مالی در سال جاری و آینده.

مدیران از ایران و دیگر خطوط هوایی ایالات متحده با توجه به صحبت می کنند در یک صنعت کنفرانس در روز سه شنبه. (گزارش شده توسط تریسی Rucinski و Ankit Ajmera; ویرایش توسط برنادت Baum)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de