اسپانیا جلب خواننده رپ شد که دولت اسلامی جنگنده

پلیس اسپانیا دستگیر سابق انگلیسی خواننده رپ بود که در پس از اجرا برای مبارزه با دولت اسلامی (داعش) نیروی جهادی در عراق و سوریه مقامات و رسانه گفت.

Abdel Majed Abdel Bary در جنوب شهر آلمریا که در آن او شده بود ترک یک آپارتمان به صورت پراکنده با یک ماسک صورت در طول coronavirus مستند با توجه به اسپانیا وزارت کشور و امنیت اروپا ،

رسانه های بریتانیا گفت Bary استفاده می شود که مشترک انگلیسی-ملی مصر شد اما محروم از تابعیت انگلستان پس از پیوستن است.

دو مظنون دیگر دستگیر شدند با او در روز سه شنبه در اسپانیا وزارت کشور در بیانیه ای گفت. “این مهم بازداشت” این منبع امنیتی به رویترز گفت.

رسانه ها از جمله بریتانیا به گاردین گفت: او پسر عادل عبد Bary که خدمت به 25 سال حبس در آمریکا, زندان, بیش از سال 1998 بمبگذاری در سفارتخانه های امریکا در کنیا و تانزانیا که به کشته شدن 224 نفر است.

Bary به نظر می رسد در گوری تبلیغات تصاویر از جنایات اسپانیایی وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

“بازداشت مرد صرف چند سال در سوریه و عراق و منطقه و ارائه شخصیت عجیب و غریب, ویژگی های چنین به عنوان یک بسیار خشونت آمیز جنایی مشخصات آن توجه پلیس و سرویس های اطلاعاتی در اروپا” به آن اضافه شده است.

سه مظنون آمده بود به اسپانیا از طریق شمال آفریقا. پلیس اسپانیا در تلاش بودند برای تعیین اگر دو نفر دیگر بودند که اعضا نیز می باشد.

آنها مشتاق به رهگیری بسیاری از ده ها تن از مسلمانان که در سمت چپ برای سوریه و عراق برای جنگیدن در کنار و در حال حاضر ممکن است بخواهید برای انجام حملات در خاک مانند قتل 16 نفر در بارسلونا در سال 2017.

بریتانیا وزارت کشور تا به حال هیچ نظر نمایش داده شد با اشاره به Spanish police. (گزارش شده توسط Inti Landauro در بروکسل و Michael Holden در لندن; ویرایش توسط اندرو Cawthorne)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>