اسپانیا گزارش اولین coronavirus مرگ در والنسیا

مادرید — یک مرد در منطقه والنسیا مرده است از coronavirus مارک اولین بار در کشور مرگ و میر ناشی از شیوع محلی بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

آزمایشات انجام شده پس از مرگ نشان داد که درگذشت در فوریه. 13 کشته شد توسط ویروس های منطقه ای بهداشت و درمان رئیس آنا Barcelo گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

خبر مرگ آمد و در مدت کوتاهی پس از اسپانیا را به وزارت بهداشت اعلام کرد که در آن صفحه توییتر است که چندین, رویدادهای ورزشی, برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته در حالی که کنفرانس پزشکی لغو خواهد شد در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

وزارت گفت: وسایل ورزشی انتظار می رود به منظور جلب جمعیت از مناطق تعیین شده به عنوان بالا خطر ابتلا به کروناویروس مانند شمال ایتالیا خواهد بود که بازی بدون تماشاگر داشتن زودتر با اشاره به اندازه گیری به عنوان یک توصیه.

چنین حوادث شامل برگشت رئال مادرید و بارسلونا والنسیا و ایتالیا با آتالانتا برای ماه مارس برنامه ریزی 10 و لیگ اروپا تیم های ختافه و اینتر میلان در 19 مارس ، چند بازی بسکتبال را نیز تحت تاثیر قرار.

در مجموع حدود 150 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در اسپانیا در حالی که برخی از 100 سلامت کارگران در باسک منطقه جدا شده اند که در خانه های خود را پس از آمدن به تماس با افراد حامل ویروس.

مقامات در حال نظارت بر دو خوشه از عفونت در Torrejon de Ardoz یک حومه شهر, نزديک به مادرید با جمعیت حدود 130.000 و یکی در باسک شهر بیتوریا. (گزارش شده توسط ناتان آلن; ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>