اسپانیا برای تمدید وضعیت اضطراری به مارس 26 عنوان افزایش عفونت کاهش می یابد و

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: او از مجلس برای گسترش مستند اقدامات توسط 15 روز تا مارس 26 به عنوان نرخ جدید کروناویروس عفونت و مرگ و میر کاهش یافته و دوباره در یکی از کشور بدترین ضربه.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت سانچز گفت: در حال حاضر مستند بود شروع به نتایج نشان می دهد اما او هشدار داد که روز شنبه تمدید وضعیت اضطراری کشور نمی خواهد آخرین.

“ما در شروع کاهش در بیماری همه گیر. ما قوی تر از ما فکر می کنیم اما ما باید برای تحمل و قدرت. با فداکاری و مقاومت و روحیه پیروزی,” او گفت:, و اضافه کرد که برخی از محدودیت های اقتصادی خواهد بود برداشته پس از عید پاک است.

“ما در حال رفتن به گسترش وقفه از فعالیت های اقتصادی” او گفت:. مغازه ها و کافه ها و رستوران ها خواهد شد اما بسته باقی می ماند.

سانچز همچنین تصریح کرد حمایت خود را برای راه اندازی به طور مشترک صادر بدهی های منطقه یورو عضو به عنوان یک راه برای مقابله با کروناویروس اقتصادی تاثیر یک ایده و پشتیبانی توسط اسپانیا و ایتالیا اما رد شده توسط آلمان و دیگر شمالی اعضای اتحادیه اروپا.

“هیچ کس نباید اشتباه دولت اسپانیا در حال رفتن به محل کار و برای دفاع و هرگز نفی یوروباندز به دلیل این است که همبستگی این اروپا است. عزم دولت در کل و مطلق” او گفت:.

اسپانیا coronavirus مرگ و میر افزایش به 11,744 در روز شنبه – جهان دومین کشور پس از ایتالیا. اما تلفات و 809 نفر که فوت کرد طی 24 ساعت گذشته در زیر بود روز جمعه 932 مرگ و میر و همچنین از روز پنجشنبه رکورد روزانه از 950 وزارت بهداشت گفت.

که به نمایندگی از 7 درصد افزایش و در مجموع مرگ و میر در مقایسه با حدود 20 درصد افزایش ثبت نام یک هفته پیش.

در ضمن تعداد کل ثبت نام عفونت رز به 124,736 در روز شنبه از 117,710 روز جمعه زمانی که اسپانیا پیشی گرفت و ایتالیا در مجموع تعداد عفونت برای اولین بار.

‘روند نزولی’

چهره ها “تایید روند نزولی ما را دیده اند در چند روز گذشته گفت:” ماریا خوزه سیرا معاون اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری.

او اذعان کرد که “بسیاری وجود دارد که نور بیشتر موارد از کروناویروس که ما منظور نشده است ارقام, از آنجا که ما در حال تمرکز بر روی جدی ترین موارد است.”

اسپانیا که در حال تلاش برای ارائه تجهیزات کافی برای خود را غرق در بیمارستان گفت: ترکیه به requisitioned هواکش دستور مادرید برای استفاده خود را دارد.

“در روزهای اخیر دولت ترکیه قرار داده شده یک سری از محدودیت در صادرات طیف گسترده ای از محصولات بهداشتی عمدتا با انگیزه نگرانی خود را قادر به عرضه خود را در سیستم بهداشت و درمان” اسپانیایی وزیر خارجه Arancha Gonzalez یک کنفرانس خبری گفت.

ترکیه در حال حاضر نهم در سطح جهان در نظر تایید COVID-19 موارد با حدود 21,000 ثبت نام عفونت.

یک منبع دیپلماتیک به رویترز گفت که ترکیه و اسپانیا “در حال کار بر روی این موضوع است و در حال حل و فصل شود.”

برخی از مادرید معروف ترین مکان های توریستی مانند کاخ سلطنتی و Las Ventas صحنه یا میدان گاوبازی بود به طرز مرموزی آرام در روز شنبه به اسپانیایی ها آماده خود را برای چهارمین هفته زندگی می کنند و یکی از اروپا و دقیقترین مستندات.

تنها کارکنان ضروری در بخش هایی مانند بهداشت برای سفر به و از کار. رستوران ها و کافه ها و مغازه ها توقیف و گردهمایی های اجتماعی ممنوع است. (گزارش شده توسط گراهام Keeley و مایکل گور و النا رودریگز گزارش اضافی توسط Tuvan Gumrukcu در آنکارا نوشتن توسط جسیکا جونز ویرایش توسط آندره Khalip, Angus MacSwan و هلن پوپر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im