اسپانیا یک شبه coronavirus مرگ و میر در 510 پایین ترین سطح در 19 روز

مادرید — تعداد coronavirus مرگ و میر در اسپانیا کاهش یافت و برای سومین روز متوالی در روز شنبه با 510 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته — کوچکترین شبانه افزایش از مارس 23.

اسپانیا در مجموع مرگ و میر از COVID-19 بیماری افزایش به 16,353 وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت در حالی که تعداد موارد تایید شده صعود به 161,852 از 157,022 یک روز پیش از آن.

کاهش سرعت یک نشانه امیدوار برای کشور است که دچار سوم-بیشترین تعداد تلفات از این ویروس پس از ایتالیا و ایالات متحده است.

در آغاز آوریل, شبانه, مرگ, شمارش رز به عنوان بالا به عنوان 950 قریب به اتفاق خدمات بهداشت ملی و وادار کردن مقامات منطقه ای برای راه اندازی سردخانه موقت در یک سالن هاکی روی یخ و منسوخ ساختمان های عمومی.

اما به عنوان نرخ جدید عفونت و مرگ و میر کاهش می یابد و دولت آغاز شده است به تامل تدریجی انهدام مستند اقدامات که نگه داشته اند اکثر مردم محدود به خانه های خود را از اواسط ماه مارس.

از روز شنبه کارگران در بخش هایی مانند ساخت و ساز و تولید خواهد شد مجاز به بازگشت به کار اگر دولت تمدید محدودیت در حرکت در سراسر اسپانیا در زمین های هم مرز با فرانسه و پرتغال برای دو هفته دیگر.

این مستند باعث اختلال عمده به این کشور کاتولیک مشهور جشن عید پاک مجبور روحانیون و نمازگزاران به تدبیر راه های خلاق به شرکت.

در شرق شهر Villar del Arzobispo در نزدیکی والنسیا کشیش رائول گارسیا برگزار شد جمعی با, عکس از محله های کشیش نشین خود دوخته به pews و آنها را دعوت به تماشای این سرویس آنلاین از صفحه اصلی.

“این یک راه به تنهایی در کلیسا و مردم را به احساس مانند آنها همراه من در طول گفت:” العالم تلویزیون. (گزارش شده توسط ناتان آلن گراهام Keeley, Nacho Doce و میگوئل گوتیرز ویرایش توسط آندره Khalip و هلن پوپر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de