اسپانیایی مستند به احتمال زیاد به ممکن است, هر چند coronavirus مرگ و میر آهسته

مادرید — نخست وزیر اسپانیا در روز پنج شنبه هشدار داد که در سراسر کشور حبس به احتمال زیاد آخرین تا زمانی که ممکن است حتی اگر او گفت: بدترین باید به زودی به عنوان مرگ و میر کند از یکی از مخرب ترین coronavirus’ شیوع است.

صحبت های نزدیک به خالی مجلس به عنوان بیش از 300 نمایندگان شرکت کننده از راه دور, نخست وزیر پدرو سانچز گفت: آخرین اطلاعات نشان داد اسپانیا نزدیک به شروع کاهش در بیماری همه گیر.

“آتش شروع به آمده و تحت کنترل است.”

نمایندگان مجلس با تصویب 15 روز تمدید وضعیت اضطراری – محرومیت مردم از ترک خانه به جز برای کار در مواد غذایی و یا داروهای – تا آوریل 26 و همچنین سه اقتصادی و کارگری احکام مربوط به شیوع.

برخی از معدود نمایندگان مجلس حاضر به تن ماسک و دستکش. در 8 p. m. کسانی که در کف اتاق به اسپانیایی ها انجام شده است در هفته های اخیر از خانه های خود به تشکر از سلامت کارگران است.

سانچز گفت که او مطمئن بود که او را مجبور به درخواست مجلس در حدود دو هفته دیگر برای 15 روز تمدید به این مستند برای اولین بار اعلام کرد در مارس 14.

پس از دو روز افزایش روزانه coronavirus مرگ و میر کاهش در روز پنجشنبه به 683 مردم با در نظر گرفتن مجموع به 15,238 – دوم تنها به ایتالیا هر چند بالونی ایالات متحده تلفات به احتمال زیاد برای رسیدن به اسپانیا.

موارد تایید شده در اسپانیا افزایش یافت و به 152,446 از 146,690.

“سرعت افزایش ویروس در حال کاهش است در سراسر اسپانیا گفت:” ماریا خوزه سیرا, معاون بهداشت اورژانس مرکز.

در مجلس سانچز ترغیب همه طرف های سیاسی-شکسته ملت برای پیوستن به یک احیای اقتصادی پیمان و برای دیدار هفته آینده به بحث در مورد آن.

پیشنهاد دولت این است که با الهام از 1977 “پیمان از Moncloa” – نام کاخ ریاست جمهوری در مادرید تبدیل به دولتی اقتصاد در امتداد بازار خط به صورت پست-فرانکو دیکتاتوری دموکراتیک عصر.

آن را به دنبال متحد کردن احزاب سیاسی و اتحادیه های کارگری و شرکت ها و مناطق پشت یک مشترک اقتصادی بازسازی سیاست و دولت رفاه به عنوان کمک مالی اسپانیا مانند دیگر کشورهای غربی شمع میلیاردها یورو به کمک و محرک.

“من پیشنهاد می کنم یک پیمان اقتصادی و اجتماعی بازسازی اسپانیا گفت:” سانچز سوسیالیست که منجر به یک ائتلاف چپ دولت پس از یک سری از نتیجه انتخابات است.

برخی از کاهش

رهبر اصلی مخالفان حزب مردم پابلو Casado گفت: این پیمان تجدید نظر شود به نظر می رسید مانور اما او حمایت از تمدید وضعیت اضطراری تا مارس 26.

با وجود گسترش کلی مستند برخی از محدودیت در کسب و کار برداشته خواهد شد – موثر در روز دوشنبه – پس از خاموش کردن همه غیر ضروری عملیات نزدیک به دو هفته پیش است. آینده بلند کردن اقدامات خواهد بود تدریجی و وابسته به بهداشت و درمان داده سانچز گفت.

اما رهبر کاتالونیا — دوم بدترین ضربه اسپانیایی منطقه – Quim Torra خواست روز پنجشنبه برای دومی محدودیت نگهداری می شود 15 روز بیشتر گفت: در یک مصاحبه رادیویی آن خواهد بود “جسارت” به آنها را بلند.

سانچز گفت: اقدامات برای جلوگیری از COVID-19 بیماری ها – برخی از سخت ترین در اروپا کمک کرده اند نجات بسیاری از زندگی و کاهش متناسب با افزایش روزانه در عفونت های جدید به 4 ٪ از 22 درصد.

“همه اروپا دیر رسیدم اما اسپانیا عمل زودتر,” او گفت:.

اما او هشدار داد که پیامدهای وخیم برای اقتصاد کسب و کار اصلی لابی فکر می کند می تواند رکود تا 9 درصد در این سال است. “فوری اقتصادی افق که ما تاریک است و ما را به عمل با تمام منابع در دسترس” سانچز گفت.

در میان اقدامات بالقوه است “حداقل حیاتی درآمد” سانچز گفت: بدون دادن جزئیات. مالیات مهلت قانونی برای کسب و کارهای کوچک نیز ممکن است بودجه وزارت منبع گفت.

اسپانیا irked توسط اتحادیه اروپا (EU) پا کشیدن بیش از چگونه برای متحد کردن تلاش ها برای بهبود مالی بیشتر از لحاظ مالی-صرفه کشورهای شمال مانند هلند تمایلی به باد بدهی بیش از حد.

“من آن را می گویند بدون تفاوت های ظریف اتحادیه ما در خطر است” سانچز گفت: قبل از یکی دیگر از نشست وزیران دارایی به بحث در این موضوع است. (گزارش شده توسط جوآن Faus و بلن Carreno اضافی گزارش توسط گراهام Keeley نوشتن توسط آندره Khalip و جوآن Faus; ویرایش توسط اندرو Cawthorne و جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de