تند

در نگاه اول تیموتی Chalamet در تلماسه: نمایشگاه غرور لگد کردن پیش نمایش خود را از Denis Villeneuve اقتباس از حماسه علمی تخیلی رمان (مجموعه ای برای باز کردن در دسامبر 18). “فردا غرور نمایشگاه ارائه خواهد شد و حتی بیشتر گسترده اکتشاف وینو تلاش برای آوردن تلماسه به صفحه نمایش اما امروز ما با شروع از مرکزی قهرمان: Paul Atreides یک کودک از امتیاز مطرح شده توسط یک خانواده قدرتمند اما یکی نیست به اندازه کافی قوی برای محافظت از او را از خطراتی که در انتظار او است.” همچنین با بازی جاش برولین (Gurney Halleck) اسکار آیزاک (دوک Leto), Rebecca Ferguson (خانم جسیکا Atreides) و خاویر باردم (Stilgar). ارسال شده توسط not_the_water (57 نظرات کل) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
یک کودک از امتیاز مطرح شده توسط یک خانواده قدرتمند

زمانی که من فکر می کنم امتیاز من فکر نمی کنم از بچه های آموزش دیده برای جلوگیری از ترور, که می خواهند به قتل او به دلیل نام خانوادگی.

است این فیلم رفتن به آینه مطلوب miniseries or اصلی شاهکار?
ارسال شده توسط بیننده در 1:14 PM در آوریل 13

تیموتی Chalamet?!? و این یک شوخی نیست????
ارسال شده توسط schroedinger در 1:14 PM در آوریل 13
… و در جایی که دانکن آیداهو?
ارسال شده توسط suelac در 1:16 PM در آوریل 13
زمانی که من فکر می کنم امتیاز من فکر نمی کنم از بچه های آموزش دیده برای جلوگیری از ترور, که می خواهند به قتل او به دلیل نام خانوادگی.

حتی اگر زندگی خود دارای مشکلات هنگامی که شما در حال قلمه از یک خانواده است که قوانین کل سیاره شما حساب ممتاز. او هیچ normie او یک شاهزاده (و همچنین نتیجه قرن ها از بهسازی تمرکز بر نخبگان تبارها)…
ارسال شده توسط dis_integration در 1:19 PM در مارس 13 [19 علاقه]

است این فیلم رفتن به آینه مطلوب miniseries or اصلی شاهکار?

من نگرانی در مورد اینکه آیا هر کسی می تواند انجام عدالت به کتاب اصلی اما بر اساس سابقه خود من بسیار مایل به Denis Villeneuve نفع شک.
ارسال شده توسط tclark در 1:20 PM در مارس 13 [2 علاقه]

Aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ارسال شده توسط stevil در 1:20 PM در آوریل 13
من نگران هستم که وینو واکنش در حال آغاز است و این در چقدر مودی تریلر است که آن را قطره. من حتی آن را در خودم فکر می کنم Blade Runner 2049 تکیه کمی دور از یک روایت منسجم به درخواست تجدید نظر پایدار.
ارسال شده توسط Think_Long در 1:20 PM در آوریل 13
آن بوده است در سنین, اما من فکر می کنم من دوست game, این مینی سری بهتر از این فیلم با آن blocky-سپر و کمی shouty-جعبه و ornithopters که فقط floaty-پرواز.
ارسال شده توسط zengargoyle در 1:28 PM در مارس 13 [2 علاقه]
همچنین بازیگران…
این Padishah امپراتور (ورنر هرتزوگ) خوب
Gaius هلن Mohaim (هلن میرن) مرسی
بارون ولادیمیر Harkonnen (James Corden) اوه dammit.
ارسال شده توسط Abehammerb لینکلن در 1:28 PM در مارس 13 [6 علاقه]
اصلی شاهکار

که را.
ارسال شده توسط رفتن به مین در 1:29 PM در مارس 13 [18 مورد علاقه]

من از طرفداران بزرگ از لینچ نسخه. نه فن شاید اما من فقط باید تمام این صداها که به دنبال من برای سال و هرگز ترک. نه تنها معمول نیش ” من او را بکشند و یا McLachlan بی پایان تکرار ‘تپه کویر سیاره’ اما آنهایی که کمی مانند خوزه فرر فقط از طریق گرفتن آن با ‘Sardaukar ترور نیروهای نظامی و البته پاتریک استوارت مجبور به روشن کردن آن را به 11 می گویند چیزهایی مانند” آماده سازی این برای عبور!”. ده ها تن بیشتر ، و من تنها در آن دیده می شود تمام راه را از طریق یک بار.
ارسال شده توسط dragstroke در 1:36 PM در مارس 13 [12 علاقه]
من واقعا به دنبال به جلو به این فیلم است. من فکر Blade Runner عاقبت بود در مورد به خوبی به عنوان یک عاقبت به Blade Runner احتمالا می تواند باشد. این احساس عاقبت بلکه احساس خود آن چیز است.

من سعی کردم به خواندن تلماسه دو بار. جهان ساختمان و افسانه هاو روایات قومی بی نظیر است. مفاهیم ماندگار هستند, به یاد ماندنی و تاثیر گذار. اما نوشتن? Meh. برای مثال من به یاد داشته باشید دوباره خواندن پاراگراف و حتی صفحات زیرا معلوم بود که صحبت کردن در حین گفت و گو ، من معنی این, از, اساسی, آجیل و پیچ و مهره نظر فنی: نوشتن ضعیف است.
ارسال شده توسط SoberHighland در 1:37 PM در مارس 13 [6 علاقه]

من متنفر مرطوب و سرد پالت رنگ از BR2049 و من آن را نفرت در اینجا بیش از حد. این است که یک شرکت دستور از وارنر و یا چیزی ؟
ارسال شده توسط 1970s ضدقهرمان در 1:37 PM در آوریل 13
همچنین بازیگران…

برای واقعی نیز بازیگران در imdb است واقعا fuckin’ خوبمیشم.
ارسال شده توسط GCU شیرین و پر از فیض در 1:38 PM در آوریل 13

من فکر نمی کنم آن است که عجیب و غریب را به تحسین لینچ فیلم. آن را عمیقا ناقص اما بر خلاف miniseries آن را به حال یک فضای منحصر به فرد است که تلاش برای مطابقت عجیب و غریب شبه عرفانی زیست از این کتاب است. که چیزی است که واقعا برداشت من توجه در مورد این کتاب و نه نژادپرستانه اصلاح نژاد طرح یا بد شخصیت های کشیده شده.

بزرگترین نگرانی در مورد یک تپه است که انطباق آن را امتحان کنید بیش از حد سخت برای جلب طرفداران بودن کمتر عجیب و غریب و بیشتر شبیه بازی تاج و تخت. من امیدوارم که یک وینو انطباق جلوگیری خواهد شد که حتی اگر آن را معلوم نمی شود دقیقا اقتباس من می خواهم.
ارسال شده توسط Kutsuwamushi در 1:41 PM در مارس 13 [2 علاقه]

من بسیار به جای دیدن اقتباس از کار با ان Leckie یا NK Jemisin در سال 2020 اما بازسازی چیزی که در حال حاضر انجام می شود بیش از یک بار سرد است.
ارسال شده توسط blakewest در 1:41 PM در مارس 13 [6 علاقه]
من دانشجوی سال اول که من کتاب “ساخت تلماسه” و من فکر می کنم من چوب به نیش نسخه به عنوان آن سوخته به من ذهنی صفحه نمایش در حال حاضر
نوشته شده توسط Mrs سیب زمینی در 1:41 PM در آوریل 13
یک فیلم یا مجموعه ای از NK Jemisin را در فصل پنجم خواهد بود استقبال من. اما به اعتقاد من آن بسیار مشکل خواهد بود به جلو و به طرز ماهرانه ای. حتی نوشتن تنش در آن کتاب خاص است و بخشی از کلی داستان. هنوز مطمئن شوید که چگونه شما می توانید انجام دهید که در فیلم… اما پس از آن دوباره من هیچ کارگردان یا مولف—خوب چیزی که هیچ کس درخواست من مشاوره.
ارسال شده توسط SoberHighland در 1:45 PM در آوریل 13
آن را هنوز هم ضربات ذهن من است که تپه یک داستان در مورد یک بومی جمعیت مسلمان به خوبی در جنگ چریکی که دعوا بسیار قدرتمند تر امپریالیستی نیروی قصد در کنترل منابع طبیعی است که باعث می شود سفر در سراسر فواصل وسیع (در میان چیزهای دیگر) ممکن بود که در سال 1965 منتشر شد.

انتظارات تعدیل می شود اما با این کارگردان و بازیگران? اعتیاد به مواد مخدره است mindkiller. اعتیاد به مواد مخدره است کمی به مرگ به ارمغان می آورد که مجموع نابودی..
ارسال شده توسط: Ouverture در 1:47 PM در مارس 13 [11 مورد علاقه]

OK من نگاه بیشتر به تیموتی Chalamet و من نمی دانستم که او یک بازیگر است که آیا همه چیز واقعی است. این تصویری بود که من تنها قرار گرفتن در معرض به او.
ارسال شده توسط schroedinger در 1:53 PM در مارس 13 [1 علاقه]
من متنفر مرطوب و سرد پالت رنگ از BR2049

منظورم این است که آیا تا به حال دیدن Blade Runner?
ارسال شده توسط tclark در 1:53 PM در آوریل 13

(من حدس می زنم این هم کاملا یک eponysterically اما قطعا نوعی از eponymic همزمانی. منابع در منابع در ارجاع…)
ارسال شده توسط کنجکاو, nu در 1:53 PM در آوریل 13
من یک زمان سخت به فکر این را به عنوان یک ‘بازسازی’ یا “عجیب و جالب اما واقعا تلماسه” لینچ چیز یا گردابی mini-series.
من باید زمان آسان تر فکر آن را یک بازسازی از jodorowsky’s unmade نسخه با CGI امپراتور, بازی های برگزار شده توسط Dalí به عنوان خدایان در نظر گرفته شده.
ارسال شده توسط سیگنال در 1:56 PM در مارس 13 [3 علاقه]
من متنفر مرطوب و سرد پالت رنگ از BR2049

منظورم این است که آیا تا به حال Blade Runner?

هیچ آن را بیش از حد مرطوب و سرد برای دیدن هنوز مطمئن شوید که تیغه دونده بود و حتی در آن فیلم
ارسال شده توسط کنجکاو, nu در 1:56 PM در مارس 13 [2 علاقه]

اصلی شاهکار

که را.

Shhhhh در من عمیق ترین توهمات jodorowsky’s Dune واقعی است و “اصل شاهکار است.”

همچنین:

“در نگاه اول خسته کننده ترین بخش از تپه. پل.”
ارسال شده توسط deadaluspark در 1:56 PM در مارس 13 [4 علاقه]

من حدس می زنم برای کسانی که به دنبال علائمی که آخرالزمان نزدیک است…
ارسال شده توسط chavenet در 2:00 بعد از ظهر در آوریل 13
فصل پنجم در حال توسعه برای تلویزیون توسط TNT. این بدان معنا نیست که آن را به اتفاق می افتد اما کسی که در تلاش.
ارسال شده توسط foxfirefey در 2:02 PM در مارس 13 [2 علاقه]
صبر است magazine تصویر از Emo پل تنها تصویر است که در کوتاه کوتاه, مقاله ؟

مشکل من با Bladerunner 2049 است که این احساس راهنمای حل مکعب روبیک, فقط یک کمی بیش از حد مرتب. من حدس می زنم من باید به rewatch آن است. ورود خیلی خوب بود. تمایل ذهن قاتل و من حاضر اجازه دهید به انتظارات من باعث درد و رنج آینده.
ارسال شده توسط mecran01 در 2:05 PM در مارس 13 [1 علاقه]

من هنوز هیچ ایده چگونه آنها می رویم به این filmable. در کتاب بسیار مهم نمایشگاه اتفاق می افتد در تفکر کج (ایتالیک). لینچ نسخه تکرار این کار با استفاده از صدای خارج از قاب بود که خوب نیست.

من فکر می کنم این فیلم است که به خوبی هر چند. به طور جدی, نگاهی به بازیگران. دانکن آیداهو در حال رفتن به با بازی Jason Momoa. و Chalamet است به خصوص بزرگ, ریخته گری — بسیار قابل باور است که هر کس را دست کم نگیرید چقدر خطرناک او است.

از سوی دیگر من به یاد داشته باشید خواندن “تنها خوب fandom چپ آنلاین است تلماسه” است که در واقع درست است و من غمگین هستم که به عنوان یک استودیوی فیلم بازاریابی ماشین می چرخد تا که پویا است رفتن به دور.
ارسال شده توسط vogon_poet در 2:06 PM در مارس 13 [1 علاقه]

نیوزیلند ساحل با پرواز تخته سنگ های نفوذ قوی از Buckaroo Bonzai.
ارسال شده توسط sammyo در 2:08 PM در مارس 13 [2 علاقه]
نگاه من بیشتر به تیموتی Chalamet و من نمی دانستم که او یک بازیگر است که آیا همه چیز واقعی است.

او در واقع.

….اگر چه من اعتراف می کنم زمانی که من شنیده ام این اتفاق می افتد حتی اگر من بوده ام به طور جدی شیفته فن از خود واکنش دل و روده من بود “اوه خدا ندارد”.
ارسال شده توسط EmpressCallipygos در 2:08 PM در آوریل 13

اگر آنها می تواند نوشتن یک اسکریپت است که به نوعی به طور کامل دور می زند فوق العاده خسته کننده “است Thufir Hawat خائن” subplot که اساسا خراب این کتاب برای من ارتقا به مبهم علاقه مند است. اما من شک دارم هر چیزی را بالا لینچ نسخه بود که فقط تا دسترسی از راه های اصلی در راه های بسیاری من حتی نمی آن را به عنوان قبول سنتی “فیلم” آن بیشتر از خود آن چیز است.
ارسال شده توسط seanmpuckett در 2:10 PM در آوریل 13
من آرزو می کنم آنها خواهد نشر کتاب Jodorowski را داستانی – آن را به فروش برساند مانند hotcakes و او هرگز نیاز به ایجاد یکی از خود را کاملا زیبا و در عین حال کاملا افراط موز زل زده فیلم دوباره (و من می گویم که در بهترین راه)
ارسال شده توسط kokaku در 2:20 PM در مارس 13 [1 علاقه]
همچنین من امیدوارم که این کار را انجام دهید تا به خوبی آنها آن را تمام راه را از طریق به sandworm لتو دوم
ارسال شده توسط kokaku در 2:21 PM در مارس 13 [1 علاقه]
من یک مرد جدی له در Chalamet, تماشای پادشاهرا تایید کرد با کمی زنان.
ارسال شده توسط هیچ روبات در 2:27 PM در آوریل 13
راه راه بازگشت در بسیاری از روزها پیش من بود ‘atreides’ در برخی از چت در سرور های. من به یاد داشته باشید برخی از مردم فکر آن بود که اشاره به برخی از تپه های شنی با مضمون RPG و به من پیام داده بود: “هی چه بازی مورد علاقه خود را در سطح????’, و nonplussed زمانی که من گفت که آن را در عکس به کتاب و من هرگز بازی بازی.
من فکر می کنم من به عنوان یک بیت از یک افاده.
ارسال شده توسط سیگنال در 2:29 PM در آوریل 13
که بازی نیش ؟
ارسال شده توسط biffa در 2:30 PM در مارس 13 [15 علاقه]
من آرزو می کنم آنها خواهد نشر کتاب Jodorowski را داستانی – آن را به فروش برساند مانند hotcakes و او هرگز نیاز به ایجاد یکی از خود را کاملا زیبا و در عین حال کاملا افراط موز زل زده فیلم دوباره (و من می گویم که در بهترین راه)

آیا او هنوز هم به فیلم ؟ من فکر می کردم او فقط ساخته شده به زیبایی نشان داده شده ضعیف نوشته شده کمیک کتاب های این روز است.

به هر حال در اینجا یک گالری از 300+ تصاویر از Jodrowsy را تلماسه مقدس است.
ارسال شده توسط rodlymight در 2:41 PM در مارس 13 [7 علاقه]

بزرگترین نگرانی در مورد یک تپه است که انطباق آن را امتحان کنید بیش از حد سخت برای جلب طرفداران بودن کمتر عجیب و غریب و بیشتر شبیه بازی تاج و تخت.

این است که اساسا نگرانی من بیش از حد. وینو خود را نشان داده بود و متفکر و با استعداد فیلمساز اما او نمی به نظر می رسد عجیب و غریب. من فقط دیده می شود ورود و BR2049 هر چند شاید او می شود عجیب و غریب در فیلم قبلی.
ارسال شده توسط neckro23 در 2:42 ب. ظ در آوریل 13

صبر است magazine تصویر از Emo پل تنها تصویر است که در کوتاه کوتاه, مقاله ؟

من میخواستم بدونم همین. یکی تیره, عکس و متن کوتاه بیشتر یا کمتر ترسیم (شناخته شده) داستان تلماسه با یک زن و شوهر از بازیگران نام پرتاب در ؟ که چه می گذرد برای اولین بار-نگاه کنید در حال حاضر ؟
ارسال شده توسط Thorzdad در 2:57 PM در مارس 13 [2 علاقه]

من را دیده اند miniseries اما موسیقی متن فیلم گاییدن قوانین.
ارسال شده توسط adrianhon در 3:02 PM در آوریل 13
اوه واقعا ؟ چگونه بسیاری از آهنگ ها با هم رفته آن را داشته باشد ؟
ارسال شده توسط تانسور در 3:08 PM در مارس 13 [2 علاقه]
این است که اساسا نگرانی من بیش از حد. وینو خود را نشان داده بود و متفکر و با استعداد فیلمساز اما او نمی به نظر می رسد عجیب و غریب. من فقط دیده می شود ورود و BR2049 هر چند شاید او می شود عجیب و غریب در فیلم قبلی.

آیا شما دیده می شود دشمن هنوز ؟ آن را fave من – آن را کمی rapey. اما احتمالا متناسب با نزدیک به اندازه کافی به نوعی عجیب و غریب به تلماسه.
ارسال شده توسط eviemath در 3:11 PM در آوریل 13

آیا او هنوز هم به فیلم ؟

بله خودوروفسکی هنوز هم باعث می شود فیلم. اخیر خود از ویژگی های بی پایان است شعر از سال 2016 که من فکر کردم یکی از بهترین فیلم او تا کنون انجام داده است.
ارسال شده توسط treepour در 3:15 بعد از ظهر در آوریل 13

ما در حال اجرا خارج از زمان اجازه دهید به جان آب خود را به نوبه خود در راس.
ارسال شده توسط delfin در 3:31 PM در مارس 13 [6 علاقه]
من فقط می خواهم یک نسخه که در آن همه قتل Gurney Halleck میلیون زمان او شروع به بازی mournfully درست در وسط یک مکالمه/نشست.

(من به تماشای هر یک از لوازم جانبی. آیا آنها این کار؟)
ارسال شده توسط trig در 3:35 PM در آوریل 13

آن را هنوز هم ضربات ذهن من است که تپه یک داستان در مورد یک بومی جمعیت مسلمان به خوبی در جنگ چریکی که دعوا بسیار قدرتمند تر امپریالیستی نیروی قصد در کنترل منابع طبیعی است که باعث می شود سفر در سراسر فواصل وسیع (در میان چیزهای دیگر) ممکن بود که در سال 1965 منتشر شد.

یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد تپه های شنی است که تعداد افرادی که فرض کنیم که خانه Atreides قرار است به اروپا گاهی اوقات به نقطه ای از شکایت در مورد کتاب در حال Eurocentric و به طور کامل از دست همه نکات است که آنها بیشتر شبیه عثمانی.
ارسال شده توسط: یک هزار قلاب Baited در 3:47 PM در مارس 13 [6 علاقه]

و من تنها در آن دیده می شود تمام راه را از طریق یک بار.

من به تماشای آن را در Netflix بکشد در شب گذشته. آن را تقریبا به طور کامل افتضاح بار دوم حتی اگر وجود دارد خوب بیت در اینجا وجود دارد (مانند بچه ها با جاروبرقی که خورد تا آب از روی زمین پس از ناوبر رفته). من می خواهم علاقه مند به خواندن بررسی است که بحث در مورد چرا آن را خوب از یک Lynchian دیدگاه اما من نگران هستم چرا که حتی او به نظر نمی رسد آن را دوست دارم.
ارسال شده توسط sneebler در 3:53 PM در آوریل 13

بصری و خلاقانه و ریخته گری-حکیم لینچ تپه به یک شاهکار! لباس به تنهایی بود.

آن را فقط خود روایت داستان بود به طوری که تاب خورده و اسکریپت رفت و برگشت به جلو و عقب از طریق مجنون برچسب تلفن از د Lauretiis “انگلیسی به عنوان زبان دوم” گرداننده یک میلیون بار که آن محکوم شد.

من دوست دارم به همان بازیگران, فیلمبردار و طراحی و تولید در دست یک مناسب و معقول اسکریپت نویسنده و تهیه کننده است.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 4:13 PM در آوریل 13

من یک لینچ فن و نسخه خود را از تپه یکی از تعداد انگشت شماری از فیلم عشق من غیرانتقادی از دوران کودکی است. Dragstroke لیست خط خوانش واقعا به من صحبت می کند.

اما من به دست اورد یک دیدگاه جدید در آن پس از حضور در یک نیمه شب غربالگری با یک دسته از مردم که فکر می کنم از آن را به طور عمده به عنوان یک 80s قشنگ فیلم. آنها اشتباه است.
ارسال شده توسط نظریه در 4:55 PM در مارس 13 [1 علاقه]

لینچ تلماسه همه چیز در مورد خلق و خوی و (فقدان اصطلاح بهتر) گرفتن احساس چیزی واقعا بیگانه است. مجموعه ای از نقاشی بر روی صفحه نمایش. که در آن نتواند (اغلب) از نظر روایت آن موفق در نقاشی مغایرت جهان است که هربرت شخصیت های ساکن که آنها یک محصول. و من می خواهم خطر یک حدس است که خواهد بود و همان درخواست تجدید نظر از یک خودوروفسکی نسخه.
ارسال شده توسط قرار دادن هوشمندانه نام اینجا را در 5:06 PM در مارس 13 [1 علاقه]
من sooooooooo خسته از متون با یک زن از هر پنج مرد. تلماسه نوشته شده بود در قرون وسطی, اما وجود دارد هیچ بهانه ای برای توزیع مجدد آن لعنتی مسخره است.
ارسال شده توسط دود در 5:08 PM در مارس 13 [2 علاقه]
تنها هدف از تلماسه فیلم به درام علاقه neo-medievalist اپرای فضایی دوباره به طوری که پایه و اساس سری اقتباس می توانید انجام دهید بهتر است.
ارسال شده توسط Apocryphon در 5:09 ب. ظ در آوریل 13
لینچ تلماسه بسیار خوب اقتباس از تپه های شنی جهان پیوند زده بر روی یک شتاب زده و عمدتا غیر قابل درک اقتباس از پیامبر تلماسهبنابراین من اجازه می دهد خودم را کوچک امید که وینو دو فیلم اقتباسی را با هم خواهد آمد.
ارسال شده توسط تانسور در 5:18 PM در آوریل 13
تنظیمات دیگر ارزش تطبیق برای فتنه-پر صحنه و لباس درام فضایی حماسه برای پر کردن جای خالی خالی 2019 را همزمان با انفجار هر دو بازی تاج و تخت و جنگ ستارگان: Hyperion Cantos (که قبلا توضیح مربوط به برادلی کوپر) و به زودی-به-می شود-تولد محو شدن خورشید.
ارسال شده توسط Apocryphon در 5:25 PM در آوریل 13
هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا Villeneuve بازیگران سگ که اصلا مشکلات تنفس در هوای محیط گرد و خاکی.
ارسال شده توسط نظریه در 5:30 PM on آوریل 13
من از طرفداران بزرگ از لینچ نسخه.

ما در واقع سعی کردم به تماشای که در هفته گذشته برای اولین بار پس از دوران کودکی است. آن. است. Unwatchable. در. 2020. اگر کسی مخالف من چالش شما را به اجاره آن امشب و تماشای آن را هوشیار تکیه بر خاطرات خود را از ساده احتمالا سنگسار بیشتر Flash Gordon-y گذشته است.

همچنین من به عنوان خوانده شده تمام کتاب بیش از یک بار به عنوان یک بچه و سطح تشابه به رو هستند وجود دارد و آنها واقعی هستند استفاده می شود به شنیدن در مورد آنها. Buzzfeed: کدام جادوگر همسر شما بیشتر دوست دارید ؟
ارسال شده توسط fshgrl در 5:30 PM on آوریل 13

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>