اسپینوزا در حرکت

بندیکت اسپینوزا بوده است تحریک شدید پاسخ برای قرن ها. در حال حاضر لحظه ای خود را به درخشش آمده است.

دانشمندان کلر کارلایل و اسحاق Y. Melamed در زمان مکمل های ادبی باید این را می گویند:

انفجار اخیر اسپینوزا مطالعات و معاصر متافیزیک و معرفت شناسی با الهام از اسپینوزا – منجر به یک جهت گیری مجدد در تحلیلی به عنوان به خوبی به عنوان قاره ای, فلسفه. در بسیاری از اسپینوزا در حال حاضر جایگزینی کانت و دکارت هر دو به عنوان قطب نما و آبخیزداری از اندیشه های مدرن.

نویسندگان از TLS قطعه باید در نشریات متعدد است که جلب توجه به ظواهر اهمیت: برخی از Melamed بسیاری از آثار اسپینوزا: کار های اخیر در اسپینوزا توسط نویسندگان دیگر: اسپینوزا اهمیت علم نیز تبدیل شدن به بهتر درک کرد. Marjorie Grene می نویسد: در اسپینوزا و علوم:

متافیزیکی پایه های لازم برای حمایت از یک کافی روش علمی چشم انداز یک علم واحد شامل چنین foundationist پیشنهاد ، انتقاد و تا حدودی اصلاح دکارتی نظریه های فیزیکی اصلی استفاده از ریاضی سنت انتظارات از عملکرد ضعیف قرن بیستم آموزه های فضا و زمان استفاده از یک مجتمع تحقیقاتی روش در حال ظهور زمینه علمی هرمنوتیک: همه این ویژگی ها به کشف هنگامی که ما نگاه اسپینوزا در زمینه تاریخ علوم از زمان خود را به ما.

ارسال شده توسط هیچ روبات (6 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

اسپینوزا کار می تواند خارج از قرار دادن در آن ریاضت. شده اند وجود دارد برخی از تلاش در ساخت کار خود را بیشتر قابل دسترس برای عموم مخاطبان. کاتولیک دانشنامه اشاره Constantin اصول کار به عنوان “[v]مهم برای اسپینوزا آموزش.” هری Waton دیگری بود اسپینوزا علاقه مندان و popularizer اگر چه احتمالا به سلیقه هر کس.
ارسال شده توسط هیچ روبات در 10:24 AM on May 21
تنها بخشی از راه را از طریق, اما می تواند بسیار توصیه قرار ندیم و مرتد: لایبنیتس و اسپینوزا و سرنوشت خدا در جهان مدرن به عنوان یک نمایش به جهان است. در سال 1676 لایبنیتس ‘co-creator حساب دیفرانسیل و انتگرال’ , تصمیم به مسافرت از پاریس به لاهه برای دیدار با اسپینوزا و تا به حال یک هفته طولانی chat. من تا به حال هیچ ایده چه crazyman autodidact مد لباس بود این Gottfried خود میزبان باروخ (barmitzva نام) بود مطلق زاهدانه. هیچ واقعی شرح رویداد خصوصی اما این باید یک جهنم از یک چت خوب!
ارسال شده توسط sammyo در 10:46 AM on May 21 [3 علاقه]
اسپینوزا می کند که مخالفان خود. دو ضد اسپینوزا مقالات در کشف موسسه:
ارسال شده توسط هیچ روبات در 11:05 AM on May 21
ملحد در اتاق زیر شیروانی

زدن نوشت: یک رمان تاریخی درباره لایبنیتس و اسپینوزا نشست.
ارسال شده توسط نانسی Lebovitz در 11:07 AM on May 21

اسپینوزا می کند که مخالفان خود.

خوب, او کسی است که آغاز شده و گوشت گاو با Cartesians.
ارسال شده توسط thelonius در 11:07 AM on May 21

باید منصفانه بسیاری از شناخته شده دکارتی قطعات هواپیما در حال به روز است.
ارسال شده توسط ترشرو پف در 11:15 AM on May 21 [7 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im