بهار آموزش رفتن خیلی بهتر از مایک Foltynewicz این سال

“من پاره لغزنده زیادی (در آن روز)” او به یاد می آورد شنبه. “که ما ماهیت رقابتی. ما فقط می خواهید برای دریافت بچه ها.”

نتیجه این شد که Foltynewicz بیش از پرخاشگری که در فوریه. 24, 2019, نمایشگاه بازی برابر هوستون آستروس تشدید استخوان مهمیز خود را در آرنج راست باعث او را به دست بقیه آموزش بهار و شروع فصل به طور منظم در سال گذشته است.

این بهار است که رفتن خیلی بهتر است برای او.

Foltynewicz ساخته شده سومین نمایشگاه شروع سال 2020 در شنبه برگزاری Tampa Bay Rays بدون گل در 3-2/3 نوبت کار خود را طولانی ترین و بهترین تفرج بهار. او اجازه ضربه راه می رفت دو ضربه دو مورد با رزین و تحت زده از شش.

یادگیری در سال گذشته درس Foltynewicz در زمان محتاط تر و محاسبه رویکرد در آغاز بهار آموزش این سال است.

“(ما) خیلی بیشتر هوشمند در مورد این” Foltynewicz گفت. “من فکر می کنم من اولین تفرج ما تنها پرتاب دو لغزنده. من واقعا شروع به پرتاب من لغزان تا زمانی که من در اینجا در بهار آموزش.

“در بهار امسال بوده است و دست کشیدن بر روی چوب بسیار سرگرم کننده است. از آن شده است سالم است. (من) هوشمند بودن فقط گوش دادن به بدن من و رفتن از وجود دارد. من هر شکست و در عین حال هیچ مشکلی و این تنها راه ما شده است باید تمام وقت است.”

Foltynewicz انداخت از رزین های شنبه, از جمله لغزنده بدون تردید و خوشحال بود با خود مجموعه. او انداخت 67 زمینهای از جمله 41 اعتصاب.

“به من گفت: جک (جالب الکس Jackson) قبل از بازی ‘اجازه دهید مخلوط همه چیز در امروز. بیایید شروع به پرتاب همه آن'” Foltynewicz گفت. “از آنجا که آن را در مارس 7, و ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به زمان بازی,'” معنی مارس 26 به طور منظم فصل بازکن.

“من حق هستم که من باید در حال حاضر انجام تعمیر و نگهداری در بازوی من.”

بریوز مدیر برایان Snitker شده توسط Foltynewicz آخرین عملکرد.

“من فکر کردم کلی تفرج بود واقعا خوب” Snitker گفت. “وجود دارد یک تفاوت بزرگ از آخرین بار (زمانی که Foltynewicz مجاز سه اجرا در 1-1/3 نوبت در برابر Red Sox در مارس 1). مسائل خود را واقعا خوب بود.”

یادداشت از بهار آموزش:

بازی روز شنبه در CoolToday پارک نامیده می شد پس از نه نوبت با نمره گره خورده 1-1. بریوز رو اجرا خود را در پایین نهم در leadoff سه گانه به سمت چپ-مرکز زمین با چشم انداز خود Cristian Pache و قربانی پرواز Yangervis Solarte. “او است که بلوغ به عنوان یک بازیکن” Snitker گفت: از Pache. “من فکر نمی کنم او هنوز وجود دارد اما من امیدوار هستم که در برخی از نقطه در زمان ما اگر نیاز به کمک در طول دوره تابستان او را آماده برای رفتن.”

رونالد Acuna بازی نمی کند شنبه به عنوان نیک Blackburn آغاز شده و در سمت راست میشه. “تلاش برای کار تمام outfielders در و پوشیدن نیست کسی از” Snitker گفت: قبل از بازی. “آن را به چالش کشیدن با همه آن بچه ها به انجام همه عدالت است.” Acuna است 2-برای-21 (.095) در نمایشگاه بازی با هشت strikeouts.

Marcell Ozuna شد 0-for-2 در شنبه, در حال سقوط به 1-برای-18 (.056) با نه strikeouts برای بهار.

مسکن A. J. Minter تن به تن در بازی برای اولین بار در این سال است. او تسلیم یک ضربه پیاده روی و ناخواسته اجرا در دو سوم از یک زمین باز یافته.

Ozzie Albies صف به 6-3-4 (shortstop به پایه اول به پایه دوم) بازی سه گانه در ششم زمین باز یافته.

Adeiny Hechavarria آغاز شده و در shortstop برای بریوز پس از او کنار نه روز با درد عضلات مايل. او به طور خاص در اول خود را در خفاش.

بریوز بازی New York Yankees روز یکشنبه در تمپا. Sean Newcomb رقابت برای یک نقطه در بریوز’ شروع چرخش برنامه ریزی شده است برای شروع بازی است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im