بهار آموزش خلاصه: ببر پوند یانکی’ کول

دیترویت تراویس Demeritte و میگل Cabrera آمار بازگشت به عقب homers کردن یانکی’ Gerrit کول در اولین ورود و سپس تکرار این شاهکار در ورود دوم به عنوان ببر ارسال شده 15-11 پیروزی نیویورک در روز پنج شنبه در لیکلند فلوریدا.

ببر همچنین homers از براندون دیکسون Jeimer Candelario جیک راجرز خوزه Azocar و بردی Policelli. کایل Higashioka homered دو بار برای یانکی ها.

کول برچسب برای شش اجرا می شود در شش بازدید و پیاده روی را در دو نوبت. او را زده ،

Astros 5, Red Sox 0

جاش جیمز انداخت سه نوبت یک ضربه توپ و او همراه با چهار مسکن در shutout به عنوان هوستون در صدر بوستون در فورت مایرز, Fla. کایل تاکر را باز کرد به ثمر رساند با دو اجرا هومر در یک سوم زمین باز یافته.

فیلیز 5 جیز آبی 3

برایس هارپر ضربه سوم هومر در دو روز و روم کوین, Rhys Hoskins و آستین Listi همچنین رفت و عمیق به فیلادلفیا را شکست داد تورنتو در ویکی Fla. ولادیمیر Guerrero جونیور homered برای Blue Jays.

متس 7 کاردینالز (ss) 7

Johneshwy Fargas آمار برای چرخه به نیویورک به یک کراوات در برابر سنت لوئیس تقسیم تیم ملی در ژوپیتر فلوریدا. کاردینالز استارت آدم Wainwright شده بود به مدت پنج اجرا می شود در هشت بازدید در چهار نوبت.

اشعه 2, دزدان دریایی 1

رایان Shultz زده از دو بدون گل در سه نوبت به سرب خلیج تمپا به یک پیروزی بیش از پیتسبورگ در پورت شارلت, Fla. اشعه’ آستین مراتع منجر به پایین برای اولین بار با یک هومر و مقابله لاو سوار در یک tiebreaking اجرا در ششم زمین باز یافته.

دوقلوها 3, آرام 3

T. J. Nichting و آستین Wynns آمار RBI مجرد در پایین ninth inning به عنوان بالتیمور از جیبش یک کراوات با مینه سوتا در ساراسوتا فلوریدا. دوقلوها کردم انفرادی homers از نلسون کروز و الکس Kirilloff.

رنجرز (ss) 5 توله 0

جاناتان هرناندز انداخت سه نوبت و پنج مسکن به دنبال تکمیل سه ضربه shutout به عنوان یک تگزاس تقسیم تیم ملی در صدر شیکاگو در مسا, Ariz. اندرسون Tejeda و نیک سلک تا به حال دو اجرای تک در چهارم زمین باز یافته.

White Sox 7, رشته کوه های راکی (ss) 6

Nomar Mazara آمار دو اجرای هومر و دنی Mendrick رفت 3-برای-3 منجر به شیکاگو به یک پیروزی بیش از یک کلرادو تقسیم تیم ملی در ققنوس. ایان دزموند درو Butera دیوید دال و سام هیلیارد homered برای رشته کوه های راکی.

حذفی, 6, قرمز 4

عیسی Castillo انداخت کامل دو نوبت برای نجات به عنوان میلواکی را شکست داد سینسیناتی در گودیر, Ariz. یعقوب ناتینگهام و Jace پترسون هر دو بازدید به صورت تخمیر.

یک 5, داجرز 1

مایک Fiers دامن زد در حالی که چهار پرتاب بدون گل چهار نوبت یک ضربه توپ منجر اوکلند به پیروزی بیش از لس آنجلس در مسا, Ariz. حاکم لیگ ملی MVP کودی Bellinger ضربه اول خود را هومر از بهار برای داجرز.

سرخپوستان 7, غول 1

اسکار Mercado دو اجرای چهارم-زمین باز یافته هومر را باز کرد به ثمر رساند و کلیولند رفت و به ضرب و شتم سان فرانسیسکو در اسکاتسدیل, Ariz. براندون کمربند را هومر در پایین چهارم اختصاص غول’ تنها اجرا شود.

دایاموند 11 رنجرز (ss) 9

وایات Mathisen ضربه در داخل پارک هومر و کوین Cron و جاش Rojas اضافه سنتی دور معلق به عنوان آریزونا را شکست داد تگزاس تقسیم تیم ملی در, تعجب, Ariz. مایک جزئی از کار اخراج سه no-hit نوبت و Adolis گارسیا و جوی Gallo homered برای رنجرز.

رشته کوه های راکی (ss) 9 رویالز 1

نولان Arenado راديال سه اجرای هومر تونی Wolters کمک یک شات و سوار در سه اجرا می شود به عنوان یک کلرادو تقسیم پیراهن ضرب و شتم کانزاس سیتی در اسکاتسدیل, Ariz. سلطنتی کردم انفرادی هومر از Ryan O’Hearn.

Padres 3, Mariners 0

Dinelson Lamet تن به تن بدون گل سه نوبت یک ضربه توپ قابل توجه پنج به عنوان سن دیگو بسته سیاتل در Peoria, Ariz. Mariners استارت Yusei کیکوچی دو راه می رفت و چتری پنج در سه بدون گل, hitless نوبت.

کاردینالها (ss) 11 اتباع 0

کارلوس مارتینز تحویل پنج shutout نوبت و یک سنت لوئیس تقسیم پیراهن پاره کردن بکارت واشنگتن در غرب پالم بیچ فلوریدا. اندرو Knizner تامی Edman و جاستین ویلیامز homered برای کاردینالز.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im