سنت جان funeral home یک COVID-19 ‘مینی epicentre” پس از بیش از 60 نفر در ترسیم به دو بیدار

شانون فلمینگ و ادوارد توبین درگذشت و در همان روز فقط دو هفته پیش در سنت جان, N. L.

فلمینگ درگذشت 12 روز خجالتی از 37 روز تولد پس از مبارزه با بیماری کلیوی. توبین, 78, درگذشت ناگهانی در صفحه اصلی; او متولد شد و همان روز اطلاعاتی بریتانیا را شکست جاسوسی کدهای انیگما ماشین آلات مورد استفاده توسط آلمان در جنگ جهانی دوم است.

مراسم تشییع جنازه بیدار برای هر دو همپوشانی در یکشنبه 15 مارس در W. J. Caul کفن استقرار بیش از یک قرن در بالای مبادلات تپه مشرف به بندرگاه.

جایی در ترکیب عزاداران رمان coronavirus گسترش یافته است.

مقامات بهداشت در حال حاضر پیش بینی کرد بیش از 60 استان را 82 مورد COVID-19 به تشییع جنازه جایی که کسی حضور داشتند پس از بازگشت از سفر خارج از کشور.

آن را تبدیل به یک مینی-کانون

“همه ما در یک دوره تنظیم و یادگیری چیزهای جدید در مورد چگونه به مقابله با کروناویروس و حاوی گسترش آن گفت:” کشیش پل Lundrigan یک کشیش کاتولیک که ریاست بر توبین مراسم تشییع جنازه و بازدید در طول هم تداخل دارند از خواب بیدار.

“آن را تبدیل به یک مینی epicentre اینجا.”

مجالس ترحیم و تشییع جنازه بیدار فوق العاده مکان برای انتقال ویروس به خصوص با نمایشی Newfoundlanders.

“هر کس می آید و آنها بیش از همه به یکدیگر است و هر کس تماس به هر یک از دیگر و آن زمان که قطراتش هر یک از دیگر در پشت و بغل کردن. به طور معمول من می خواهم دست دادن و در آغوش گرفتن نیمی از مردم وجود دارد.”

این بار اما با coronavirus نگرانی — اما قبل از بهداشت و درمان اضطراری اعلام شد — او نبود.

“من بسیار مراقب باشید به لرزش دست در دست با هر یک از افرادی که آمد از جمله با خانواده خود را. آنها را درک. آنها فقط سپاسگزار آنها قادر به جمع آوری و یک تشییع جنازه” او گفت:. او خود در انزوا و بدون علائم COVID-19 مانند سرفه و تب و اشکال در تنفس.

بسیاری دیگر به عنوان خوش شانس.


مراسم تشییع جنازه بیدار برای Shannon فلمینگ و ادوارد توبین همپوشانی در همان روز و در همان کفن.

W. J. Caul Funeral Home

این است که نه عموم شناخته شده است با دقت در آن coronavirus را از آمد. اولیه انتقال اتفاق افتاده است مدتی طول های مختلف مراسم تشییع جنازه فعالیت برای Flemings و Tobins بین مارس 15 و 17.

مراسم تشییع جنازه برگزار شد در روز های مختلف زمانی که سلامتی مقررات خواست محدود کردن تعداد زیادی از مردم در تجمعات به 50 در ترین و حضور و غیاب نگه داشته بود پایین است که به دلیل. اما وجود ندارد bouncers در درب.

که برخی از افراد برای هر دو خدمات COVID-29 نشان می دهد nexus ممکن است با هم تداخل دارند ملاقاتها و یا شاید مراسم تشییع جنازه کارکنان. Lundrigan گفت: مردم در جامعه می گویند کسی که ورود به یک مراسم تشییع جنازه همچنین می دانستم که اعضای دیگر خانواده و با حضور هر دو از خواب بیدار.

بسیاری از آنها در تلاش برای حفظ فاصله فیزیکی او گفت:. دو ملاقاتها برگزار شد با اتاق خالی در میان است.

در تشییع جنازه او نظارت مردم به طور کلی سعی کردم به نگه داشتن برخی از راه دور Lundrigan گفت. او به تماشای حرکت مردم پشت یک ردیف از pews وقتی کسی در مقابل آنها نشسته و یا تصادفی به انتهای دیگر می پردازم.

برخی از افرادی که در ابتدا آزمایش مثبت برای COVID-19 از کفن باید از گسترش آن به کارگران بهداشت و درمان از جمله امدادگران گفت: جان Haggie استان وزیر بهداشت.

“آن را به حال تاثیر بر کارگران در بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم” Haggie گفت: پنج شنبه.

آن است که یک صفحه نمایش رنگی از سرایت.

“ما به دنبال در قدم به قدم در برخی جهات از سایر حوزه های قضایی. شده اند وجود دارد شیوع خوشه در اطراف یک خانه بازنشستگی در سال قبل از میلاد وجود دارد یک قرارداد حرفه ای در ونکوور و bonspiel در (ادمونتون) است که تمام تولید مشابه نگرانی” Haggie گفت.

در مارس 21, تشییع جنازه صفحه اصلی ارسال شده در عمومی متوجه رد کردن پچ مشکل در امکانات آن گفت: “ما در تماس با وزارت بهداشت و درمان و توصیه شده است که هیچ COVID-19 عفونت شده است به هیچ وجه مربوط به کارکنان و خانواده یا بازدید کنندگان است.”

که تغییر روز بعد زمانی که وزارت بهداشت و درمان تماس خانه در 1 p. m. به می گویند فردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 حضور داشتند خدمات فلمینگ و توبین خانواده های مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی مدیریت در بیانیه ای گفت. صفحه اصلی تماس با کسانی که درگیر از جمله خانواده نوازندگان و شبان از جمله Lundrigan بود که به نام یکشنبه, او گفت:.

این خانه در حال حاضر بسته حداقل تا آوریل 1.

“سلامتی کسانی که به ما خدمت می کنند و بیشتر جامعه است از اهمیت” Caul را در بیانیه ای گفت. یک تشییع جنازه رسمی نیست پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات قبل از مهلت.

تا اطلاع ثانوی قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سنت جان را متوقف کرده است عمومی خدمات مراسم تشییع جنازه. اگر دفن لازم است مختصری graveside برکت برگزار خواهد شد با چند خانواده تنها کاربران.

کامل جشن زندگی خواهد بود برنامه ریزی شده که همه گیر relents.

“ما نیاز به در حال حاضر مطمئن شوید که خانواده این درک است بنابراین لازم است برای حفاظت از خود را به خصوص در خانواده هایی که عزادار” گفت: Lundrigan.

“آنها خیلی احساسی متهم آنها نه تنها فکر کردن در مورد حفظ فاصله فیزیکی و شستن دست و آنها گریه بیش از هر یک از دیگر. که سریعترین راه برای گسترش این بیماری در افرادی که بینی مرطوب و خیس چشم و پاک کردن چشم خود را و سپس دست زدن به هر یک از دیگر, برگزاری یکدیگر و بوسیدن یکدیگر.

“این احتمالا یکی از خطرناک ترین مکان ها می شود.”

• ایمیل: [email protected] | توییتر: AD_Humphreys

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>