استیسی آبرامز, John Lewis, علامت 55 سال پس از “یکشنبه خونین” در سلما

مردم از همه سنین craned گردن خود را برای یک نگاه اجمالی از یکی از آخرین زندگی رهبران حقوق مدني که 55 سال پیش به رهبری مارس اینجا که سمت چپ او را بیهوش و خون آلود بلکه موجب تصویب قانون حق رای.

Lewis — در درمان پیشرفته سرطان لوزالمعده — نمی شد انتظار می رود برای حضور در. اما او گفت: او تصمیم گرفت به تعجب ظاهر در بخشی استرس اهمیت رای گیری در این سال انتخابات ریاست جمهوری است.

“ما نمی دهد تا در حال حاضر ما می توانیم را در” لوئیس گفت: جمعیت تشویق. “ما باید حفظ ایمان است. نگه داشتن چشم در این جایزه است. ما باید بیرون بروید و رای ما هرگز رای داده قبل از.”

سالانه بزرگداشت یکشنبه خونین همواره دوگانه تمرکز: تجلیل لوئیس و دیگران که راهپیمایی برای حق رای در 7 مارس 1965 و برجسته سازی مسائل است که در ادامه به صورت آمریکایی های آفریقایی تبار در روز در حال حاضر.

بورلی E. اسمیت ، ماریتا مبتنی بر ملی رئیس جمهور Delta Sigma Theta خواهری, Inc., گفت که او احساس افتخار به راه رفتن در سراسر پل در کنار دیگر سازمان های متمرکز بر هدف مشترک بهبود دسترسی و فرصت برای اقلیت. او در شرکت “سلام به سلما” رویدادهای برگزار شده توسط ائتلافی از سازمان های زنان قبل از قفل کردن اسلحه با دیگر روسای جمهور آفریقایی-آمریکایی fraternities و sororities برای عبور از پل.

جمعیت زیادی ساخته شده راهپیمایی در سراسر پل به عنوان یک گروه دشوار اسمیت گفت: اما آنها طراحی شده از طریق به افتخار و مدنی است که قربانی ،

“ما به این دوری فقط مانند آنها 55 سال پیش,” او گفت:. “ما در حال رفتن به توقف در حال حاضر فقط به دلیل جمعیت و دلیل آن را مناسب برای ما به صلیب سراسر.”

بسیاری از نامزدهای همچنین سفر به سلما در روز یکشنبه.

آلاباما است که در میان 14 متحده برگزاری مقدماتی روز سه شنبه.

معاون رئیس جمهور جو بایدن تازه کردن پیروزی خود را در کارولینای جنوبی اولیه در شنبه دریافت تشویق ایستاده طی سخنان در تاریخی قهوه ای A. M. E. کلیسا.

بسیاری از افرادی که در راهپیمایی در سراسر پل 55 سال پیش حضور داشتند خدمات در کلیسا. این بود گزارش داد که لوئیس ناخودآگاه بدن او دچار ضربه به سر — آورده بود به قهوه ای برای مراقبت های پزشکی بعد از اجرای قانون به طرز وحشیانه ای حمله کردند و راهپیمایان پس از آنها ساخته شده آن را در سراسر پل.

بایدن به یاد جمعیت است که او تا به حال سفر به سلما قبل و دوباره تصویب پیاده روی در کنار لوئیس. او گفت: برتری همچنان به عنوان یک شر در جامعه است که مانع از اقلیت از دریافت برابر درمان است.

“آن پایین می آید به قدرت که آن را نگه می دارد که آن را تعریف می کند که آن را انکار می کند,” او گفت:.

ایالات متحده سنسور. الیزابت وارن و ctq و شهردار سابق پیت Buttigieg همچنین شرکت در پیاده روی در سراسر پل در روز یکشنبه. مدت کوتاهی پس از آن Buttigieg اعلام کرد که از پایان انتخابات ریاست جمهوری است.

تنها عمده کاندیدای نامزدی حزب دموکرات را که سفر به سلما شد به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز. سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار بود در ابتدا کاهش یافته و دعوت به حضور در این خدمات در قهوه ای, اما او بعد از آن تغییر ذهن خود را.

قهوه ای پاستور Leodis قوی به او اجازه صحبت می کنند اگر چه او گفت که جمعیت چگونه نا امید او بود که بلومبرگ اول را رد کرد و خود را دعوت و به او تاکید کرد که شهردار سابق را ندارد خود را تایید. چیز در سراشیبی از وجود دارد.

به عنوان بلومبرگ صحبت می کرد در مورد سابقه خود در طول 12 سال به عنوان شهر نیویورک عمده چند نفر از مخاطبان ایستاده بود و تبدیل پشت خود را در سکوت کردند.

نامزد سابق برای فرماندار استیسی آبرامز به سخنرانی در قهوه ای.

آبرامز صحبت در مورد گرجستان 2018 فرمانداری نژاد که او را از دست داده و به دقت پس از افزایش نگرانی ها در مورد رای دهندگان تصفیه رد آراء و دیگر مشکلات او گفت: به مبلغ سرکوب رای دهندگان. او همچنین اشاره کرد که او تا به حال درگیر دموکراتیک تر رای دهندگان که قبلی ایالت داوطلبان پس از مراجعه به هر یک از گرجستان شهرستانهای طول مبارزات انتخاباتی خود را.

“من می گویند که ما برنده نیست که من برنده,” او گفت:. “از آنجا که ما برنده با اثبات هویت matters; اگر ما دیده می شود ما می تواند در خدمت. ما برنده با صحبت کردن و اعلام کرد با یک صدای واحد در دولت گرجستان است که ما نمی خواهید به نادیده گرفته می شود دیگر.”

در اوایل صبح که او را پذیرفته است وحدت ملی جایزه سالانه Martin and Coretta پادشاه صبحانه. در طول روز آبرامز بود که بارها و بارها ذکر شده که ممکن است در حال اجرا همسر برای یکی از نامزدها در این سال اگر نه یک نامزد خودش در 2024.

“من صحبت کردن در مورد استیسی تو نه جو” برگرد. Al Sharpton شوخی پس از آوردن یک پستال در سخنرانی خود در قهوه ای “به ما VP.”

آبرامز متعهد به حمایت از هر نامزد دریافت نامزدی و گفت: او را تایید نکرده و در طول اولیه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>