Stansbury معتقد است Georgia Tech در خدمت postseason بان

آن را در میان صفوف کمتر وابسته مسائل مطرح شده توسط گسترش coronavirus اما Georgia Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury ارائه شده خود را قوی باور جمعه که کت زرد مردانه بسکتبال تیم به طور موثر در خدمت آن postseason بان برای NCAA استخدام نقض. آن برگ مربی جاش Pastner تیم واجد شرایط برای 2021 postseason.

صحبت تلفنی جمعه Stansbury گفت: او معتقد است که تکنولوژی به حال ملاقات الزامات این ممنوعیت با نشستن از ACC tournament حتی اگر آن را در نهایت لغو شد به دلیل نگرانی از گسترش coronavirus. وجود نگرانی در میان Tech طرفداران که به دلیل ACC tournament نبود تکمیل و/یا به دلیل مسابقات NCAA را نمی توان, که وجود دارد یک فرصت است که با تکنولوژی تصمیم به قبول آن postseason بان خواهد بود و نه افتخار است و تکنولوژی را مجبور به نشستن در خارج از 2021 postseason.

اما کنفرانس مسابقات در نظر گرفته بخشی از postseason توسط NCAA و ACC کنفرانس مسابقات آغاز شد مارس 10 در Greensboro, N. C., بدون تکنولوژی در آن است.

“بله قطعا,” Stansbury گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد اگر درک بود که تکنولوژی خدمت کرده بود این ممنوعیت. “وجود دارد برخی از نوع تشریفات یک جعبه است که نیاز به بررسی خواهد شد و بنابراین در حال حاضر وکلای ما در حال گرفتن که با انجام NCAA است. اما من قطعا احساس ما انجام تعهد ما بر ما نه بازی در ACC مسابقات این سال است.”

تکنولوژی تا به حال در ابتدا به دادگاه تجدید نظر postseason بان پنالتی بود که به اجرا گذاشته برای 2019-20 فصل بعد از آن وضع شده در ماه سپتامبر سال گذشته است. با تجدید نظر کامل نیست زمانی که فصل به پایان رسید, اما آن را فعال کنید Tech به واجد شرایط برای postseason به عنوان مجازات هنوز در دادگاه تجدید نظر نمی شود.

با فناوری امید برای مسابقات NCAA به احتمال زیاد به کاهش نیاز به برنده شدن در این کنفرانس مسابقات برای کسب ACC خودکار پیشنهاد Stansbury تصمیم گرفت در آخرین هفته از فصل به طور منظم به برداشت تجدید نظر و قبول مجازات برای رفتن به 2020-21 فصل با هیچ نگرانی در مورد از دست دادن درخواست تجدید نظر.

آن را ثابت ندانسته به خصوص prescient تصمیم به گرفتن یک فرصت در کت ساخت یک اجرا در ACC tournament و درآمد postseason پیشنهاد این راهپیمایی را نه تنها برای هیچ, اما می توانست چپ تکنولوژی در یک موقعیت از دست دادن درخواست تجدید نظر و نیاز به نشستن از 2021 postseason همچنین.

گفت: Stansbury “من صادقانه می گویند من نمی بینم این آینده است که برای مطمئن.”

مسائل دیگر خطاب توسط Stansbury:

به عنوان دانش آموزان هستند که دستور به دور ماندن از دانشگاه فن آوری های علمی حمایت از تیم, ورزش-پزشکی کارکنان و ورزشکار دیگر واحدهای پشتیبانی در حال توسعه راه حل برای زمانی که موسسه رزومه کلاس انتظار می رود مارس 30. این فعل و انفعالات انجام خواهد شد در فرمت Stansbury گفت.

“این قطعا رفتن به یک جالب, انتقال, اما این چیزی است که ما در حال گرفتن” او گفت:.

برخی از فن آوری بین المللی ورزشکاران بازگشت به خانه مادری خود کشورهای Stansbury گفت. دیگران رفته اند به خانه های تیمی ماند آپارتمان در پردیس و یا باقی مانده در محوطه خوابگاه به عنوان مجاز توسط تکنولوژی برای دانش آموزانی که نمی توانند محل اقامت خود را ترک سالن.

فناوری ورزشی-بخش پرسنل مشغول به کار در سایت شده اند کاهش می یابد, برای پرسنل ضروری. Stansbury به دلایل-خدمه و ساختمان-مدیریت کارکنان به عنوان نمونه.

در حالی که فعالیت های ورزشی شده اند به حالت تعلیق در قدرت مربیان قادر به ارسال تمرین به ورزشکاران هر چند آنها باید در نظر گرفته شود داوطلبانه است.

“دانستن است که قسمت همه ما در حال رفتن به یک زمان سخت پیدا کردن وزن, مربیان ما به دنبال راه های خلاقانه ای برای دانشجو-ورزشکاران برای ادامه به کار کردن حتی اگر آنها دسترسی به یک طبیعی بدنسازی” Stansbury گفت.

Stansbury گفت که با وجود نزدیکی توقف از روال روزانه ورزشی بخش سرمایه کمپین همچنان ادامه دارد. او گفت که او تا به حال امن “یک زن و شوهر از مهم (هدیه)” این هفته است. ورزشی بخش نزدیک شدن به اتمام سه سال 125 میلیون دلار مبارزات انتخاباتی آغاز شده در Jan. 2018.

“ایده این است که یک بار من از طریق این هفته که در آن این نوع از توسعه یک اهنگ در مورد چگونه ما در حال رفتن به مدیریت در وضعیت فعلی بازگشت به جمع آوری کمک های مردمی به طوری که امیدوارم ما می توانیم در پایان این نکته را,” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>