ستاره دزدکی حرکت کردن گذشته شغالها برای 1-محل کراوات در غرب

جیمی Oleksiak سوم-دوره هدف به ستاره دالاس 3-2 برنده بیش بازدید آریزونا شغالها در روز چهارشنبه.

آن را تنها به هدف دوم از فصل برای Oleksiak و در عین حال کم ثمر رساند defenseman تلاش از شکاف در بر داشت راه خود را در گذشته شغالها دروازه بان سن هیل 11:38 به نهایی قاب.

پیروزی گره خورده است دالاس با St. Louis Blues در نقاط برای کسب مقام اول در هر دو بخش مرکزی و غربی کنفرانس هر چند که تیمش هنوز به tiebreaker بیش از ستاره. دالاس 5-0-1 بیش از آن در شش بازی ها و 7-1-2 در آخرین آن 10.

ستاره ها 11-1-0 در 12 بازی گذشته خود را به طور کلی در برابر شغالها و کامل 13-0-0 در خانه یخ در برابر آریزونا قدمت آن به مارس 2012.

بن اسقف ذخیره شده 39 41 عکس به رکورد 21 خود پیروزی این فصل است.

ستاره ها 2-برای-2 در قدرت-بازی بازی شانس به عنوان اهداف از کوری پری و رادک Faksa ادامه داد: رول برای دالاس’ red-hot قدرت-بازی بازی های واحد. ستاره ها 11-برای-29 با فوق العاده مهاجم خود را بیش از گذشته و نه بازی و گل اند حداقل یک قدرت-بازی بازی هدف در هشت نفر از کسانی که نه گردش.

دنیس Gurianov تا به حال دو کمک برای دالاس. پری نیز تا به حال دو نقطه شب, جمع آوری کمک و به ثمر رساند بازی را باز هدف 2:19 به اولین دوره است.

ستاره کاپیتان جیمی بن bodychecked شغالها کاپیتان الیور اکمن-لارسون به تخته از پشت در 10:27 از دوره دوم منجر به بن را جهشی در یک بازی سوء مجازات است. اکمن-لارسون نشسته باقی مانده از دوره دوم اما بازگشت به اکشن سوم.

تیلور سالن به ثمر رساند در آریزونا قدرت بازی پس از بن مجازات به عنوان سالن خود را تبدیل نهم هدف در 28 بازی پس از داد و ستد به شغالها.

پس از Faksa ترمیم ستاره’ منجر 16:01 به دوره دوم, Christian Fischer تساوی دوباره برای شغالها کمتر از دو دقیقه بعد. هدف جامعی 22 بازی به ثمر رساند خشکسالی برای فیشر.

تپه متوقف 30 33 عکس و رنج دیگر شانس شکست. با وجود .920 صرفه جویی در صد بیش از گذشته خود شش ظاهر هیل است 0-3-2 بیش از این کشش.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im