دولت مربیان فوتبال صورت گروهی به ‘صدای واحد در ECOWATCH مسائل

اعتقاد صدای خود را در ECOWATCH را تضعیف کرده است در سال های اخیر گرجستان دبیرستان مربیان فوتبال در حال تشکیل یک سازمان جدید. دو سال در تکامل آن, آن را به نام گرجستان دبیرستان مربیان فوتبال, انجمن.

این ملاقات در ماه گذشته در مکن برای یک کلینیک مربیگری به تجدید نظر در آیین نامه و به گسترش آنچه تا به حال شده است یک گروه کوچک از سر مربیان شامل تمام دبیرستان مربیان در دولت است. عضویت در حال حاضر حدود 100 می تواند رسیدن به بیش از 1000. حداقل این است که هدف گفت: Oconee County, مربی تیم فوتبال تراویس Noland این GHSFCA رئیس جمهور.

“هدف این است که به ارائه یک صدای واحد برای گرجستان مربیان فوتبال” Noland گفت. “ما لازم نیست که یک برنامه خاص. نه مثل ما آماده هستیم برای حمله به این یا آن اما وجود داشته اند چیزهایی که پایین آمده اند بیش از 10 سال گذشته مانند عمل محدودیت ها و تغییر حکومت است که ما تا به حال هیچ ایده آنها حتی بحث شده است. من نمی گویم کسانی که تصمیم گیری های بد بودند. ما فقط می خواهم بیشتر از یک سر و یک می گویند در آن به دلیل تاثیر آن بر ما امرار معاش.”

مسائل دیگر اغلب مورد بحث در میان مربیان فوتبال شامل قوانین مربوط به بهار عمل و تابستان و اردوهای پیش فصل تعداد scrimmages اجازه شروع خرما برای سقوط تمرین, سایت های مالی و پرداخت به صورت پلی آف و دولت نهایی انتقال واجد شرایط بودن تصادم پروتکل و گرما مقررات و انتساب و ارزیابی از مقامات.

Noland می گوید که کاهش تاثیر مربیان فوتبال یک روند است. برای سال مربیان فوتبال بودند و اغلب خود را در مدارس مدیران ورزشی. یک نسل پیش, گرجستان, مربیگری فوتبال, آیکون مانند رابرت دیویس از Warner Robins, جیم هیوز از Colquitt County و لری کمپبل شد تنظیم دستور کار به عنوان ECOWATCH رئیس کمیته و رای گیری اعضای ECOWATCH کمیته اجرایی. دیو شکارچی اد Pilcher و رادنی واکر شد قدرتمند دیگر مربیان فوتبال که نفوذ قوی در ECOWATCH تا زمانی که آنها به تازگی بازنشسته شد.

این سال تحصیلی تنها دو سر مربیان فوتبال بودند خدمت در ECOWATCH را 68-عضو کمیته اجرایی – Kevin Kinsler از Northside-ورنر رابینس و اولیس Hawthorne از ساحل. هر دو بازنشسته از مدارس این فصل.

خوشا به تثلیث مربی تیم McFarlin, یکی از GHSFCA بنیانگذاران گفت: بیشتر و بیشتر مربیان فوتبال باید واگذار نقش به عنوان مدیر ورزشی و ECOWATCH داوطلبان به عنوان اصلی خود شغل بیشتر خواستار تبدیل شده اند. فوتبال تبدیل شده است و نزدیک به یک سال طول ورزش در حالی که مدیران ورزشی در حال نظارت بر تعداد فزاینده ای از ورزش و تیم های ورزشی.

“فقط در 10 سال گذشته ما صفحات [به عنوان سر مربیان فوتبال] بدست بیش از حد کامل” McFarlin گفت. “فوتبال سر مربی و مدیر ورزشی دو شغل تمام وقت. این به هیچ وجه یک چیز منفی نسبت به مدیران ورزشی. شما می خواهید بهترین مدیر در آن نقش. اما از آنجا که آن را به ما به مسئولیت های بیشتر برای ورزش ما است. ما فقط در تلاش برای ایجاد این ورزش بهتر است.”

Noland بخشی از یک شبیه مربیان فوتبال سازمان در کارولینای شمالی کشور مادری خود در حالی که مربیگری وجود دارد. تنسی و آلاباما و تگزاس به انجمن های خود را برای مربیان فوتبال. بسیاری هنوز انجام نشده و یا آنها تحت عمل گسترده تر از همه مربیان ورزشی.

گرجستان باشگاه ستاره شرق در خدمت مشابه نقش حمایت برای بیس بال و سافت بال در دولت است. گرجستان دبیرستان گلف مربیان انجمن دیگر برای آن ورزش است. اما بسیاری از ورزش های دیگر از جمله بسکتبال, لازم نیست که هر چیزی در مقایسه با گرجستان است.

Noland گفت که فوتبال گروه که در عمل به عنوان یک شرکت تابعه از همه-ورزشی گرجستان ورزشی, مربیان, انجمن, برنامه ای برای شروع عضویت درایو در تاریخ 1 آوریل. برای 75 $و مربیان خواهد شد که عضویت در هر دو GHSFCA و GACA رای گیری حقوق در GHSFHA و $2 میلیون نفر در بیمه مسئولیت.

فوریه کلینیک مربیگری در آورده موفق گرجستان مربیان برخی از زمان برخی سابق مانند جان رید از رم Dexter چوب Buford پل Etheridge از Marist و جف Herron در حال حاضر از فناوری تنسی. مربیان کالج از مرسر و Samford نیز حضور داشتند و صحبت کرد.

اتفاقا McFarlin و Noland بودند مخالفت مربیان در کلاس AAAA قهرمانی بازی است که به برکت تثلیث برنده فصل گذشته. دو مشغول به کار در این مربیان سازمان و ایجاد یک دوستی طولانی قبل از آن.

اما تجربه خود را در فینال تقویت ایده خود را که مربیان فوتبال باید بیشتر می گویند. نه از مدارس ساخته شده پول آنها انتظار می رود برای مدارس خود تا حدودی به دلیل حضور یک قطره از 39 درصد به 28,011 از 45,605 — از فصل قبل است.

باران بود و مقصر به عنوان ECOWATCH نقل مکان کرد و در خارج از منزل به کمتر گران خارجه گرجستان ورزشگاه از داخل مرسدس بنز ورزشگاه.

نه Noland یا McFarlin دارای یک موضع رسمی در ایده آل میزبان سایت یا مالی توزیع, اما آنها به توافق برسند این یک مثال از یک موضوع که مربیان فوتبال می خواهید برای تحت تاثیر قرار.

“این مدارس سزاوار این فرصت را به پول به عنوان آنجا که می توانید آنها را زمانی که آنها یک دولت-قهرمانی فرصت” McFarlin گفت. “وجود دارد یک نگرانی واقعی در مورد کاهش پرداخت. درصد از رفتن به مدارس کمتر و کمتر و ما باید به آدرس. اینها مسائل شخصی با من نه سازمان ما, اما این نوع از بحث ما است.”

و این نگرانی در حال بهتر بیان شده به عنوان یک گروه متحد از به عنوان تنها مربی هر دو به توافق رسیدند.

“اگر ما می خواستیم به اضافه پنج روز از بهار تمرین فوتبال — این چیزی است که مورد بحث قرار گرفته است; من فقط به عنوان مثال — اما اگر ما می تواند به ECOWATCH و می گویند GHSFCA رای دادند به اتفاق آرا به تایید گسترش زمستان فوتبال به 15 روز پس از آن آنها می دانند که چگونه به شدت احساس کردیم در مورد چیزی” Noland گفت. “ما در حال تلاش برای گرفتن یک صدای قوی تر برای ما بازی کند.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im