StatsCan به انتشار ارقام تولید ناخالص داخلی و تهمت توقف که بودجه; در اخبار برای 15 آوریل

در اخبار است که خلاصه ای از داستان از کانادا مطبوعات طراحی شده به kickstart روز خود را. در اینجا این است که آنچه در رادار از سردبیران ما برای صبح روز 15 آوریل …

COVID-19 در کانادا …

کانادا و بانک مرکزی برای انتشار آن از نظر اثرات COVID-19 و چشم انداز خود را برای اقتصاد داخلی.

بانک مرکزی کانادا امروز اعلام خواهد آمد بعد از صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که این روز را در اقتصاد ملی خواهد قرارداد با 6.2 درصد در سال جاری.

در گزارش خود گفت: سنگین هزینه های دولت کانادا و جاهای دیگر برای کمک به خانواده ها پرداخت صورتحساب ها و کسب و کار به شناور باقی می ماند ممکن است نیاز به کوچک کردن اگر این همه گیری همچنان ادامه دارد.

اداره آمار کانادا نیز به انتشار تولید ناخالص داخلی آمار ماه مارس و سه ماهه اول سال است.

ملی مرکز آمار می گوید این آمار و ارقام را ارائه اولین ارزیابی از تاثیر اقتصادی COVID-19.

در روز شنبه مجلس عوام تصویب $73 میلیارد دستمزد برنامه یارانه با هدف کمک به کسب و کار و کارگران برای زنده ماندن اقتصادی نابسامانی از COVID-19 بیماری همه گیر.

حدود شش میلیون نفر تا به حال در زمینه ادعاهای یکشنبه شب برای $2,000-یک-ماه اضطراری بهره مند شوند برای کمک به در طول چهار هفته واجد شرایط دوره است.

همچنین در این …

در این زمان از رمان coronavirus کانادا و ایالات متحده به نظر می رسد بازی برای نوع: دوستانه apologizers بزرگ سفید شمالی با هم آمدن در برابر دشمن مشترک آمریکا مبارز انقلابی را تهدید به پاره از یکدیگر جدا است.

در حالی که دولت با استانداران و مقامات فدرال بیشتر توپ زدن یکدیگر گرانبها, دنده محافظ, Alberta وعده داده است آن مازاد ماسک و دستکش و هواکش به استان های مانند میلاد و کبک دو برتر جیسون کنی مورد علاقه اهداف سیاسی.

انتاریو داگ فورد رهبر یک استان که در آن تغذیه-هجوم مانند سیاسی اکسیژن شده است حمایت معنوی از unlikeliest از منابع: معاون نخست وزیر Chrystia Freeland اصرار می کند که این احساس متقابل است.

پس از آن وجود دارد کسانی که در کاخ سفید جلسات به عنوان بسیار شبیه نخست وزیر جاستین ترودو آستان چت به عنوان گچ و پنیر.

“من هرگز دوست اصطلاح” فرهنگ سیاسی ” اما آن را نشانی می گویند چیزی به من در مورد گسترده فرهنگی تفاوت بین ایالات متحده و کانادا از این دیدگاه گفت:” ریچارد شولتز, یک متخصص در فدرالیسم و 40 سال کهنه آموزش سیاست در دانشگاه مک گیل قبل از بازنشستگی در تابستان گذشته.

“وجود دارد این است که این فرهنگ (در کانادا) و … بیشتر عمیقا ریشه دار جامعه و خدمات اجتماعی. ما مبارزه در مورد اندازه دولت ما مبارزه در مورد کسری — اما زمانی که فشار آمد به پرتاب ما گفت: “نگاه وجود دارد یکی مبارزه با این.’ “

COVID-19 در ایالات متحده …

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او قطع کمک مالی ایالات متحده به سازمان بهداشت جهانی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس متهم این سازمان از عدم انجام به اندازه کافی برای متوقف کردن ویروس از زمانی که آن را برای اولین بار ظاهر در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال telegraphed نیت خود را در هفته گذشته ادعا کرد که شیوع می توانست موجود در آن منبع و زندگی می کند که می تواند ذخیره شده تا به حال U. N. آژانس بهداشت انجام یک کار بهتر بررسی گزارش های اولیه از چین در آینده.

“چه کسی شکست خورده در آن اساسی وظیفه و باید پاسخگو باشند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه. او گفت که ایالات متحده خواهد بود با بررسی که اقدامات برای متوقف کردن ویروس قبل از ساخت هر گونه تصمیم در مورد از سرگیری کمک های اولیه.

هیچ نظر فوری از ژنو مبتنی بر سازمان در مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام. اما زمانی که در مورد خواسته احتمالی آمریکا کاهش بودجه در طول منظم U. N. جلسه زودتر شنبه که سخنگوی مارگارت هریس پاسخ داد: “صرف نظر از هر گونه مسائل ما کار خواهد کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا همچنان برای تعامل با این که در تعقیب “معنی دار اصلاحات.”

ایالات متحده کمک نزدیک به 900 میلیون دلار به این که بودجه برای 2018-19 با توجه به اطلاعات در وب سایت آژانس. که نشان دهنده یک پنجم از مجموع آن $4.4 میلیارد دلار بودجه برای آن سال است. آمریکا به نزدیک به سه چهارم از وجوه در “مشخص کمکهای داوطلبانه” و بقیه در “بررسی” بودجه به عنوان بخشی از واشنگتن تعهد به U. N. موسسات.

COVID-19 در سراسر جهان …

ریو دو ژانیرو از رژیم صهیونیستی است. Wilson Witzel گفت: او دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید پس از یک ماه از هل دادن برای سلول اقدامات در دولت برزیل.

در یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر رسمی Witzel گفت که او تجربه کرده است و تب و گلو درد پس از جمعه. خود را مثبت نتایج آزمون آمد در روز سه شنبه, او گفت:, و اضافه کرد که او احساس می کند خوب است.

“من ادامه خواهد داد تا کار,” او گفت:. “من درخواست یک بار دیگر که شما در خانه بمانند. این بیماری به عنوان شما می توانید همه درک نمی کند را انتخاب کنید و سرایت سریع است.”

Witzel, 52, شده است, یکی از برزیل مهمترین طرفداران خود قرنطینه و در ماه گذشته او در اعمال محدودیت در کسب و کار حمل و نقل و تجمعات شامل گسترش COVID-19. در این هفته او تمدید خاموش کردن اقدامات از طریق پایان ماه.

که موضع قرار داده و او را در تقابل با رئیس جمهور Jair Bolsonaro که بازی کردن به شدت از این ویروس است که تا کنون به کشته شدن بیش از 1500 نفر در امریکا بزرگترین کشور. Bolsonaro نام سلول تنها در معرض خطر افراد و در غیر این صورت زندگی به سر به صورت عادی برای جلوگیری از بحران اقتصادی.

ریو دارای دومین بروز COVID-19 هر دولت برزیل با 3,410 موارد و 224 مرگ و میر. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ شود.

COVID-19 سرگرمی…

اسناد داغ, جشنواره نشده تعیین یک تاریخ جدید برای این سال به تعویق افتاد و رویداد, اما آن را به پرده برداری از سیستم کامل با این وجود.

یک ماه پیش سازمان به تعویق افتاد Hot Docs کانادا, بین المللی, جشنواره بین المللی فیلم مستند که برنامه ریزی شده بود به پا زدن کردن 30 آوریل در تورنتو با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Hot Docs می گوید آن را هنوز هم به دنبال راه هایی را به کل سال 2020 جشنواره صف به تورنتو مخاطبان با نمایش فیلم.

در ضمن یک نمونه از این فیلم ها در این سال صف برای اولین بار خود را به صورت رایگان از طریق CBC شروع این پنج شنبه با مدیر کانادا بری Avrich است “شما نگاه کنید: یک داستان واقعی در مورد جعلی هنر است.”

فیلم اعلام کرد عبارتند از: “قدرت سفر” که عبارتند از “ملک برادران” ستاره جاناتان اسکات در سراسر ایالات متحده به عنوان مشهور املاک و مستغلات متخصص “طرفداران تجدید پذیر انرژی خورشیدی و راه حل های در معرض سیاست حفاظت از سوخت های فسیلی است.”

در “هنگ کنگ لحظه” به کارگردانی ژو بینگ, دوربین تصرف معترضان و پلیس مسلح مبارزه در خیابانهای شهر.

در مجموع 226 اسناد و 12 پروژه های میان رشته ای از 63 کشور در دفتر ثبت دعاوی حقوقی.

COVID-19 در ورزش…

لیگ اصلی بیس بال است برش حقوق و دستمزد کارکنان ارشد به طور متوسط 35 درصد برای این سال است و تضمین حقوق به کارکنان تمام وقت از خود در دفتر مرکزی از طریق ممکن است.

بیس بال کمیسر راب مانفرد از اعلام روز سه شنبه در یک یادداشت به کارکنان. مانفرد همچنین گفت: کمیساریای خواهد شد و تمام برنامه ریزی توزیع به تیم طریق ممکن است.

MLB فصل بود که در آغاز مارس 26 و تیم های مورد توافق برای پیشبرد $170 میلیون به بازیکنان در حقوق و دستمزد برای اولین بار از 60 روز از فصل.

به عنوان بخشی از قرارداد بازیکنان, توافق به ادعای خود باقی مانده حدود 4 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد اگر هیچ بازی هستند.

MLB و این اتحادیه تا به حال تنها یک بحث های مقدماتی از پتانسیل های نجومی برای شروع اگر با توجه به رفتن پیش توسط فدرال و دولت های ایالتی و محلی و مقامات بهداشتی. داشتن تمام تیم های مستقر در منطقه ققنوس است که در میان برنامه های احتمالی در حال بررسی

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 15 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im