اقامت در تماس لطفا.

آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر نیز چه چیزی می تواند به ما آسیب برساند ترین.
ارسال شده توسط storybored (3 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
ببینید من نگران یک چیز متفاوت است. من نگران نباشید ما در حال رفتن به فرهنگی ابتدا به هرگز لمس دیگران; من نگران که ما تبدیل خواهد شد و در مجموع پس از پوست گرسنه است که مردم را احمق چرا که آنها همه چیز را درک نمی کنند که آنها نیاز نیست که پر شده و بنابراین آنها رسیدگی تلاش برای پاسخگویی به آن نیاز به ضعیف. یکی از راه های سنتی برای سیر پوست گرسنگی و تنهایی است برای مثال–آن را یک فرهنگی تحریم به دلیل ارتباط با مردم و اگر شما در حال رفتن را از ذهن خود در مورد عدم لمس چرا نه جلو Tindr? اما اگر شما در حال انجام است که تکانه چرا که شما از جان گذشته و بیرون رفتن از ذهن خود را و شما می دانید شما نباید اما شما نیاز دارید و شما نمی دانید چرا-خب شما خیلی بیشتر احتمال دارد به مخاطره آمیز در مورد چگونه شما در مورد به دنبال تحقق آن نیاز دارید.

این یک دلیل بزرگ است که من فکر می کنم که آپارتمان و اجاره باید مجبور به حیوانات خانگی اجازه می دهد در یک در مقیاس بسیار گسترده تر از آنها در حال حاضر به خصوص برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند. مردم نیاز به تماس با. مردم نیاز به لمس و لمس می باشد. و اگر انسان در دسترس نیست یک گربه یا یک سگ یا یک توپ پایتون–چیزی– می توانید انجام دهید یک دنیا خوبی برای کاهش استرس و کمک به افراد در حفظ تعادل است. و چه کسی است که به احتمال زیاد به تنهایی زندگی می کنند بدون یک انسان منبع لمس و راحتی ؟ افرادی که اجاره در آپارتمان.

من نگران هستم در مورد پایداری اجتماعی فاصله برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند به طور خاص است. پوست گرسنگی یک چیز و آن را یک نیاز است که افزایش سطح استرس صعود و مردم سعی کنید به وحشت. شما می خواهید برای پاسخگویی به آن نیاز دارد تا آنجا که ممکن است قبل از مردم نمی گه مثل شکستن قوانین قرنطینه به رابطه جنسی پرخطر چون از لحاظ فرهنگی قابل قبول راه به لمس و لمس و آنها در حال رفتن را از ذهن خود. ما نیاز به فکر می کنم در مورد راه هایی برای پاسخگویی به این نیاز برای همه است.

(من صرف مقدار از دیروز تحت وزن پتو چون من نیاز به ورودی های حسی و من بسیار سپاسگزار به آن را در دست من می گریست. من فقط. من نگران مردمی است.)
ارسال شده توسط sciatrix در 7:39 AM در مارس 22 [2 علاقه]

من به یاد نمی برای اولین بار در این هفته از همه گیر HIV; چگونه یک ویروس در, سوء استفاده انسانی ما نیاز به اتصال تاب آن را مانند یک رشته RNA.
ارسال شده توسط tivalasvegas در 7:41 AM در مارس 22 [3 علاقه]
من نگران این بیش از حد. در حالی که برای در حال حاضر من می خواهم به نوعی تا به حال بازی گاه به گاه فکر می کردم که این می تواند بخشی از چه چیزی باعث افزایش اضطراب و افسردگی امروز. به ویژه در میان نسل وای که بیشتر احتمال دارد به صورت فیزیکی قطع به تنهایی زندگی می کنند و ارتباط بعد و یا نه در همه. آن را بعید است این تمام داستان, اما من تعجب می کنم چقدر از یک جزء آن است.

یکی از اولین افکار من بود وقتی که اجتماعی فاصله شروع به بحث گذاشته شد و این دقیق مشکل است. چقدر بد آن را به برای مردم و بسیاری از نمی دانم چرا.
ارسال شده توسط [قرار دادن هوشمندانه نام در اینجا] در 8:19 AM در 22 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im