Stephen Sondheim هنوز زنده است و چرخش 90 ساله امروز

من امیدوارم که تیتر متوقف نمی قلب هر کسی است. در اینجا یک ویدیو از برنامه نمایش برادوی ستاره مایل Stephen تولدت مبارک (~10m). این شامل Mandy Patinkin پوست-زوزه آهنگ.
ارسال شده توسط hippybear (16 نظرات کل) 10 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من امیدوارم که تیتر متوقف نمی قلب هر کسی است.

تیتر صدا کمی مانند یک 50s B-movie. Sondheim هنوز زنده است به طرز وحشیانه ای در مالیات بر ارزش افزوده از راه حل شور telepathically خم ذهن خود را.
ارسال شده توسط justsomebodythatyouusedtoknow در 10:42 AM در 22 مارس

در نبوغ Stephen Sondheim (ملی بررسی متوسط خوانده شده)

‘آهنگ های خود را مانند یک افسانه استیک’: all-star نان تست به Stephen Sondheim (نگهبان متوسط خوانده شده)
ارسال شده توسط hippybear در 10:43 AM در 22 مارس

همچنین Sondheim-مصوب آهنگ هیچ کس به تنهایی از نسخه آتی از دست دادن ذهن من: یک Sondheim دیسکو تب رویا. (آهنگ جاسازی شده در صفحه وب)
ارسال شده توسط hippybear در 10:47 AM در 22 مارس
و برای کسانی از ما که نیست کاملا آماده برای یک Sondheim دیسکو تب رویا نیست در حالی که من در اطراف Sondheim و جیسون رابرت براون در پیانو آواز توسط کاترینا Lenk. ثبت حدود 9 ماه پیش در سود برای ایالات برابر خشونت اسلحه.
ارسال شده توسط still_wears_a_hat در 11:13 AM در 22 مارس
هه. شوهر من را دوست دارد Sondheim اما نمی تواند ایستاده Mandy Patinkin, بنابراین این باعث بسیار sturm und drang در اطراف در اینجا در حال حاضر است.

با تشکر از شما برای ارسال این دلیل که برای اولین بار شاید تا کنون من ضرب و شتم او را به چیزی از Playbill!
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 11:50 AM در 22 مارس

دنیای من خواهد بود بسیار متفاوت است اگر Sondheim نمی شد در آن. من حمل مختلفی از خود نشان می دهد در اطراف قلب من در راه های مختلف. او یک سنگ محک برای بیان خلاق و شوخ طبعی و بینش باید به من کمک کرد کشف اعماق درون خودم هم از طریق جستجو و در لحظات غیر منتظره.

او در حال حاضر در حال کار بر روی یک موسیقی بر اساس دو Buñuel فیلم. اعتماد کنم و دعا می کنم که او می خواهد آن را به پایان برساند. من می توانم با استفاده از خوب های جدید تزریق Sondheim در زندگی من است.
ارسال شده توسط hippybear در 12:14 ب. ظ در مارس 22 [2 علاقه]

من احساس می کنم خیلی خوش شانس برای زنده ماندن زمانی که Sondheim است برای رسیدن به در بسیاری از ستاره های خود را کاملا زیبا و خلاقیت. من تا به حال فرصت خوبی است برای دیدن زنده تولیدات A Little Night Music, ترور, به جنگل شرکت و Sweeney Toddهمراه با عالی فیلم برداری تولیدات به جنگل و یکشنبه در پارک با جورج و چند فیلم برداری نسخه های شرکت.

جان دویل تولید سوئینی تاد (که در آن تمام خوانندگان نیز بازی تمام ابزار روی صحنه) منفجر ذهن من است. Sondheim نبوغ طول می کشد مجنون مرد انجام چیزهای وحشتناک است و باعث می شود او قابل فهم حتی برای کسی مثل من: من مصمم خوش بینانه و به طور کلی خجالتی و دور از تیره هنری کار می کند اما زمانی که Sweeney – چه کسی را از دست داده و خود را عمیقا مورد علاقه همسر و دخترش به یک ظالمانه فاسد قاضی و پس از آن از دست رفته سال از عمر خود را بعد از اینکه قاب و فرستاده شده به یک مجازات colongy – آواز می خواند

همه ما سزاوار مرگ
حتی شما, Mrs. Lovett, حتی من

زیرا زندگی با ستمکاران باید مختصر!
برای بقیه از ما, مرگ خواهد بود تسکین
همه ما سزاوار به مرگ!

من فقط آن viscerally – و نه “همه ما سزاوار مرگ چون ما همه تفاله و بی ارزش” بلکه “همه ما سزاوار مرگ – چرا مرگ را توقف جنایات ستمکاران و معنی خواهد بود که بقیه از ما ندارد به رنج می برند ما وحشتناک و غیر قابل تحمل غم و اندوه شوم.”

مرسی.

(منظور من مخالفت با قبلی خود قافیه است که “وجود دارد دو نوع از مردان و تنها دو” اما فقط به Sweeney درد پس زنده … که یک جهنم از یک چیز است.)

و ممنون میشم مندی آن از طریق لباس های گاه به گاه آلبوم که من یاد گرفتم در مورد گل پامچال کردم و به شنیدن برنادت پیترز پر زرق و برق من به یاد داشته باشید و خود را Oscar & Steve است والا اشعار.

تولدت مبارک استیو – و با تشکر از ارسال این hippybear!
ارسال شده توسط کریستی در 12:22 PM در مارس 22 [1 علاقه]

این 92nd Street Y فقط ارسال شده در 1971 بحث Sondheim در شعر و شعر نوشتن. بنابراین بیان deprecating و الهام بخش — و دو ساعت به علاوه!
ارسال شده توسط چگونه اجرا می شود به ثمر رساند در 12:41 PM در مارس 22 [1 علاقه]
هوای تازه مصاحبه Sondheim در سال 2010 برای او 80th birthday. او پر است از بینش و متمایز موسیقی افکار و جذاب و لذت بخش است.
ارسال شده توسط hippybear در 12:45 ب. ظ در 22 مارس
من ثبت نام من تایید عنوان تشکر از شما برای عدم حمله قلبی است.
ارسال شده توسط dinty_moore در 1:06 PM مارس 22 [3 علاقه]
Stephen Sondheim است که احتمالا مهم ترین شخص در زندگی من است که من ندیده ام. او به من آموخت که چگونه به احساس. زمانی که من بسته بود, ترس از احساسات من یاد گرفتم که عشق خود را در حمام و سنگ همراه است. تمام احساسات وجود دارد: عشق, از دست دادن خشم اشتیاق و شادی. بزرگ اپرا احساسات که به من کمک کرد تا از طریق شکستن یو پی اس و بار تنهایی. او به من کمک کرد از دست خودم و خودم.

به دلیل آیات من سرسختانه نوشته شده قافیه ریتمیک شعر وقتی که همه جدی در شعر و رفتار است که به برخی از مرتب کردن بر اساس کودکانه سرمایه گذاری.

تولدت مبارک.
ارسال شده توسط dances_with_sneetches در 1:16 PM در مارس 22 [1 علاقه]

با تشکر از آقای Sondheim در روز یکشنبه در پارک با جورج, من حاصل یک بینش واقعی به آنچه در هنر همه چیز در مورد زمانی که سورا آواز می خواند (من قول) “من ساخته شده یک کلاه / که در آن وجود دارد نبود یک کلاه است.” ساده و مستقیم و حداقل برای من عمیق. تولدت مبارک!
ارسال شده توسط njohnson23 در 4:36 PM در 22 مارس
Lin-مانوئل میراندا که مشغول به کار به طور مستقیم با Sondheim در اسپانیایی, شعر برای احیای سال 2009 از سمت غرب داستانبه نقل از “نگاه من ساخته شده یک کلاه” به Sondheim او در سال 2008 جایزه تونی سخنرانی (بهترین نمره “در ارتفاعات”).
ارسال شده توسط کریستی در 4:59 PM در مارس 22 [1 علاقه]
یکشنبه در پارک با جورج
ارسال شده توسط hippybear در 5:29 PM در 22 مارس
در روح این واقعیت است که هر دو Angela Lansbury و Sondheim هنوز کاملا با خوشحالی با ما:

بدترین کیک در لندن
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 5:59 PM در 22 مارس

یکی از بهترین مردم روی زمین است.
ارسال شده توسط سروان. رنو در 6:03 PM در 22 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>