Sterigenics: کاب منظور اجازه می دهد آن را به بازگشایی نتواند به محافظت عمومی

ساعت پس از کاب مقامات شهرستان اعلام کرد که آنها اجازه می دهد Sterigenics به بازگشایی بحث پزشکی دستگاه استريلايزر با صدور بیانیه ای گفت: این شهرستان اقدام می افتد “محزون می خوانی کوتاه از اقدامات مورد نیاز برای محافظت از بهداشت عمومی” به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر گرجستان و فراتر از آن.

Sterigenics بسته شده از ماه اوت برای اولین بار به نصب جدید کنترل آلودگی و بعد از آن با توجه به اختلافات بیش از county ایمنی و آتش مجوز. در زمان بسته شدن آن از سوی شرکت roiled عمومی و بحث بیش از این تسهیلات استفاده از یک سرطان زا گاز اتیلن اکسید در آن عقیم سازی فرایند.

کاب رئیس کمیسیون مایک بویس امضا اورژانس را روز شنبه پس از رایزنی با مقامات بهداشت فدرال و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ. به منظور اجازه می دهد تا Sterigenics برای از سرگیری عملیات در مرکز آن در نزدیکی Smyrna به صورت محدود و محدود مقدار اکسید اتیلن مجاز در سایت.

آن منقضی می شود در پایان این شهرستان را اعلام اضطراری مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Sterigenics طولانی بیانیه می گوید آن را “اقدامات فوری” به سر عقیم سازی حفاظتی شخصی تجهیزات پزشکی, اما این شهرستان به منظور “مانع عقیم سازی حیاتی محصولات پزشکی و دستگاه های از جمله یک لوله IV, مجموعه کاتتر و بسیاری دیگر از محصولات پزشکی هستند که ضروری برای مراقبت از بیمار است.”

شده است وجود دارد در سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظتی برای حرفه ای پزشکی در خط مقدم مبارزه با ویروس.

بویس گفت: این شهرستان به منظور اجازه می دهد Sterigenics به بازگشایی “منعکس کننده درک ما از باریک حوزه چه FDA درخواست — که ما اجازه می دهد Sterigenics به بازگشایی با زمینه در پاسخ به این ملی اضطراری است.”

“و ما خواهد بود با دقت نظارت Sterigenics برای اطمینان از انطباق با ما سفارش” بویس گفت.

Sterigenics آمده است تحت بررسی برای آن مجاز استفاده از اکسید اتیلن مورد استفاده قرار گرفته است به عنوان یک ضدعفونی کننده برای چند دهه. اما در سال 2016 دولت فدرال طبقهبندی شیمیایی به عنوان یک قطعی سرطان زا و مصمم است که آن سمی است در سطوح بسیار پایین تر از قبلا thorught.

یک تجدید نظر در ارزیابی ریسک منتشر شده در تابستان گذشته به این نتیجه رسیدند مناطق اطراف آن امکانات است که با استفاده از اتیلن اکسید ممکن است افزایش خطر ابتلا به سرطان, اگر رخ می دهد قرار گرفتن در معرض بیش از یک عمر.

گرجستان Rep. Teri Anulewicz (D-اسمیرنا) گفت: او نا امید شده بود در آنچه که او به نام “ناگهانی” بازگشایی: “یک سوال من برای رئیس بویس این است که آیا او مشورت با هر یک از حوزه های قضایی دیگر که تحت تاثیر تصمیم خود را.”

کوستا ساکن چاد هارلان در نامه ای به رهبران شهرستان و دولت مخالف این کارخانه را بازگشایی و گفت که او زندگی می کردند در این منطقه برای سال ها و از دست اعضای خانواده به سرطان است. هارلان گفت که او و بسیاری از همسایگان خود خواهد بود به چالش کشیدن اموال خود را در صورت حساب های مالیاتی اگر گیاه بازگشایی.

“دوباره افتتاح این کارخانه بلافاصله کاهش ارزش خانه من” هارلان گفت. “ما در حال حاضر در کاهش بازار با توجه به این ویروس; این بدتر در جامعه ما است. تصور کنید که تاثیر به درآمدهای مالیاتی در حال حاضر بسیار سال سختی برای شهرستان و دولت درآمد.

“این مهم است ایمنی و سلامت مالی و تصمیم گیری شهرستان و دولت در حال ساخت است.”

این شرکت شده است مذاکره با مسئولان شهرستان و تنظیم کننده دولت برای بازگشایی صورت دائمی است. Sterigenics’ بیانیه می گوید آنها باید با پیروی همه از شهرستان مجوز مورد نیاز است.

“Sterigenics سرمایه گذاری منابع قابل توجه برای نصب داوطلبانه ارتقاء به ما سیستم های کنترل انتشار” بیانیه می گوید. “ما باید به طور کامل انطباق با ایمنی و آتش نقد و بررسی های مورد نیاز در شهرستان کاب است که در حال حاضر در این شهرستان در دست. که نقد و بررسی های مورد نیاز در این شهرستان بیشتر نشان می دهد که امکانات ما در انطباق و امن است.

“تنها چیزی که باقی مانده است و برای شهرستان به تایید می کنند که تسهیلات ممکن است دوباره باز برای عمل کامل به پاسخگویی به نیازهای فوری مواجه مراقبت های بهداشتی کارگران و بیماران است.”

بویس گفت: آن را به همکاری از هر سه طرف برای گیاه برای بازگشایی دائم.

“تنها راه ما خواهد شد و صدور مجوز است که به اعتقاد ما آنها را به دیدار با استانداردهای دولتی” برای اکسید اتیلن انتشار بویس گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>