مهم فرش برای همیشه

آنتونی کلارک صرف بسیار زیادی از 1990s گرفتن تکه های از ملبورن صحنه موسیقی زنده در Video8 و Hi8 و برای سه سال گذشته شده است به تدریج آپلود تمام پاسخها به یوتیوب. بسیاری از این تنها باقی مانده فیلم ضبط شده از این باند است.

به طور خاص, من تا به حال هیچ ایده تا اخیرا که به وجود هر گونه تصویری از مورد علاقه من گیتار بازیکن تمام دوران: غیر قابل مقایسه حداکثر مردیت در حال حاضر متاسفانه مرحوم ؛ gentlest راهنمای به جایی که هیچ Max, هیچ, گیتار, تنها لحظه ای است.

حداکثر بخشی از افسانه ای شطرنجی سالن Blues Band طول طولانی خود را در حال اجرا بعد از ظهر یکشنبه اقامت در اندازه های افسانه ای بریتانیا ، در اینجا آنها در 16 دسامبر سال 1990 و در اینجا حداکثر guesting با برادران وارنر در انگلیس مسافرخانه شب قبل.

در اینجا شطرنجی بازی بریت در 8 جولای 1991: مجموعه 1 و 2 مجموعه 3 و 4 این بار با آل McInnes در گیتار.

آل نیمی از دن & Al به عنوان توصیه می شود در گذشته فرفره معرفی می کند. در اینجا آنها در بریت 9 جولای 1991: مجموعه 1 و 2 مجموعه 3; دوباره در 6 اوت 1991 این بار با مخلوط کردن میز صوتی: مجموعه 1 و 2 مجموعه 3; در این دوستدار فوتبال باشگاه, 16 اکتبر 1994 و 21 مارس 1996.

نیمی دیگر از Dan & Al است Dan وارنر در میان است که پروژه های مذکور برادران وارنر و یک شب جونز در اینجا گرفتار در ارمدل هتل در 17 مارس سال 1996 پشتیبانی توسط سگ. اگر تاول Hey Hey Mama که از فرفره ندارد که شما را از صندلی خود را و تندرست مورد مانند چیزی که در بهار چیزی اشتباه وجود دارد با شما.

که ریزترین نکته از آنتونی شگفت انگیز یخ. لذت بردن از!

ارسال شده توسط flabdablet (1 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

پست فوق العاده. وجود دارد استفاده می شود یک مرد شبیه به این در هر شهر من فکر می کنم.
ارسال شده توسط thelonius در 10:48 AM در مارس 25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de