استوک بریج شرکت جریمه $183K کارمند پس از استنشاق گازهای سمی می میرد

مقامات فدرال ذکر شده یک استوکبریج ، لوله کشی و متداول شدن پیمانکار گفت: این شرکت مسئول است پس از یکی از کارکنان آن استنشاق بسیار متمرکز دود در کار و درگذشت.

ایمنی شغلی و بهداشت و درمان دولت وضع دلار 183,127 مجازات در برابر خلاق Multicare Inc. بعد از یک بررسی نشان داد که کارمند “دچار صدمات کشنده پس از استنشاق لاک نازک تر است.”

کارمند انجام شد یک کار در یک مجتمع مسکونی حمام در همپتون جای آپارتمان در پری در Oct. 7 سال گذشته با توجه به وزارت کار ایالات متحده سخنگوی اریک Lucero. وظیفه مورد نیاز با استفاده از یک لاک نازک تر به روکاری تازه کردن وان حمام.

اما رقیق کننده رنگ های موجود از غلظت مواد شیمیایی “بسیار بیشتر از این مجاز اوج قرار گرفتن در معرض” با توجه به استناد.

استناد همچنین لیست یک سری از “جدی” نقض توسط Multicare متهم این شرکت از عدم به اندازه کافی محافظت از کارکنان خود را و در حال سقوط کوتاه از به طور کامل بررسی شرایط خطرناک ناشی از مواد شیمیایی.

“خطر ارزیابی شد کمبود به دلیل آن نیست ارزیابی نیاز به مواد شیمیایی ماهی یا یک چهره shield برای کارکنان با استفاده از مواد شیمیایی خطرناک مایع,” استناد گفت.

با توجه به OSHA خلاق Multicare نیز نادرست با برچسب مخلوط و نبود اطمینان از وجود مناطق که در آن کارکنان می تواند خیط و پیت کردن چشمان خود را و بدن در مواقع اضطراری است. این شرکت موفق به ارائه کارمند که کشته شد با شعله عقب انداز لباس در یک وضعیت که در آن به شدت قابل اشتعال ماده مورد استفاده قرار گرفت با توجه به استناد.

“کارفرمایان باید مراقب باشند در شناسایی و از بین بردن به رسمیت شناخته شده ایمنی و خطرات بهداشتی که اجازه می دهد کارکنان به کار با مواد شیمیایی خطرناک” آتلانتا OSHA مدیر ویلیام کوکران گفت.

خلاق Multicare 15 روز کسب و کار به پرداخت جریمه درخواست رسمی کنفرانس با OSHA منطقه مدیر یا چالش های تحقیق یافته است.

این شرکت ذکر شده توسط OSHA در حداقل یک مناسبت دیگر زیر یک کارمند مرگ است.

مرتبط با: Stockbridge مبتنی بر خلاق Multicare Inc. ذکر شده توسط OSHA در کارگر مرگ

یک کارمند مشغول به کار در یک حمام در Lakeshore آپارتمان در کلارک استون مرده پیدا شد روی زمین بعد از استنشاق یک رنگ و تینر در فوریه 2011, AJC.com قبلا گزارش شده است.

یک معاینات پزشکی نشان داد که کارمند بود به معرض بیش از 47 بار OSHA استاندارد مقدار متيلن کلرايد.

در آن حادثه شرکت ذکر شده بود برای پنج نقض جدی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>