سنگ کوه مسئولان شهرستان نا امید parkgoers تشکیل پرونده به روستای

شهر سنگ کوه مقامات خواستار سنگ کوهستان پارک به تعطیل کردن برخی از ورودی بیش از نگرانی های است که parkgoers در حال ازدحام خیابان های شهر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“بسیاری از ساکنان ما هستند و در داد و بیداد گفت:” ChaQuias Thornton, سنگ, کوه, شهرستان, مدیر.

تورنتون که مدیریت روز به روز عملیات کوچک, ایلینوی, شهرستان شهرستان گفت: بسیاری از مردم در پارک شهر واقع شده است که در کنار پارک راه می رفت و به کوه برای جلوگیری از پرداخت هزینه پارکینگ.

به طور معمول این است که یک عمل نسبتا شایع اما Thornton گفت: ساکنان نگران مردم از آمدن به شهر در حالی که دولت تصویب شده است, اجتماعی, فاصله داشتیم.

این شهر به نام پارک نزدیک به دو عابر پیاده ورودی در محدوده شهر که لینک این روستا با پارک — یکی در شرق کوه و دیگری در Robert E. Lee بلوار که متصل به 2nd Street.

بیشتر: زیر ممکن است در اوج مرگ و میر کمپ کار در زمانی که به بازگشایی Ga.

جان Bankhead سخنگوی کوه سنگ یادبود انجمن گفت: پارک “آگاه از موضوع” اما هیچ برنامه ای برای بستن هر یک از ورودی.

ارتباط دولت با اقتدار است که مدیریت این پارک است اجرای اجتماعی فاصله داخل پارک Bankhead گفت. رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اجرایی منظور در اوایل این ماه اجازه می دهد تا پارک در دولت برای باز باقی می ماند. سنگ کوهستان پارک جاذبه های بسته شده با توجه به کروناویروس هر چند مسیرهای باز باقی می ماند.

تورنتون گفت: این شهرستان سعی در نگه داشتن parkgoers از پارکینگ در شهر با بستن دو پارکینگ. اما که منجر رانندگان برای پارک در خیابان های مسکونی بیشتر نگرانی ساکنان, او گفت:. که باعث کار بیشتر برای افسران پلیس و بخش خدمات عمومی.

“این بار” شهر مدیر گفت. همسایه ها “تحمل بار که آنها ناراحت هستید.”

او گفت که او تا رسیده به دولت و وزارت امنیت عمومی که ارائه شده برای کمک به این شهرستان است. مقامات همچنین با توجه به بازگشایی پارکینگ های عمومی بسیاری برای از بین بردن فشار در خیابان های مسکونی.

“تا زمانی که خورشید در حال درخشیدن است و یا هیچ باران وجود دارد ما نیاز به تجربه این موضوع” تورنتون گفت. روز یکشنبه دوش امداد شهرستان manager. “شاید من می تواند به دریافت برخی از استراحت امروز.”

دنبال دکالب شهرستان خبر در Facebook و Twitter

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de