اما طراحی نیست سحر و جادو. برای رسیدگی به یک مشکل این است که به دنبال ریشه های آن — و هیچ شش گوشه مپ برای گرفتن وجود دارد. توقف در “کافی رقابت” و آنچه شما دریافت می کنید یک راه حل است که می تواند مرتب دقیقا دلیل آن را لمس نمی کند عمیق علل گینسویل رکود اقتصادی. شما دریافت می کنید یک راه حل است که بی تفاوت نسبت به میراث برده داری و تبعیض نژادی به بزرگراه ها پروژه های است که به طور سیستماتیک قطع و رنگ باخته شرق گینسویل به شرق گینسویل بدبختی حمل و نقل عمومی و به فلوریدا $8.46 حداقل دستمزد.

نوشته شده توسط Mrs سیب زمینی (5 نظر تعداد) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

این است که واقعا قانع کننده و متفکر مقاله با تشکر از ارسال آن!
ارسال شده توسط oulipian در 10:30 AM در فوریه 16
هی من زندگی می کنند در گینسویل!

به عنوان خوانده شده از طریق آن من است و هر دو تاکید بر همدلی است. من همچنین اشاره کرد که رهبران مسئول مبارزات انتخاباتی که در آن سفید و در حالی که اکثریت مردم در شرق گینسویل نیست.

ما از تجربه می دانیم و بیش از بیش است که برای حل مشکل شما باید شامل این افراد بیشتر تحت تاثیر قرار. شما باید به انجام بیش از فقط گوش کن حتی اگر شما گوش دادن با همدلی.

من تعجب می کنم اگر با تمرکز بر همدلی به عنوان اولین گام اجازه می دهد تا شرکت ها و افرادی که استخدام آنها (هر دو جمعیت عمدتا توسط طبقه ممتاز) به گریز آوردن اقلیت به همکاری. در کلمات دیگران آن را به آنها را پوشش همان پدر سروری?
ارسال شده توسط oddman در 10:49 AM در فوریه 16 [1 علاقه]

آنها به نظر می رسد elided مرحله تعریف که آنها همدردی با. یا احتمالا تفاوت بین empathizing با کسی و انجام کاری برای کاهش درد خود را (گفت: شیرماهی به نجار).
ارسال شده توسط گلوله کردن در 10:53 AM در فوریه 16
 _____ _____ / \ / \ / \ / \
/ شما \_____/ است \_____ \ / \ / \ \ / \ / \ \_____/ فرایند \_____/ همچنین \_____ \ / \ / \ \ / \ / \ \_____/ \_____/ نژادپرستانه \ \ / \ / \_____/

ارسال شده توسط scruss در 10:55 AM در فوریه 16 [2 علاقه]

یک دسته از دره سیلیکون dorks به دنبال در یک محل مانند گینسویل و تصمیم گیری آنها نیاز به شروع با شد بازسازی این شهر , لوگو, نام تجاری, وب سایت? من حدس می زنم آنچه در طراحی واقعا بدان معنی است که تنها به دنبال کلیدهای خود را در زیر خیابان نور به دلیل این که نور بهتر است.
ارسال شده توسط lefty گربه خوش شانس در 11:05 AM در فوریه 16

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de