مطالعه می بیند ‘شدید و حاد اورژانس برای جهان در coronavirus همه گیر

لندن — جهان چهره “شدید و حاد” اورژانس با توجه به همه گیر ناشی از کوروناویروس ملی و پاسخ ها در هفته های آینده حیاتی خواهد بود به مسیر خود گیر یک گروه پیشرو از دانشمندان گفت: در روز پنج شنبه.

اگر هیچ کاهش اقدامات و سیاست های گرفته شده از COVID-19 شیوع بیماری باعث 7.0 میلیارد عفونت و 40 میلیون مرگ و میر در سطح جهان در این سال دانشمندان گفت: از امپریال کالج لندن گفت.

اما اگر استراتژی کاهش در حال اجرا است که قادر به محافظت از سالمندان از طریق 60 ٪ کاهش در ارتباطات اجتماعی و آهسته اما نه قطع انتقال بیماری با 40 درصد کاهش در ارتباطات اجتماعی به صورت گسترده تر مردم که بار بیماری می تواند به نصف کاهش دهد صرفه جویی 20 میلیون زندگی می کند.

“اما ما پیش بینی است که حتی در این سناریو سیستم های سلامت در همه کشورها خواهد بود به سرعت غرق گفت:” گزارش 12th مطالعه انجام شده توسط این تیم تحقیقاتی پس جدید کروناویروس اولین ظهور در ووهان چین در ماه دسامبر.

“این اثر به احتمال زیاد اکثر شدید در درآمد پایین تر تنظیمات که در آن (خدمات درمانی) ظرفیت پایین است.”

محققان به رهبری نیل فرگوسن استاد ریاضی زیست شناسی گفت: تجزیه و تحلیل آنها نشان می دهد بهداشت و درمان تقاضا در سراسر جهان تنها می تواند نگه داشته و در سطوح قابل کنترل با “تصویب سریع بهداشت عمومی اقدامات … شبیه به کسانی که به تصویب رسید در بسیاری از کشورها” از جمله تست و انزوا از موارد و گسترده تر اجتماعی فاصله گرفته است.

فرگوسن 10 مطالعه منتشر شده در اوایل این ماه دیده می شد به عنوان یک کلید عوامل موثر در آن در حرکت دولت در بریتانیا و اروپا در زمان به افزایش اجتماعی فاصله اقدامات سفت و مستندات در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری همه گیر.

این مطالعه یک مدل ریاضی و تحلیل آن با استفاده از داده ها و برآورد برای پیش بینی پتانسیل نتایج نشان داد که در بهترین سناریو اگر کشورها در سراسر جهان پیاده سازی استراتژی سرکوب اولیه و حفظ آنها برخی از 38.7 میلیون زندگی را می توان نجات داد.

“سرکوب استراتژی نیاز به نگهداری در برخی از شیوه تا زمانی که واکسن یا درمان های موثر در دسترس برای جلوگیری از خطر ابتلا به بعد شیوع” فرگوسن تیم نوشت: در خلاصه ای از مطالعه خود را یافته است.

“تاخیر در اجرای استراتژی برای سرکوب انتقال منجر به نتایج بدتر و کمتر زندگی را نجات داد” به آنها اضافه شده است. (گزارش شده توسط کیت Kelland ویرایش توسط Alexandra هادسون)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>