Subpar پارک: نشان دادن یک ستاره Yelp از بررسی از پارک های ملی ایالات متحده

کهربا به اشتراک گذاری که قرار بود به رسم همه 62 ما پارک ملی اما می خواستم یک پیچ و تاب و منحصر به فرد. هنگامی که او در بر داشت یک ستاره Yelp از بررسی (Mother Jones; قبلا), او تا به حال یک طرح: Subpar پارک (Instagram و اطلاعات بیشتر در حوصله پاندا). نیز وجود دارد یکی دیگر از 20 یک ستاره Yelp از بررسی مشخص شده توسط Backpackers.com زوج با عکس از پارک. لذت بردن از “شگفت آور و وحشت زده دریاچه” یا (re)نظر بازدید “یک سوراخ. بسیار بسیار بزرگ سوراخ است.” اما هشدار داد: “آنها افزایش قیمت ها.” همچنین “وجود اشکالات و آنها شما را نیش می زنند در صورت خود را.” آن را احتمالا بهترین فقط به ماندن در داخل. “آیا به نفع خودتان و فقط گوگل ‘زیبا طلوع’ و نجات خود را از ناامیدی.”
ارسال شده توسط گه نور دزد (19 نظرات کل) 11 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
این حلقه ها کاملا واقعی به عنوان یک پدر و مادر از نوجوانان است.
ارسال شده توسط wenestvedt در 1:22 PM در مارس 4
این شگفت انگیز است. این تصاویر فقط کامل است.
ارسال شده توسط tobascodagama در 1:26 PM در مارس 4 [1 علاقه]
وجود اشکالات و آنها شما را نیش می زنند بر روی صورت خود

این یک بار من در خم بزرگ در اوایل تابستان بود و ما پیاده روی تا اموری اوج و زمانی که ما یک راه درختان بود ladybugs. نمی خواهم فقط چند ladybugs یا عادی تجمع ladybugs اما درختان بودند خزنده با ladybugs و به هر حال نکته این است

یک لیدی باگ بیت من

هنوز یک پارک خوب باشی. خواهد پرش مانند یک مرغک پایین بزرگ تلماسه در برابر غار در Boquillas کنین دوباره.
ارسال شده توسط GCU شیرین و پر از فیض در 1:34 PM در مارس 4 [1 علاقه]

بسیاری از مردم فقط نمی تواند مفهوم پارک های ملی است.

که می شود گفت, من بیش از حد پیدا گراند کانیون خسته کننده به عنوان گه چون من لازم نیست که زمان برای پیاده روی کردن و/یا شناور آن است.

اما برخی از این yelp از بررسی در حال ساخت من عصبانی…
ارسال شده توسط Windopaene در 1:34 PM در مارس 4

خوبه این من می خواهم به آغوش یک پارک رنجر.

به طور خاص, تکاور در اعطای گرو در کینگز کنیون من دیدم در پاییز گذشته در یک سفر کمپینگ. او توضیح به کسی که جاده را به سرو بیشه و جاده ها پایان 30-برخی مایل طولانی و بسیار پیچ در پیچ است و هیچ گاز موجود در راه, بنابراین مطمئن شوید که به یک مخزن پر قبل از اینکه شما را ترک. این فرد با صدای بلند آهی کشید و گفت: “ارزشش را دارد؟” رنجر – کمی به عقب گرفته شده – صاف تا نگاه کردن به فاصله و گفت: “خانوم این پارک ملی.”
ارسال شده توسط niicholas در 1:36 PM در مارس 4 [8 علاقه]

بله پارک ها وحشتناک است. بهترین فقط به دور ماندن از همه آنها را. تمام کسانی که اشکالات. هیچ فای یا نه!
ارسال شده توسط jquinby در 1:40 PM در مارس 4 [4 علاقه]
خوبه این من می خواهم به آغوش یک پارک رنجر.

آنها یک نوع خاص — به نحوی پیدا کردن یک منبع بی پایان از صبر و آرام اگر نه شور و شوق در چهره بی امان جمعیت tromping از طریق (یا بیش از) طبیعت بسیاری از آنها واقعا به نظر می رسد به درک همه سر و صدا از این مکان های شگفت انگیز.

هیچ فای یا نه!

اوه پس شما بوده ام به آیل رویال پارک ملی? و یا آن را بزرگترین پارک ملی? 😉
ارسال شده توسط گه نور دزد در 1:44 PM در مارس 4 [1 علاقه]

وجود یک مار در بوت!
ارسال شده توسط zzazazz در 1:44 PM در مارس 4 [1 علاقه]
آنچه مردم انتظار کارناوال ،
ارسال شده توسط: tiny ماهی تابه در 1:44 PM در مارس 4
من بیش از حد پیدا گراند کانیون خسته کننده به عنوان گه چون من لازم نیست که زمان برای پیاده روی کردن و/یا شناور آن

اگر شما به خودتان پیدا کنید در این بخش از جهان در راه رفتن از بازدید کننده های اصلی مرکز به زاهد گوشه نشین بقیه هم خوب است. مقدار زیادی از وقت با هیچ کس در عرض چند صد فوت از شما. این دیدگاه به آرامی تغییر میکند. شما می توانید یک بستنی هنگامی که شما به زاهد گوشه نشین ، بسیار مطمئن شوید که آن را کمتر از 10 مایل است.
ارسال شده توسط GCU شیرین و پر از فیض در 1:47 PM در مارس 4 [2 علاقه]

من دیده ام برخی از این قبل از, اما من با صدای بلند خندید در “آنها به افزایش قیمت!”

ده سال پیش من به اندازه کافی خوش شانس به انجام 5 روز قایق سواری در سفر از طریق گراند کانیون. پیاده روی کردن خسته کننده است, آن را به عنوان سخت تر به راه رفتن در سراشیبی 10 ساعت از آن را به نظر می رسد! سخت در زانو. اما: اى مرد آن را به ارزش آن است. شما فکر می کنم شما ببینید, دره عمیق و باریک از لبه? شما فکر می کنم شما نگاه کنید به پایین و بعد از پایین رفتن برای پنج ساعت ؟ مطمئنا ما باید رسیدن به رودخانه به زودی درست است ؟

ده دقیقه راه رفتن پایین. دیدن رودخانه کلرادو که در آن نقطه بود شاید بیشتر خوشحال من همیشه در زندگی من است. پیاده روی پایین شروع می شود سرد-سرد اما زمانی که شما در رسیدن به پایین (دوباره): از 10 ساعت پیاده روی در واقع پایین خشن معادل پله ها) آن را بیش از 100 درجه است. همه چیز. است. فک. انداختن. به مدت پنج روز آن را فک انداختن. احساس بودن کوچک احاطه شده است که عظمت نمی تواند اغراق آمیز باشد و من تحت پوشش با برجستگی تایپ این. ما خواب در باز, در نرم, سواحل شن و ماسه. وجود چادر اما شب درجه بود احتمالا 75 و استخوان خشک و هنوز هم—به طوری که بدون نیاز. صفر حشرات. دمای هوا در طول روز بیش از 100 آب دمای زیر 60. بنابراین شما در آب آبیاری و شستشو در آب و فرار سوزاننده تپش گرما در سایه دره عمیق و باریک و در آب یخ زده است. همه چیز که می رود به دره عمیق و باریک (به جز ادرار) می آید از دره عمیق و باریک, بنابراین شما اجابت مزاج در مهمات-جعبه با یک صندلی توالت و سپس تکان برخی از آهک در ظروف سرباز یا مسافر خود و اجازه دهید دیگران به نوبه خود.

این rafts برگزار می شود مقدار زیادی از لوازم و مانند 30 نفر در هر. این بود که مانند فیلم Deliverance. هنوز رپیدز می و گاهی اوقات فراموش تلنگر همه چیز. بزرگترین مشکل من این بود پس از پنج روز از نشستن در یک قایق در گرمای سوزان (تعداد زیادی از سایه هر چند از دیواره دره)… سپس پسر با آنچه احساس می کند مانند آب یخ هنگامی که شما ضربه سریع… اجازه دهید فقط می گویند آن می شود.

آخرین روز ما وجود دارد یک رعد و برق ضربه. آن را نمی رسیدن به این پایه از دره عمیق و باریک (که چگونه ذهن bogglingly بزرگ از آن همه است) اما تندر انعکاس در دره عمیق و باریک ساخته شده من ببینید که چگونه عصبانی خالق خدایان ممکن است سرزنش شود. و شاهد جمع آوری آب باران flash-سیل از بالا و ساقه مانند تایتانیک firehose صدها پا سربار واقعی بود پاک کردن حافظه.

راهنماهای ما منتقل شده بخش عمده ای از منابع و پخته شده وعده های غذایی ما و من هرگز احساس بیشتر شبیه به یک مرطوب-دستمال کاغذی نرم و انسان هنگامی که در نزدیکی آن بچه ها. آنها واقعا خوب بودند هر چند! و آشپز خوب! تابستان که فصل گردشگری و آنها را به صرف زمستان گذر گاه دانشمندان و زمین شناسان و مانند آن به داخل و خارج از دره عمیق و باریک. من نمی توانم تصور کنید که چگونه سخت سفر (چند سال) بود که در 40 درجه باران. من دچار به فکر می کنم. این دیدن و دشوار هستند— به طور جدی دشوار است. آنها تقریبا همه از این کار پابرهنه هم به عنوان صندل در راه آنها به من گفت.

گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی را بدون ترس از انسان پایین وجود دارد. سنجاب ها در دنباله پایین می دانیم انسان و ببینید ما به عنوان جهان بزرگترین مکنده. این سنجاب ها در اندازه گربه های کوچک و صفر ترس است. آنها را از حالت زیپ خارج بسته و صعود بر شما اگر شما در حال غذا خوردن آنها می دانند که شما باید. ما بر یک آبشار که شده باید 20 طبقه بالا. آن را سخت برای به دست آوردن یک حس چگونه چیزهایی هستند چرا که همه چیز فقط عظیم الجثه سنگ قرمز. اما تپش آب در پایه سقوط دیوانه بود. شما نمی تواند نزدیک تر از 30′ به آن مقاومت فقط تحت فشار قرار دادند شما را و زدم پایین. ما یک سفر روز مثل این هر روز به یک منطقه با آب تازه– عاشق نگه گردشگران سرد و هیدراته #1 کار ،

صداهای شدید? آن بود اما جوانترین مسافر وجود دارد 9 سال دختر قدیمی و قدیمی ترین همکار او در 70s به. پس از آن شدنی اگر شما در معقول شکل/سلامت.

OK من گرفته ام تا به اندازه کافی از موضوع ، با تشکر برای این پست.
ارسال شده توسط SoberHighland در 1:49 PM در مارس 4 [12 علاقه]

Re: wifi – در اعطای گرو متعددی وجود دارد از ما فرز در اطراف رنجر ایستگاه – فقط وای فای برای miles – تلاش برای ارسال متون و غیره. و در یک نقطه متفاوت رنجر گفت: “همه شما خوش آمدید برای استفاده از wi-fi نیمکت سمت راست در خارج از پنجره در اینجا اگر شما می خواهید از مواد غذایی و نوشیدنی های مجاز در ساختمان” – این آخرین بخش آن مربوط توسط او زود گذر لحظه های تیز در فنجان قهوه.
ارسال شده توسط niicholas در 1:50 PM در مارس 4
فقط می خواهید برای اضافه کردن: راهنماهای و خدمات پارک انجام یک کار فوق العاده ای. من شوخی نمی کنم: به مدت 5 روز از طریق آن محل ما را نمی بیند و تنها یک قطعه از زباله. آن را نگه داشته است, بی عیب و من امیدوارم که همچنان ادامه دارد.
ارسال شده توسط SoberHighland در 1:54 PM در مارس 4
Jellystone: هیچ خرس های زیبا در دامن و کلاه با pick-a-nik سبد. ناامید کننده است.
ارسال شده توسط theora55 در 1:58 PM در مارس 4 [1 علاقه]
من کلیک لینک آماده برای به دست آوردن تمام GRAR-y اگر وجود دارد هر چیزی بد در مورد پارک ملی دره کویاهوگا. اما ورود به آن است “بسیار بسیار بسیار بسیار گل آلود است. بسیاری از گل.” رفته برای پیاده روی امروز در ناهار که بسیار بسیار بسیار بسیار درست است.
ارسال شده توسط slogger در 2:03 PM در مارس 4
این شگفت انگیز است. آنها تا زمین کامل است.
ارسال شده توسط GuyZero در 2:06 PM در مارس 4
اواخر توجه داشته باشید: Subpar پارک می آید از طریق Mltshp.
ارسال شده توسط گه نور دزد در 2:12 PM در مارس 4 [1 علاقه]
من یک گراند کانیون فن. احمق وارونه رسانه کوه. خمیازه می کشند. اما من می دانستم که رفتن من فکر می کنم بخشی از تقصیر را به گردن می گذارد در پای هر کس که سیاهی پارک های ملی به عنوان پایان همه و همه. آره, برای, برخی, فرض کنید شما مانند کوه ها و دریاچه ها و درختان. من شخصا نمی تواند به آنها بنابر این من هستم رفتن به underwhelmed. من پیدا دره شهری به مراتب جذاب تر از آنهایی که طبیعی است. که خوب ما همه چیز متفاوت است.
ارسال شده توسط کیت استعداد در 2:19 PM در مارس 4
یک لیدی باگ بیت من

آیا شما یک شته?
ارسال شده توسط GenjiandProust در 2:26 PM در مارس 4

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im