روز یکشنبه آب و هوا-ترافیک: یک روز گرم رود اما بسیاری از ماندن در خانه

آتلانتا در گرم آب و هوا انتظار می رود که به چوب در اطراف از طریق آخر هفته هر چند بسیاری خواهد شد به احتمال زیاد انتخاب می کنید به ماندن در خانه و جلوگیری از جمعیت زیادی.

شنبه در صدر 80 درجه در این شهر و در حالی که یکشنبه نخواهد بود کاملا به عنوان گرم آن باید بماند خوب برای بسیاری از روز کانال 2 اخبار هواشناس Eboni Deon گفت.

برخی از نور بعد از ظهر دوش می تواند خود را از راه جنوب به شمال کوه گرجستان به عنوان یک جبهه گرم حرکت می کند, او گفت:, پس از آن ممکن است بهترین به یک چتر دستی فقط در مورد.

“آن را به عنوان حرکت جنوب ما باید برخی از بعد از ظهر دوش احتمالا حتی برخی از جدا شده طوفان آن را به عنوان اسلاید در امتداد این جبهه”Deon گفت.

آتلانتا در بالا است که انتظار می رود به حدود 70 درجه جلوتر از خیلی عمده استراحت در صبح روز دوشنبه.

“ما هنوز در حال رفتن به احساس آن springlike دمای اما نمی توان آن را کاملا به عنوان گرم به عنوان (شنبه)” Deon گفت.

این ایام کار در هفته به احتمال زیاد خواهد شد به سرد شروع به عنوان یک گوه حرکت در بیش از مترو آتلانتا در استان ها, او گفت:. روز دوشنبه دمای نمی رود به آن را از 50s.

که آب و هوای خنک باید کوتاه زندگی می کردند, اما, به عنوان درجه حرارت به گزاف گویی در روز سه شنبه و چهارشنبه به بالا نزدیک به 70. متاسفانه, مرطوب, آب و هوا انتظار می رود به بازگشت در اواسط هفته با آوردن آن احتمال باران هر روز از طریق شروع از آخر هفته آینده.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im