روز یکشنبه آب و هوا-ترافیک: سنگین طوفان گردباد ممکن است انتظار می رود در عید پاک

امسال عید پاک یکشنبه می تواند شامل سنگین طوفان مخرب بادها و حتی امکان گردباد در سراسر برخی از نقاط شمال گرجستان.

اکثر ساکنان در حال حاضر پناه در خانه های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 اما برخی از خانواده ها می تواند در نهایت نیاز به پوشش در حمام و زیرزمین یک شبه برای محافظت از خود از آب و هوایی شدید.

سنگین ترین طوفان نباید رسیدن به مترو آتلانتا تا جمعه شب یا اوایل صبح روز دوشنبه اما وقتی آنها می رسند آنها انتظار می رود را به باد بیش از 60 مایل در ساعت, تگرگ های بزرگ و احتمالا حتی گردباد کانال 2 اکشن اخبار هواشناس Eboni Deon گفت.

مرتبط با: نگاه به آینده: دستخوش توفان و گردباد ممکن است در عید پاک

طوفان همچنین می تواند تولید بارش شدید باران منجر به سیل در بخشهایی از دولت که مستعد ابتلا به جاری شدن سیل. تا 2 اینچ است که ممکن است در برخی از مناطق Deon گفت.

“ما در انتظار یک آب و هوایی شدید از شیوع پایین دره می سی سی پی تمام راه را به شمال گرجستان,” او گفت: “به خصوص در اواخر شب و یک شب … می دانم که در آن شما خواهد شد در صورتی که آب و هوایی شدید حملات خود را در منطقه و نیز راه گرفتن هشدار آب و هوا برای شما فرستاده می شود.”

با توجه به آخرین پیش بینی شدید آب و هوا انتظار می رود که تاثیر گرجستان غربی استان ها بیشتر است.

این طوفان های سنگین انتظار می رود برای ادامه به دوشنبه صبح قبل از یک جبهه سرد حرکت می کند در مدت کوتاهی پس از طلوع آفتاب و پاک کردن همه چیز.

در حالی که بسیاری از کلیساها در سراسر گرجستان خواهد بود جریان عید پاک خدمات آنلاین برای محافظت از محله های کشیش نشین از coronavirus هیچ ایالتی ممنوعیت جلوگیری از جماعت از جمع آوری در فرد است.

بیشتر: هیچ ممنوعیت خدمات اما کمپ خواستار ماندن در منزل برای عید پاک در میان COVID

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ معوق به حکم دولت شبان هر چند او خواست گرجی به عبادت تنها به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن.

“به همه گرجی جشن عید پاک در این آخر هفته من شفاعت با شما به شرکت در هر گونه خدمات در فرد” کمپ گفت: در بیانیه منتشر شده توسط دفتر او. “اگر شما در خدمات عبادت در فرد شما را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus — به طور بالقوه با به خطر انداختن زندگی خود را زندگی همسایگان خود و عزیزان خود را.”

هنگامی که باران حرکت می کند, صبح روز دوشنبه, بقیه روز را انتظار می رود که ابری و خشک با اوج در اواسط 70s.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه .

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im