روز یکشنبه آب و هوا-ترافیک: آخر هفته گرما همچنان ادامه دارد اما بعد از ظهر دوش رود

Summerlike درجه حرارت باید چوب از طریق مانده از آخر هفته طولانی هر چند احتمال باران را افزایش می دهد در پنج شنبه و جمعه.

روز یکشنبه حرارت هوا انتظار می رود که برای رسیدن به نزدیک به 90 درجه در مترو آتلانتا و آن را احساس بسیار گرم خارج از کانال 2 اخبار هواشناس Eboni Deon گفت.

نیز وجود دارد یک فرصت است که بعد از ظهر دوش می تواند قرار دادن یک دمپر در آن برنامه های آخر هفته.

پس از یک عمدتا خشک شنبه آخرین پیش بینی خود خواستار 40 درصد احتمال بارش باران در نیمه دوم تعطیلات آخر هفته Deon گفت. دوش به احتمال زیاد نمی خواهد پاپ تا اواخر بعد از ظهر یا اوایل شب تا کسانی که به دنبال دریافت خارج از منزل ممکن است بخواهید برای برنامه ریزی فعالیت های خود را کمی پیش از آن در روز.

“قبل از آن در روز شما را بهتر” Deon گفت. “این رفتن به یک summerlike الگوی با کسانی که پاپ آپ رگبار و طوفان در بعد از ظهر و شب.”

به عنوان روز کسانی که برنامه ریزی یک روز یادبود کباب یا یک بعد از ظهر در دریاچه ممکن است بخواهید به تجدید نظر به عنوان فرصتی گسترده باران افزایش به 60 درصد.

“روز یادبود فقط به نظر نمی آید که بزرگ. چرا که ما در حال انتظار برای دیدن و حتی بیشتر باران در این منطقه است.” Deon گفت. “این انتظار را به چوب در اطراف تقریبا در تمام طول روز طوری نگه دارید که در ذهن خود را برای فعالیت در فضای باز.”

دوشنبه نیز باید در حدود 5 درجه سردتر و با بینی بالا فقط 83 با توجه به آخرین پیش بینی است.

در حالی که آن را به طور معمول مشغول سفر آخر هفته بسیاری از خانواده ها تصمیم گرفته اند به ماندن در خانه در این سال در میان COVID-19 بیماری همه گیر. که به معنی آتلانتا interstates به احتمال زیاد نمی تواند به عنوان شلوغ به عنوان آنها به طور معمول این زمان از سال است.

مربوط به: تعطیلات تابستان در انتظار نگه داشته در طول همه گیر

گرجستان در بخش حمل و نقل است به حالت تعلیق در اکثر roadwork در طول تعطیلات آخر هفته اما هنوز هم وجود دارد برخی از پروژه های در جریان است که می تواند باعث تاخیر برای رانندگان است.

که شامل I-285/Ga. 400 تبادل پروژه GDOT گفت, هشدار به رانندگان انتظار ساخت و ساز مرتبط با خط بسته شدن در طول شبانه ساعت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de