‘حقیقی’ 24 ساعت به صورت یوگا را گرگ McGarity و ثانیه تصمیم گیران

“چه چیزی تغییر کرده است, NBA در حال حاضر دو بازیکن را تایید کرد با این ویروس گفت:” McGarity که در آن زمان هنوز جلسه با SEC رهبری در Omni هتل در مرکز شهر نشویل. “پس NBA به حالت تعلیق در فصل خود و ما شاهد یک موج دیگر تصمیم گیری های انجام شده به حالت تعلیق در جاهای دیگر. من فکر می کنم شواهد قاطع بود که نیاز به اتفاق می افتد و که در آن ما به پایان رسید.”

است که آنچه را که از حوادث دو روز گذشته خیلی قابل توجه است. شرایطی نیست تغییر روز به روز بلکه ساعت به ساعت. در زمان McGarity بود مصاحبه شد دولت هیئت مدیره از رجنت اعلام کرده بود که دانشگاه گرجستان است که در رخصتی بهار خواهد سر کلاس طبق معمول دوشنبه. دو ساعت بعد از رخصتی بهار تمدید شد دو هفته.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

گرجستان را گرسنه طرفداران فوتبال بزرگترین نگرانی درباره لغو شد و احتمالا بیش از اینکه Bulldogs’ بهار عمل خواهد هنوز شروع سهشنبه به عنوان برنامه ریزی شده.

“من به صحبت کربی (هوشمند). او هنوز هم به خارج از شهر. اما ما هنوز در حال برنامه ریزی بر روی آن در این لحظه” McGarity گفت.

اما این چیزی نیست. که به راحتی می تواند تغییر در 24 ساعت آینده – تی دقیقه است.

McGarity پاسخ برخی از سوالات برای مجله آتلانتا قانون اساسی در نشویل در روز پنج شنبه قبل از پیوستن به UGA جمهور Jere مورهد و گرجستان تیم بسکتبال خود را برای پرواز چارتر به آتن.

در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند:

س: چگونه شما را توصیف آنچه شما درگیر شده است در اینجا گذشته از 30 ساعت ؟

یک: خوب آن بوده است تا حقیقی. خوشبختانه ما همه با هم بودند در حال حاضر. شما تا به حال تمام تبلیغات خود را و اکثریت خود را رئیس جمهور در اینجا به عنوان آن بود. بنابراین ما قادر به دیدار چهره به چهره و بحث در مورد هر موضوع قابل تصور است. کمیساریای (گرگ سنکی) انجام یک کار بزرگ از جمع آوری اطلاعات و برقراری ارتباط با دیگر کنفرانس کمیسیون و NCAA بنابراین ما قادر به یک مقدار زیادی از اطلاعات در یک مکان و با همه وجود به آن بحث چهره به چهره و تصمیم گیری آگاهانه است که در بهترین منافع و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و طرفداران و همه درگیر.

Q: آیا شما بچه ها تصمیم گرفت که چگونه قهرمانی و NCAA اسکله و چنین تصمیم گرفته خواهد شد با بسیاری از وقایع و بازی لغو شدن برای چنین مدت طولانی?

یک: تمام کسانی که راه حل خواهد بود کار می کرد در هفته های آینده. در اصل آنها احتمالا درمان مثل rainouts. اما ما بدست نمی به آن سطح از جزئیات و در عین حال به دلیل آنچه مهم بود و تصمیم گیری در این مسابقات است. ما همچنین پیگیری تیم در نیومکزیکو (در NCAA داخل سالن قهرمانی). ما در حال میزبانی مسابقات قهرمانی NCAA در هفته آینده. بنابراین در حال حاضر ما در حال pivoting به رویدادهای دیگر. رفتیم جلو و معلق واقعا فقط مبتنی همه چیز تا مارس 30.

پرسش: در مورد NCAA شنا و غواصی قهرمانی در رامزی مرکز هفته آینده ؟

A: خوب, کسانی که گپ به کارگردانی حوادث, بنابراین ما در حال اقامت در تماس با آنها است. کریستی Purks و کارکنان به ماندن در ارتباط مستمر با NCAA است. در حال حاضر این طرح به انجام آنها بدون تماشاگر. (ارشد معاون میلادی) جاش (بروکس) در نیومکزیکو با این تیم برای نظارت بر وضعیت. وجود دارد بدون تماشاگر وجود دارد در حال حاضر, اما من نمی دانم که آیا آن تغییر خواهد کرد یا نه. من مطمئن هستم که تعیین خواهد شد به زودی در تمام آن.

س: چه بعدی برای شما ؟

یک: ما کار تلفن. ما مقدار زیادی از اطلاعات برای جمع آوری و توزیع به طرفداران ما و هواداران است. ما فقط در حال رفتن به سعی کنید به عنوان یک منبع اطلاعات برای هر گونه سؤال که آنها باید. که در مورد همه ما می توانید انجام دهید در حال حاضر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im