شک در کاوینگتن دو تیراندازی در حال حاضر چهره اتهام قتل

یک کاوینگتن زن بود که پس از دستگیری به پلیس گفت: او به ضرب گلوله او فرزند پدر و دوست دختر جدید خود را چهارشنبه گذشته در حال حاضر چهره اتهام قتل.

مقامات واصل جدید اتهام 22 ساله Dalanna بیلی پس از درگذشت دختر, Covington, سخنگوی پلیس افسر جاستین Stott گفت: AJC.com.

افسران در پاسخ به Fieldcrest پیاده آپارتمان در مدت کوتاهی قبل از 9 بعد از ظهر پس از دریافت یک تماس در مورد تیراندازی دو. آنها دریافتند یک مرد که بوده است به ضرب گلوله در شانه و یک زن داخل غرق ماشین که به ضرب گلوله در سر AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: زن به اتهام تیراندازی و شوهر در اختلاف داخلی در کاوینگتن

زن و شوهر شناخته شدند 20 ساله deshawn می گریسون و 27 ساله لا’Peachah نش. افسران ارائه کمک به قربانیان تا امدادگران وارد و گریسون و نش شد, پرواز به آتلانتا مرکز پزشکی.

نش نگه داشته بود در حمایت از زندگی برای چند روز پس اندام می تواند اهدا محققان گفت. گریسون می رود که برای زنده ماندن, اما هنوز روشن نیست که بعد از ظهر چهارشنبه اگر او تا به حال منتشر شده از بیمارستان است.

پلیس گفت: تیراندازی مرگبار در نتیجه یک استدلال که صورت گرفت بین بیلی و گریسون پس از بیلی نشان داد تا در آپارتمان پیچیده با 11 ماهه کودک است.

به عنوان دو استدلال نش اقدام به درایو دور, پلیس گفت:. هنگامی که او بیلی گفته جیبش اسلحه و باز آتش زدن نش و Grayson. Stott گفت نش سقوط ماشین در پارکینگ پس از تیراندازی.

بیلی در زمان فرزند او و سمت چپ صحنه در یک سال 2003 هوندا, به گفته پلیس. با کمک یک پلاک خوان مقامات قادر به ردیابی او به شوالیه مسافرخانه متل در Panola جاده در شهرستان دکالب.

افسران منتظر خارج متل برای چند ساعت قبل از بیلی آمده از اتاق با کودک پنج شنبه صبح Stott گفت. او دستگیر شد و کودک بود آسیبی نرساند. کارآگاهان همچنین بهبود تفنگ اعتقاد بر این است که در تیراندازی به گفته پلیس.

بیلی در حال حاضر چهره یک تعداد از قتل در علاوه بر این به تعداد تشدید حمله سوابق نشان می دهد. او همچنان برگزار می شود و بدون پیوند در نیوتن زندان شهرستان است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im