مشکوک کارتل ضربات پنالتی می کشد 19 در شمال مکزیک

سیوداد خوارس ٬ چیئوائوا — یک در ضربات پنالتی مشکوک بین کارتل مواد مخدر قاتل کشته شدن 19 نفر در شمال مکزیک ایالت چیهواهوا دولت گفت: در روز شنبه در یکی از این کشور بدترین شیوع خشونت باند این سال است.

“آنها دو گروه های جنایی مبارزه با بیش از مسیرهای قاچاق مواد مخدر به ایالات متحده” چیهواهوا دادستان کل کسر پنیچه و گفتگو کرد.

نیروهای امنیتی در بر داشت 18 بدن در شب جمعه در محل تیراندازی در شهرداری مادرا و یک مرد زخمی برداشت در صحنه بعد از جراحات وارده درگذشت, دولت دادستانی کل در بیانیه ای گفت.

آنها همچنین امن 18 طولانی سلاح گرم دو دستگاه خودرو و دو نارنجک بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که جستجو برای مردان مسلح و بررسی در سایت قرار گرفت ادامه دارد.

رسانه های محلی گزارش دادند که افراد مسلح وابسته به گروه های مرتبط با خوارز کارتل و رقیب کارتل سینالوآ که پنیچه گفت درست بود.

روز جمعه رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: خشونت در میان گروه های جنایی است و همچنان با وجود شیوع کروناویروس جدید در کشور است.

“به نظر می رسید در اواخر ماه مارس زمانی که coronavirus حال گسترده تر تبدیل شده که ما را به یک کاهش قابل توجهی (در خشونت” لوپز Obrador گفت. “متاسفانه آن را روشن نمی کردن که در راه است.”

در سال گذشته مشکوک کارتل مواد مخدر خللی سه زن و شش فرزند همه اعضای یک آمریکایی-مکزیکی مورمون جامعه در یک روز, حمله به آنها سفر با ماشین در شمال ایالت سونورا. (گزارش شده توسط خوزه لوئیس گونزالس دیو گراهام و استفانی Eschenbacher; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im