معلق APD افسر برای دیدار با رئیس در مورد وضعیت کار پس از جنایت بازداشت

یک پلیس آتلانتا سرپرست که چهره به اتهام جنایت پس از متهم به هدف قرار دادن یک همکار افسر با ماشین و گاز گرفتن او را دیدار با رئیس اریکا سپر هفته آینده به یادگیری در مورد وضعیت شغلی.

سرهنگ Sharonne آنت اسب شده و در مرخصی استحقاقی اداری پس از آوریل 10 حادثه آتلانتا سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت. او گفت: سپر را تعیین خواهد کرد اسب اشتغال وضعیت به پرونده او همچنان ادامه دارد.

اسب اتهامات عنوان شده علیه از انسداد تشدید حمله باتری و تخلف از سوگند توسط یک افسر با توجه به Fulton County Jail سوابق. او خودش در مارس 14 قبل از اینکه منتشر شد در $20,000 باند بعد از آن روز.

اسب متهم است که وارد شدن به یک درگیری با افسر Joel پل کورتیس بود که کاری خارج از وظیفه ترافیک کار در نزدیکی Wells Fargo Bank در 3820 اردوگاه نهر پارک وی AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: آتلانتا سرپرست پلیس متهم به گاز گرفتن همکار افسر هدف قرار دادن او را با ماشین

اسب حاضر به پیروی ریچاردسون سفارشات و به پایان رسید تا ضربه او را با ماشین او کامپوس قبلا در انتشار اخبار گفت. ریچاردسون سعی به حذف اسب از وسیله نقلیه است که زمانی که او گفته بیت دست خود را.

پس از درگیری, اسب شناسایی شده خودش را به عنوان یک آتلانتا افسر پلیس, انتشار گفت.

او استاد راهنما در فرودگاه حوزه کار کرده است و برای این بخش از جولای سال 1997.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>