سویفت به رقابت برای ‘top’ دوباره در پیش نویس NFL وضعیت

تیلور زد 40 yard dash در 4.39 ثانیه و سریع فرار آن در 4.48 ثانیه است که هنوز هم فروزان سریع در NFL سراغ ترکیب که به این نتیجه رسیدند یکشنبه.

“من باید سریع به عنوان (گرجستان) بازیکن برتر در حال اجرا به عقب” پیش نویس NFL تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “او مرا به یاد بسیاری از DeAngelo ویلیامز زمانی که او بیرون می آید. او را جمع و جور اما او صبر, چشم انداز و سرعت. او واقعا می تواند رها کردن شانه خود را و قدرت از طریق پردازد. او در دور اول پشت به من در این پیش نویس است.”

ویلیامز تدوین شد در دور اول از سال 2006 پیش نویس توسط پلنگ. او با بازی در 11 فصل و رفت و به یک نرم افزار کاسه در حالی که با عجله برای بیش از 1000 متری در دو فصل.

شاهین به شدت scouted از پشت در حال اجرا با حداقل 14 مصاحبه اما سریع بود و در میان آنها نیست. او بازدیدکننده داشته است با بوفالو و میامی است.

“من سه به پایین برگشت و من می توانید انجام دهید هر آنچه من خواسته به انجام” Swift گفت. “خدا به من یک مقدار زیادی از توانایی. من نمی که مسلم را. من سخت کار هر روز من یک رهبر است.”

در حال اجرا به عقب موقعیت است که در این پیش نویس است. تیم ها می دانند که آنها می توانید پیدا کردن کیفیت در حال اجرا پشت سوم و چهارم از دور.

“وجود دارد یک مقدار زیادی از پشت در این کلاس اما من فکر می کنم من بیشتر از همه کاره,” سریع گفت.

در حالی که در گرجستان, سریع, شد, پنجم در حال اجرا پشت در مدرسه تاریخ به عجله برای بیش از 1000 متری در back-to-back فصل است.

او 1,218 متری عجله و 216 دریافت و با مجموع هفت touchdowns فصل گذشته. کسانی که بالغ شده اند بسیار بالاتر بود Swift نه مجروح شده است در پایان این فصل است. او محدود به شش لمس و هشت مجموع نقش خود را در دو بازی آخر به دلیل کبود شانه.

سریع به سمت چپ مدرسه با 2,885 متری عجله و 666 متری دریافت. او در رتبه هفتم در گرجستان تمام وقت عجله لیست فقط پشت لارس تیت (3,017) و فقط جلوتر از سفید مورنو (2,734).

او لذت می برد زمان خود را در آتن.

“آنها به من اجازه داد و من را در موقعیت های مختلف” Swift گفت.

Swift یک ترکیب سرعت و قدرت.

“شما رو به سختی” سریع گفت: هنگامی که توصیف خود را در حال اجرا ، “شما باید مایل به حمله مهم نیست که چه کسی در حال آمدن است که از طریق سوراخ. که بخشی از این کار است. این چیزی است که من برای امضا. شما (باید) آماده می شود در همه زمان ها است.”

سویفت نمی کند الگوی بازی خود را پس از هر بازگشت در خاص است.

“من می خواهم به تماشای بسیاری از پشت” Swift گفت. “من می خواهم به تماشای Saquon (Barkley) همه از پشت که از طریق گرجستان است. همه آنها انجام یک کار بزرگ است. من می خواهم به تماشای آلوین Kamara و چگونه آنها با استفاده از او به عنوان به خوبی به عنوان مسیحی McCaffrey.”

سریع به پاسخ پرسش ها در مورد دوام او در فصل گذشته و توانایی های خود را برای تصاحب بازی.

“این یکی از سوالاتی است که مردم تا به حال گفت:” سویفت که دوست دارد برای رفتن به بولینگ در اوقات فراغت خود. “من قرار داده و در این وضعیت (متعدد) مقدار بار سال گذشته است. من فکر می کنم من موفق در این وضعیت است. این نوع از سرگرم کننده نشان, همه, جهان, من واقعا می تواند آن را انجام دهد.”

در حالی که در گرجستان سویفت توسعه برخی از عجیب و غریب در تمرین عادات.

“من کار می کنند و زمانی که همه چپ من خواهد آمد در مثل 1 یا 2 در صبح و کسی با من بیا به من پرتاب توپ” سویفت گفت: در مورد منحصر به فرد خود را offseason عادت.

صبح زود تمرینات حس به سویفت.

“من می خواهم خودم گاهی اوقات اقامت و من می خواهم فکر می کنم:” چرا که نه برو سعی کنید بهتر است چرا به انجام کاری می شود بهتر است؟’ “سویفت گفت. “من این نوع از شخص من هرگز اقامت من همیشه به دنبال به دست آوردن بهتر است.”

سویفت همچنین نشان داد رهبری در حالی که در گرجستان است.

“هنگامی که ما از دست به کارولینای جنوبی, من خواسته مربی (کربی) Smart اگر من می توانم آدرس این تیم قبل از این تیم نشست و به من گفت: بچه ها آنچه مورد نیاز بود و گفت:” سریع گفت.”زمانی که من صحبت می کنند آنها را گوش دهید. … چون من خودم انجام و در این زمینه من نگاه به عنوان یک مدل نقش برای بچه های جوان و کسی که آن را انجام حق. بنابراین زمانی که من صحبت آنها گوش بود.”

سویفت را وارد کنید NFL با سایش کمتر در پاهای خود را از تیلور که Badgers زد به عنوان یک اسب بارکش بازگشت.

سویفت به حال تنها 440 حمل بیش از کار خود را در حالی که تیلور تا به حال 926 حمل بیش از سه فصل به طور متوسط 309 حمل در هر فصل.

همچنین سویفت, گیر افتاد, 76 عبور برای 666 متری و پنج touchdowns. تیلور گرفتار 42 عبور برای 407 متری و پنج touchdowns.

“او می تواند گام راست و ارائه زود هنگام ثبات و تولید به عنوان کارآمد هر پایین با حمله rookie از سال بالقوه” با توجه به NFL.com پیش نویس تحلیلگر لنس Zierlein.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>