شنا هنوز هم سرگرم کننده به طوری آلیسون اشمیت یک چهارم بازی های المپیک در چشم

قبل از شروع سال 2008 NCAA شنا و غواصی قهرمانی 17-year-old آلیسون اشمیت نشسته با خودش. آن بود که او اولین دانشگاهی قهرمانی, نمایندگی گرجستان و او presumptive مورد علاقه در 200 و 500 حیاط freestyle حوادث.

گرجستان سر مربی جک Bauerle نزدیک بدانند او ارائه یک قطعه از عقل یا wisecrack به شل کردن اول-سال شناگر. او محبت با اشاره به او را به عنوان “اشمیت”یک نام مستعار است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر گرجستان تیم شنا در طول سال اول خود را. زمانی که او راه می رفت تا به او هنوز نشسته به تنهایی giggling. اشتباه Bauerle از او پرسید که چه می گذرد.

“من فقط فکر کردن در مورد چگونه سرگرم کننده این است که” اشمیت پاسخ داد.

مهم نیست که این مرحله بدون توجه به شرایط اشمیت همیشه به ارمغان آورد عفونی خوش بینی به هوا در اطراف او. او یک راه طولانی آمده از سال اول خود را در گرجستان و در حال حاضر حک نام خود را در میان جهان شنا نوابغ.

اشمیت سه بار المپیک, برنده مجموع هشت مدال شامل چهار طلا. موفقیت او در سطح بین المللی باعث می شود او تا چهارم انجام شده ایالات متحده زن شناگر همیشه.

با نزدیک شدن به بازی های المپیک 2020 در توکیو هنوز هم برنامه ریزی شده به عنوان برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-Aug. 9 با وجود نگرانی از COVID-19, اشمیت مناظر خود را در یک چهارم بازی های المپیک است. حتی هنوز هم او نیست درک آنچه او می تواند انجام.

“من بسیار سپاسگزار به 29 سال و هنوز هم به رقابت خواهند پرداخت. من به نوبه خود 30 درست قبل از مسابقات المپیک. زمانی که من بود جوان, در حال رشد, من فکر نمی کنم شنا در کالج بود فرصت” اشمیت گفت. “هنگامی که جک (Bauerle) رو در تماس با من که باز جهان کاملا جدید برای من است. من برای همیشه سپاسگزار همه درها که باز شد و همه از فرصت های این ورزش به من داده است.”

2020 المپیک نیست همیشه روی میز برای اشمیت. به عنوان او پریدند بیرون از استخر و پس از برنده شدن طلا در 4×200-متر آزاد رله در سال 2016 بازی های المپیک, اشمیت آماده برای آویزان کردن دختر سکسی در عینک و کلاه و حرکت می کند.

او در زمان بیش از یک سال و خاموش ماندن از استخر اما در ادامه پیگیری کارشناسی ارشد خود را در رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه ایالتی آریزونا. این اولین بار بود او شده است می خواهم قادر به رفتن به کلاس و بدون نیاز به نگرانی در مورد شنا تمرین.

اما چیزی احساس درست نیست. اشمیت هنوز هم او ورزش با دوچرخه سواری تمرین و یا سفر به Orangetheory اما آن را فقط همان است. او درباره بازگشت به زمان طولانی مربی باب بومن.

اشمیت به دنبال بومن به ایالتی آریزونا که در آن او مربی مدرسه شنا تیم شروع در سال 2016. بومن است محترم عضو U. S شنا کردن جامعه با مربیگری قبلی نانامی به بازی در میشیگان و شمال بالتیمور آبزی باشگاه که در آن او آموزش دیده اشمیت, همکار گرجستان آلوم تعقیب کالیش و مایکل فلپس.

“من واقعا از دست رفته این تیم فضای ورزشی. من از باب (بومن) اگر من می تواند در آمده و شنا با (ایالت آریزونا) تیم و فقط warmup با آنها دو بار در هفته به دلیل آن بود که بین من کلاس” اشمیت گفت. “من در گرفتن رنگ پریده. من نیاز به برخی از آفتاب و من نیاز به در واقع کار کردن. زمانی که من در آب به یاد من چگونه آن را سرگرم کننده بود و من چقدر دوست داشتم آن را انجام می دهند.”

چه آغاز شده به عنوان یک گاه به گاه warmup با Arizona State تیم تبدیل به یک چند کامل شیوه های. اشمیت شروع به رفتن بیشتر و بالا بردن او تمرین بارگذاری از دو روز به چهار و در نهایت به شش بار در هفته. در نهایت پس از جلسه ای در بومن دفتر اشمیت تصمیم به طور کامل دوباره مرتکب به شنا در ژانویه 2018.

توکیو در سال 2020 شد یک امکان جدید.

از آنجا که گفتگو با Bowman اشمیت پشت پا بر روی صحنه بین المللی با نتایج مختلط. در 2019 قهرمانی جهان او شک و تردید عمل در او تخصص 200 متر آزاد به پایان رسید و 14 گم شده را در مسابقات نهایی.

اما اشمیت و یک هفته بعد بازگشت و برنده 200 متر آزاد در سال 2019 فیلیپس 66, ایالات متحده, ملی, مسابقات, رفتن تقریبا دو ثانیه سریع تر از زمان خود را در مسابقات قهرمانی جهان است. دو هفته کشش به یاد او در مورد مهم پیچیدگی های خاص است که با آموزش برای بازی های المپیک.

“هر چهار سال (منتهی به المپیک) کاملا متفاوت است برای من که آیا آن را از لحاظ جسمی و روحی یا عاطفی. این چهار سال چرخه من به وضوح بزرگتر, بنابراین من باید خیلی بیشتر در toolbox از دانش است.” اشمیت گفت. “من متوجه است که من نیاز به تمرکز بر روی هر چیزی که کمی که آیا من سلامت روان, تغذیه من و یا بازیابی. من می دانم که چیزی که می ماند همان است عشق من برای مسابقه. چیزی که به من انگیزه به نشان می دهد تا ساعت 5 به تمرین. در آن روزها که من احساس می کنم مثل خواب و یا دادن تا من فقط به یاد داشته باشید آنچه در آن مانند به گام در بلوک و فرصت دیگری به مسابقه.”

Bauerle به یاد می آورد شور و شوق خود را برای مسابقه, دوستیابی, تمام راه برگشت به زمان خود را در گرجستان. در اولین مسابقه به عنوان یک بولداگ اشمیت رفت و بیش به شروع بلوک بیش از 20 دقیقه قبل از شروع از مسابقه هیجان زده به او کالج حرفه ای در جریان است. Bauerle به یاد می آورد که این عمل کوچک رسالت و اشمیت به هم تیمی های او در راه است که هیچ مقدار از کلمات می تواند.

“او (رهبری) اعمال شد و حتی مهم تر از آنچه او در استخر” Bauerle گفت. “او بسیار عالی مشترک را لمس کنید. او عاشق مردم است. هر کس در اطراف (گرجستان) که با این نسخهها کار در اینجا شنا در اینجا و یا ملاقات او فقط لذت می برد که در اطراف او.”

تحت اشمیت رهبری گرجستان زنان شنا تیم برنده چهار دوره متوالی SEC قهرمانی از 2010-13 اوج خود رسید در مسابقات NCAA در سال 2013. در آن کشش اشمیت برنده چهار فرد ملی عناوین برقراری خودش را به عنوان یکی از برتر میانه-فاصله freestylers.

زمانی که اشمیت فارغ التحصیل شد و در سال 2013 با یک عمده در روانشناسی و جزئی کاربردی شناخت و توسعه Bauerle می دانستم که او به مقصد بیش از فقط یک زندگی بزرگ در استخر.

“هنگامی که پس از اتمام شنا, او آماده خواهید بود به انجام آنچه او می خواهد به انجام” Bauerle گفت. “او خودش را در یک موقعیت برای کمک به مردم در حال حاضر. هر چه او کند آن را می تواند کمک به مردم بهتر از آنها در حال حاضر بودند.”

اما اشمیت شنا حرفه ای نیست و بیش از فقط رتبهدهی نشده است. با قوی شنا بیش از هفت ماه گذشته, او در بر داشت خودش را به عقب میان ایالات متحده نخبگان freestylers. همانطور که در حال حاضر ایالات متحده شنا تیم محاکمات مجموعه را از 21 تا 28 ژوئن در اوماها است. در آن دیدار اشمیت خواهد شد و دیگر فرصتی برای ساخت بر او در حال حاضر تزئین حرفه ای.

هنوز زود برای او به فکر کردن در مورد میراث او اما برای همه اشمیت موفقیت در استخر و او را به خاطر آنچه که او خارج از آب است.

پس از همه برای او, شنا است که فقط سرگرم کننده است.

“من فکر می کنم که من ترجیح می دهم شناخته شده به عنوان یک انسان خوب به جای یک ورزشکار بزرگ” اشمیت گفت. “من فکر می کنم که یکی از چیزهایی که من لذت بردن بیشتر در مورد شنا کرد. من از ذهن نیست عکس گرفتن با مردم, I don’t mind امضای امضا, اما آنچه که من واقعا لذت بردن از انجام در آن زمان صحبت کردن با این افراد و صحبت کردن با این بچه ها.

“آره, من ممکن است یک ورزشکار نخبگان اما من هنوز هم یک انسان و یک فرد عادی است. من فکر می کنم فقط بزرگ بودن فرد انجام درست و نوع چیزی است که من می خواهم به یاد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>