سیدنی طرفداران لذت بردن از کنسرت زنده در COVID-درایو امن-در

سیدنی — خواننده-ترانه سرا کیسی داناون روی صحنه انجام شده در سیدنی در روز پنج شنبه در یک کنسرت رایگان است که تحت درمان طرفداران به برخی از اولین موسیقی زنده بسیاری شنیده بود در ماه. اما آنها تا به حال به ماندن در اتومبیل های خود را به آن لذت ببرید.

رانندگی در کنسرت های در حال ظهور به عنوان یک روند است که اجازه می دهد تا نوازندگان به اتصال با طرفداران در زندگی واقعی در حالی که حفظ امن اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

داناون که شات به شهرت پس از پیروزی استرالیا بت بیش از یک دهه پیش با عنوان عملکرد در یک پارک ماشین به حدود 40 وسایل نقلیه.

“من بوده ام از دست رفته موسیقی زنده بسیار است که من بروید و ببینید آن را در یک پارک ماشین در ماشین من فقط بنابراین من می توانید ببینید موسیقی زنده در مقابل من. این خوب است” گفت: مخاطبان عضو میک Radojkovic.

برای اطمینان فیزیکی فاصله مخاطبان عضو مجاز به ترک اتومبیل های خود را, اما می تواند لحن به یک باند FM خود را در رادیو برای دریافت کامل و با کیفیت بالا صدا و یا به سادگی باد کردن ویندوز خود را با وجود باران.

به جای کف زدن و یا تشویق طرفداران blared خود ماشین شاخ.

Drive-in سرگرمی, استرالیا قصد دارد به چند ماشین پارک کنسرت در ماه های آینده با بسیاری از مردم که قادر به حضور به عنوان COVID-19 محدودیت ها کاسته بیشتر است.

نوازندگان در سراسر جهان مجبور به انطباق با آنها چگونه تعامل با مخاطبان خود را با توجه به بسته شدن توده ها از کنسرت سالن, با بسیاری از انجام آنلاین از خانه های خود را در مجازی کنسرت.

سالن های کنسرت و انتظار می رود به میان گذشته برای بازگشایی به دلیل چالش های اجتماعی فاصله.

کشور موسیقی ستاره Keith Urban انجام یک نمایش زنده در یک درایو در سینما در نشویل در یک درایو تست برای چه کنسرت نگاه ممکن است در دوران اجتماعی فاصله.

تصور می شد برای اولین بار اصلی موسیقی زنده نشان می دهد از نوع خود در ایالات متحده پس از لغو صدها کنسرت و تور و بسته شدن از سالن در ماه مارس به دلیل coronavirus بیماری همه گیر. (گزارش شده توسط جیل Gralow و Cordelia Hsu; ویرایش توسط Giles Elgood)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im