استانبول — ترکیه سرباز کشته شده در سوریه به منطقه ادلب در یک بمب گذاری با حمایت دولت و نیروهای وزارت دفاع گفت: ترکیه 16th, نظامی, مرگ در طول یک ماه است که در آن مذاکرات بین آنکارا و مسکو متوقف شده است.

نیروهای ترکیه انتقام و نابود 21 “رژیم اهداف” وزارت گفت که سرباز بود و یک مخزن مکانیک که در هنگام مرگ به بیمارستان منتقل.

ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای نظامی و تجهیزات به شمال غرب سوریه درست در جنوب مرز خود را به سر فشار در هفته های اخیر توسط روسیه-حمایت نیروهای دولتی سوریه برای بازپس گیری خاک های شورشی برگزار و پس از نه سال جنگ است.

ترکیه که در حال حاضر میزبان 3.7 میلیون پناهنده سوری می گوید نمی تواند رسیدگی به موج دیگری و بسته شده است آن مرزها حتی در حالی که سوریه توهین آمیز و حملات هوایی را آواره نزدیک به یک میلیون نفر – عمدتا زنان و کودکان – از اوایل دسامبر.

افزایش تعداد تلفات نظامی از جمله دو در روز پنج شنبه می تواند پیچیده آنکارا مذاکرات با مسکو بیش از یک معامله ممکن است به توقف جنگ.

پس از هیئت های نمایندگی از دو طرف موفق به رسیدن به یک توافق در دو هفته گذشته رئیس جمهور طیب اردوغان قول داده است برای عقب راندن نیروهای دولتی سوریه اگر آنها را فشار دهید ،

ترکیه “تعیین نقشه راه ما” برای سوریه پس از تماس با رهبران روسیه و آلمان و فرانسه روز جمعه اردوغان گفت: حامیان در ازمیر در روز شنبه. “ما اعلام خواهد کرد به همه احزاب است که ما را در جدول هستند.”

رسانه های دولتی سوریه به نقل از یک منبع نظامی گفت: هر گونه نقض سوریه حریم هوایی “رسیدگی خواهد شد به عنوان یک نظامی دشمن هدف است.” دمشق و آنکارا – که مخالف رئیس جمهور سوریه بشار اسد – توافق کرده اند که روسیه می تواند کنترل ادلب حریم هوایی.

سازمان ملل متحد هشدار داده است مبارزه در ادلب می تواند “end در یک حمام خون” نامیده می شود و برای برقراری آتش بس. آخرین سوریه حمله باعث شده است تا بزرگترین خروج غیر نظامی در یک جنگ داخلی که منجر به کشته شدن حدود 400,000 سوریه آواره میلیون بیشتر و چپ این کشور در خرابه. (گزارش اضافی توسط Irem Koca در استانبول و الن فرانسیس در بیروت; ویرایش توسط Alex ریچاردسون)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im