دولت سوریه دستور توقیف دارایی ها از اسد پسر عموی Makhlouf

بیروت — دولت سوریه دستور توقیف دارایی های متعلق به رئیس جمهور بشار اسد, پسر عموی رامی Makhlouf یکی از سوریه ثروتمندترین مردان و همچنین همسر و فرزندان خود را با توجه به سند دولت بررسی کرد.

سند مهر, مارس 19 و امضا شده توسط سوریه وزیر مالیه گفت: “پیشگیرانه تشنج” با هدف تضمین پرداخت مبالغ متعلق به سوریه مخابرات سازمان تنظیم مقررات.

هنگامی که در قلب اسد, داخلی, دایره, Makhlouf اختلاف با مقامات بیش از بودجه ای است که دولت می گوید بدهکار هستند توسط خود شرکت تلفن همراه Syriatel. عمومی بی سابقه ای ایران را کشف کرده است نادر شکاف در نخبگان حاکم.

Makhlouf خطاب اختلاف در سه فوق العاده آنلاین پیام های ویدئویی که در آن او را به دادگاه تجدید نظر به اسد خود را برای کمک به صرفه جویی در شرکت خود را. در آخرین پیام منتشر شده در یکشنبه, Makhlouf گفت: او گفته شده بود به ترک به عنوان رئیس Syriatel.

دولت می گوید Syriatel مدیون 134 میلیارد پوند حدود 77 میلیون در حال حاضر نرخ ارز در بازار موازی.

Makhlouf روز سه شنبه ارسال نامه ای به تاریخ مارس 18 انکار اتهامات توسط وزارت ارتباطات که Syriatel را رد کرده بود پرداخت مقدار آن را ملزم به پرداخت در یک اختلاف بیش از آن مجوز.

Makhlouf, یک مادر پسر عموی بشار اسد, بازی نقش مهمی در تامین مالی اسد تلاش های جنگی در جنگ در راه است پس از سال 2011 مقامات غربی گفته اند. او تحت ایالات متحده و اتحادیه اروپا تحریم.

در علاوه بر این به ارتباطات کسب و کار خود را امپراتوری دهانه املاک و مستغلات و ساخت و ساز و تجارت نفت.

سوریه کارشناسان می گویند این ردیف می تواند علامت عمده شکاف در دهه های درون خانواده است که حکومت این کشور پس از اسد پدر حافظ در زمان قدرت 50 سال پیش. (گزارش اضافی توسط سلیمان al-مهدی در امان نوشتن توسط تام پری; ویرایش توسط کاترین ایوانز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im