Tagovailoa دارای virtual pro روز برای تیم NFL

سابق آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa در شرکت خصوصی تمرین در محل سنتی pro روز پنج شنبه در Nashville, Tenn.

چندین رسانه گزارش داد که ضبط فیلم از یک ساعت جلسه توزیع خواهد شد به تمام 32 تیم NFL.

Tagovailoa رتبه دوم رشته در سطح رسانه ها در میان کارفرمایی چشم انداز موجود در سال 2020 پیش نویس NFL, پشت, LSU جو نقب زدن.

نقب زدن است که به طور گسترده ای انتظار می رود پیش نویس اول کلی ترک چندین کارفرمایی-نیازمند تیم رقابت برای Tagovailoa. این علاقه می تواند شروع با Washington Redskins در شماره 2 دلفین میامی در شماره 5 و لس آنجلس شارژر در شماره 6.

هر NFL شبکه Tagovailoa پرتاب می گذرد به سابق زرشکی جزر و مد هم تیمی جری Jeudy و همچنین ex-Vanderbilt wideout Kalija لیپسکام در روز پنج شنبه.

Tagovailoa فرار از 55 اسکریپت می اندازد و دیگری 20 “پویا” می گذرد در یک مته تنظیم در بدنسازی خصوصی. NFL شبکه گزارش داد که وجود دارد کمتر از 10 نفر در حال حاضر به منظور به دنبال ایمنی و بهداشت دستورالعمل های مندرج در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Tagovailoa تحت دو عمل جراحی در طول تاریخ و فصل در آلاباما در سال 2019 یکی در راست خود مچ پا در اکتبر و نوامبر به تعمیر دیواره خلفی شکستگی و دررفتگی مفصل ران که در پایان فصل خود را.

Tagovailoa عامل Leigh استاینبرگ را رد کرد و آنچه او به عنوان “پر از شکوفه” نگرانی در مورد مشتری خود را آسیب تاریخچه به نقل از پزشکان که او را مورد بررسی قرار.

“او در واقع به حال چند ماه پس از این ترکیب به درمان و احتمالا بهترین مقامات دو پزشک شده اند که قادر به قرار دادن دست خود را بر او — لایل قابیل است که در آلاباما و تراشه Routt در هوستون و او کسی است که عمل او” استاینبرگ گفت: در 790 بلیط در جنوب فلوریدا.

“هر دو آنها شده اند بسیار روشن است که توا سلامت خوب است و هیچ عود که رفتن به اتفاق می افتد در اینجا.”

Tagovailoa چپ طبقه آلاباما برنامه به عنوان شماره 1 در دانشکده تاریخ در تکمیل درصد (69.3 درصد) زمین عبور می کند در یک فصل (43 در سال 2018) و حرفه ای عبور touchdowns (87).

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im