آلوده سوخت دیزل خسارت انسان کامیون در Acworth توقف ایستگاه های گاز فروش

سوخت دیزل قرار است به یک نور فلورسنت سبز رنگ.

اما یک Acworth پمپ بنزین آلوده عرضه بیشتر شبیه استفاده از سرخ کردن روغن در یک رستوران مواد غذایی سریع — سوخته بیت و تمام.

این لکهدار سوخت آسیب دیده یک مشتری فورد F-250 دو هفته پیش باعث او را به تماس و تنظیم کننده دولت به بررسی. آن منجر به کشف که سوخت دیزل تا به حال به طور تصادفی بوده است سیراب و آسیب دیده منجر به ایستگاه های گاز خود را از دست دادن پمپاژ امتیازات.

سدریک لوید معاون مدیر گرجستان وزارت کشاورزی سوخت & اقدامات بخش گفت: AJC.com که آب و دیگر باقی مانده به نوعی به سوخت مخزن ذخیره سازی در لی مواد غذایی خاموش 3rd ارتش جاده برگشت ناپذیر آسیب رساندن به آن دسته از سوخت.

مرتبط با: گرجستان رانندگان: چه باید بکنید اگر ماشین شما آسیب دیده است توسط آلوده گاز

“پس از آن نتواند آنها را به قفل که درجه سوخت را تا زمانی که بازرس می آید و تست آزمایشگاه آن را تصویب,” او گفت:.

او نمی داند که چگونه آب به ایستگاه مخزن ذخیره سازی اما او گفت های اخیر چشم انداز مثبت در باران است که به احتمال زیاد مقصر است. صرف نظر از علت او را تقریبا قطعی گاز ایستگاه کارکنان نمی عمدا آسیب آن به خرج کردن سکه.

بیشتر: پرداخت در پمپ: بازرسان سعی کنید به نگه داشتن ایستگاه های صادق

“(ایستگاه های) آیا می خواهید به این شهرت از فروش بد سوخت” لوید گفت. “هنگامی که شما که شهرت آن را سخت به آن را دریافت.”

او افزود که بخش خود را انجام ماهانه سوخت تست کیفیت بازرسی های معمول ديگر نمونه ها و بررسی گزارش بنزین آلوده اما تنظیم کننده را بررسی نمی کند چگونه دسته ای خراب شد. او گفت که تعهد در فرد ایستگاه.

چاد فرگوسن صاحب F-250 و گفت: کانال 2 اخبار است که او می تواند چیزی اشتباه بود صرف چند دقیقه پس از او کشیده از لی, مواد غذایی.

بیشتر: همیشه تعجب آنچه مرسدس بنز ورزشگاه می کند با تمام آن روغن پخت و پز?

“این فقط صدا مانند فلز بود ضربه, فلز,” او گفت:.

صبح روز بعد او را دیدم دود bellowing از کامیون خود را به لوله اگزوز که او ضبط شده بر روی تلفن همراه خود را. سفر به یک مکانیک هزینه او را 900 دلار به جای آسیب دیده فیلتر سوخت گفت: کانال 2.

فرگوسن گفت: پیگیری در سفر به مکانیک نشان داد که کل سیستم سوخت مورد نیاز به جا شود گفت که او در مورد هزینه $10,000.

او هیجان زده نیست.

“این فقط یک شکست است. آن را بی رحم,” فرگوسن گفت.

ایستگاه های گاز خود را کاهش یافته است به نظر به ایستگاه خبری در مورد این حادثه. کانال 2 گزارش داد که کسب و کار است مسئول پرداخت خسارت وارده اما فرگوسن نه شنیده بازگشت از مالک.

لوید گفت: محققان کشیده re-نمونه سوخت دیزل دوشنبه اما نتایج آزمایشگاهی هنوز برای دیدار با مقررات. به عنوان یک نتیجه از این ایستگاه قادر به فروش آن درجه از سوخت تا زمانی که آن را عبور از آزمون.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>