تایوان تظاهرات به عنوان برترین دانشگاه آمریکا برچسب جزیره بخشی از چین در ویروس نقشه

تایپه — تایوان دولت در روز چهارشنبه گفت: این امر تسلیم اعتراض با آمریکا دانشگاه جانز هاپکینز پس از آن آغاز شد لیست این جزیره به عنوان بخشی از چین در نقشه جزئیات گسترش جدید کروناویروس.

چین شده است اعمال فشار بر شرکت های خارجی و موسسات به تماس چینی ادعا کرد که تایوان بخشی از چین و اغلب به نام این صرفا یک چینی استان است.

تایوان به شدت مخالف این گفته آن است که یک کشور مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی آن شده است هرگز بخشی از جمهوری خلق چین است و پکن حق ندارد بیش از این جزیره است.

این موضوع را به سر آمده و دوباره در طول شیوع ویروس با سازمان بهداشت جهانی (WHO) مثال تایوان در مورد اعداد زیر چین با اشاره به این جزیره به عنوان “تایپه و اطراف.”

تعیین “تایپه و اطراف چین” در حال حاضر در حال استفاده توسط دانشگاه جانز هاپکینز بر روی یک نقشه تعاملی آن را منتشر (https://coronavirus.jhu.edu/map.html) ردیابی ویروس, شیوع در سراسر جهان است.

این تغییر برای اولین بار گزارش شده توسط Axios اخبار سایت.

تایوان وزارت امور خارجه سخنگوی جوآن Ou گفت: آن آگاه بود که این دانشگاه تغییر کرده بود نام این جزیره از تایوان به “تایپه و اطراف.”

“در دانشگاه جانز هاپکینز’ نامناسب برچسب از تایوان وزارت امور خارجه به وظیفه نماینده ما در ایالات متحده بلافاصله محل سکونت نمایندگی با دانشگاه و تقاضای آن تغییرات آن” او در بیانیه ای گفت.

دانشگاه جانز هاپکینز بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد دلیل تغییر ساخته شده بود و این که آیا آن انجام شد و در دستور دولت چین.

Axios گفت: این دانشگاه گفت: این امر می تواند با تغییر نام به تایوان است. اما در عین حال به تغییر است.

تایوان گزارش شده 48 ویروس موارد در مقایسه با بیش از 80,000 در چین و برنده ستایش دیگران از کارشناسان برای کنترل مؤثر در حفظ شمارش بسیار پایین با توجه به آن است که در کنار چین و چگونه بسیاری از مردم تایوان کار و زندگی در چین است.

تایوان به چین متهم به امتناع از اجازه آن را دست اول اطلاعات ویروس توسط مسدود کردن دسترسی به آن به که. هر دو کشور چین و این که می گویند تایوان ارائه شده است با کمک به آن نیاز دارد.

چین می گوید آن را به تنهایی حق دارد به صحبت می کنند در تایوان است.

جزیره است و نه حکومت به هیچ وجه توسط پکن و پکن هیچ مستقیم می گویند در آن سیاست های بهداشتی و یا چگونه آن را در دسته ویروس. (گزارش شده توسط بن بلانچارد ویرایش توسط رابرت Birsel)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de