تایوان هشدار به شهروندان از خطر در هنگ کنگ بازدیدکننده داشته است پس از چین عبور می کند قانون


محتوای مقاله

تایپه — تایوان روز سه شنبه هشدار داد شهروندان خود را از خطر در بازدید از هنگ کنگ پس از چین به تصویب مجلس ملی قانون امنیت برای شهر در حالی که تایوان را به رئیس جمهور گفت که او نا امید شده بود در مورد قانون.

امنیتی و قوانین اعمال شده در هنگ کنگ مجموعه صحنه را برای رادیکال ترین تغییرات در این مستعمره سابق بریتانیا راه زندگی پس از آن بازگشت به قانون 23 سال پیش.

قانون جدید را “به شدت تحت تاثیر” آزادی و دموکراسی و حقوق بشر در هنگ کنگ و تایوان و دولت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که دموکراتیک جزیره ادامه خواهد داد به ارائه کمک به هنگ کنگ مردم است.

“این حرکت به شدت اثرات هنگ کنگ, جامعه, آزادی, حقوق بشر و ثبات است. دولت به شدت آن را محکوم و تاکید حمایت خود را از مردم هنگ کنگ به عنوان آنها در تلاش برای دموکراسی و آزادی” کابینه سخنگوی اویان تینگ گفت.

مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت: این قانون با هدف در چند “مشکل” در هنگ کنگ و نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد و حقوق و آزادی و نه سرمایه گذار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>